Skocz do zawartości

Xyz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 501
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po jeszcze prostej grafice kucyków zgaduję, że to jest z pierwszego sezonu. Po ustawieniu Applejack wnioskuję, że jest to odcinek Rój stulecia (ale mogę się mylić, oglądałem ten odcinek prawie 2 lata temu :P ).

Link do komentarza

Jeżeli nie liczyć tej Mantykory (...o ile to jest mantykora....) w drugim odcinku pierwszego sezonu, to wydaje mi się ze nie. Damie przecież nie wypada używać przemocy 

Nie zgodzę się ^^ Applejack dostałą w twarz z kopyta w odcinku "Return to Harmony part 2", ponadto dostało się kilku Changelingom... biła kopytami wielkiego Spike'a z "Tajemnicy Nadmiaru" :)

Link do komentarza

Gratuluję, obie odpowiedzi są poprawne! Bardzo ładnie Wam wszystkim idzie, po prostu super. W najbliższym czasie podliczę wasze punkty od momentu reaktywacji Quizu.

@SPIDI - Zależy, czy chcesz Spidichrupkę ode mnie, czy od Mag :raritylaugh:

 

 

Pora więc na kolejne zadanie:

3zja6.jpg

 

Jaką czynność wykonuje Rarity na podanym zrzucie ekranu? 

Link do komentarza

Super! Nie zdążyłem dobrze ziewnąć na dzień dobry, a podano już dwie dobre odpowiedzi. Zaskakujecie mnie, moi drodzy. Tak jak obiecałem, tak przygotowałem listę nabytych punktów od momentu "reaktywacji"* - czyli mojego pierwszego pytania:

Norbert99 - 5
plo1154 - 4
The Valkyrie - 3
Xyz - 3
SPIDIvonMARDER - 2
Nikern - 2
Rainbow Dash ;) - 1
Myntia22 - 1
 
Lista będzie kopiowana i aktualizowana co kolejne pytanie. Skoro tak fajnie wszystkim idzie, to nie ma co zwlekać; do dzieła!
 
Jak się nazywał pierwowzór Rarity zgodnie z projektem Lauren Faust? Proszę opisać także różnice wyglądu, lub - najlepiej - zamieścić grafikę projektu postaci.
 
 
 
___________________________________
* - Quiz stanął niemal na dobre do czasu podanego posta, więc nazwałem to reaktywacją. 
Link do komentarza
Świetnie, plo1154! Bardzo dobra odpowiedź, gratuluję - punkt dla Ciebie.
 
Lista:
plo1154 - 5
Norbert99 - 5
The Valkyrie - 3
Xyz - 3
SPIDIvonMARDER - 2
Nikern - 2
Rainbow Dash  ;) - 1
Myntia22 - 1
 
 
 
No to teraz pora na nieco więcej szukania... lubicie figurki? Cudownie!
RarityFIMpv_400_L_hasbro.jpg.jpg
W których Wave (zakres 1-8) nie można było znaleźć żadnej z wersji Rarity? Mowa oczywiście o tak zwanych Blind Bagach, które w Polsce znamy jako Woreczek Niespodzianka.
Link do komentarza

Rarity zmienił się cutie mark z tego co ma RD w 13 odc. 3 sezonu

(kiedyś nauczyłem się szybko szukać na google :))

Edytowano przez Gość
Link do komentarza

Super, obie odpowiedzi są poprawne! Po punkcie dla Was, gratuluję. Norbert99 - świetnie, że wpadłeś!

 

Lista:
plo1154 - 7
Norbert99 - 6
The Valkyrie - 3
Xyz - 3
SPIDIvonMARDER - 2
Nikern - 2
Rainbow Dash    ;) - 1
Myntia22 - 1

 

 

 

Pora na kolejne zadanie! Tym razem jest trudniej. Zapomniałem o wyszukiwaniu za pomocą grafiki w google, dlatego teraz postanowiłem przytargać własny fragment wyciągnięty prosto z "pewnego" odcinka.

3zn4k.jpg

 

Skąd pochodzi ten fragment? Teraz to życzę powodzenia :raritylaugh:

 

 

Zawsze możecie dyskutować tu odnośnie pytania, podejrzewać skąd to i się wspomagać, aż wspólnie nie odkryjecie skąd pochodzi dany fragment. 

Link do komentarza

Hoho! Pięknie, szybko znaleźliście! Po punkcie dla Was. Dziw mnie bierze, gdyż sam sprawdziłem i nie dało się tego sprawdzić za pomocą grafiki google. No to może jeszcze jedno takie zadanie? 

 

Lista:
plo1154 - 8
Norbert99 - 7
The Valkyrie - 3
Xyz - 3
SPIDIvonMARDER - 2
Nikern - 2
Rainbow Dash     ;) - 1
Myntia22 - 1

 

 

 

Kolejne zadanie: 

3zufJ.jpg

 

A skąd pochodzi ten fragment? :raritylaugh: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...