Skocz do zawartości

Nowy


Im_Not_A_Brony

Recommended Posts

Cóż nie wiem sam od czego mam zacząć więc może w skrócie się przedstawię.

Jestem prawie 20-letnim zwykłym kolesiem z zachodniopomorskiego województwa co oglada kucyki. Łał nawet jak to pisze czuje sie dziwnie. W każdym razie sam dokońca nie wiem co mnie skłoniło do ogladania MLP może  ciekawość, nie wiem. Oglądam serial od września /października  2015 ale wszystkie sezony i spin-offy zaliczyłem. Nie jestem typem zbieracza, po prostu  nie jara mnie zbieranie gadżetów. Polubiłem serial ze wzgledu na fabułę i postacie z którymi czuję sympatię (po prostu ich niektóre cechy są podobne do moich). Lubię też animacje i pomimo tego że  Hasbro powinno się zastanowić  czy nie zatrudnić nowych ludzi od tego to i tak uważam że jest ładna. Moimi ulubionymi postaciami są Applejack, Fluttershy, Twillight,  Luna, Sunset Shimmer, Starlight Glimmer, Spike, CMC oraz niektóre postacie poboczne bądź  epizodyczne.  Cóż to tyle o mnie więc witam wszystkich użytkowników adminów moderatorów itp itd.

Brohoof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Jako że już poznałem jak zacząłeś oglądać kucyki, to nie mam żadnych pytań :fluttershy5: Mam nadzieje że tutaj większość osób lubi animację, bo w końcu ich ulubiony serial jest animowany! Myślę że będziesz się dobrze bawił na tym przepięknym forum... BROHOOF :bronies:

Spoiler

Ciekawy nick... I tak można go potem zmienić :rainderp:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Ej sluchaj a chcialbym spytac .. 

1. Jakiej muzyki sluchasz?

2. Jakis sport Moze cos?

No i 3 moze takie bardziej casualowe, czy lubisz Fast-Food? A jesli tak to gdzie lepiej (MCD, BK, KFC, Bobby's Burger, Subway)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...