Skocz do zawartości

Zdrastwuj


Dex

Recommended Posts

Witam,

 

Nowy w fandomie nie jestem. Ale na tej stronie u Was owszem B^) Sam o sobie nie mam za wiele ciekawego do powiedzenia ale już kilka lat z kucykozą mam do czynienia /o tytuły kombatanta się jeszcze nie upominam/ Czytałem amatorskie opowiadania, próbowałem coś pisać w zakresie własnym jak i z innymi osobami. Poglądy natury politycznej i filozoficznej mam nieco rozbieżne i nie pasujące do sztandaru magii przyjaźni. Ale serial mam prześledzony. Gryzę, ale tylko czasami. 

 

Pozdrawiam!

 

Dex. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.03.2017 at 23:27 Talar napisał:

Z tymi poglądami to pewnie nie raz sobie rękę podamy.

 

Przez te prawie 5 lat, co tu jestem, jesteś druga osobą, z którą się przywitałem. Doceń to, przy okazji mrużąc oczy na me ego.

Co do poglądów, to na biurach Dex był dowódcą FOL. A uwierz, ma przeszkolenie w dowodzeniu :D Co do historii mojego znajomego, którego ksywa DEX, została wymyślona przeze mnie osobiście, a pochodziła bodajże od avka z jakim się u nas pojawił... Gość wpadł w fanfik ostatnia rzecz na kanale miska. Tyle chyba mogę o tym przyjacielu zdradzić...

 

A co do wspólnie pisanych fików?

Spoiler

 

Szczerze polecam opowiadanie :) Pamiętam te kilkanaście dni, kiedy pisaliśmy o przygodach naszych bohaterów, fik idealnie pokazuje naszą kuczą filozofie...

 

@DexPisałem to już wcześniej, ale zrobię to tu oficjalnie. Witam przyjacielu na największej polanie, zrzeszającej nasze Polskie Stadko :) Witaj w centrum Polskiego fandomu i baw się dobrze.

:hug::fluttershy4:

 

A do tego huga od Flutterki, łap coś smniesznego od Scoobyego :D

Spoiler

 

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...