Skocz do zawartości

Powitanie + prośba


Dismas

Recommended Posts

Cześć wszystkim nazywam się Artur, mam 20 lat i pochodzę z północnej Polski a dokładnie z Bartoszyc. Interesuję się piłką nożną (czasami pogram sobie na orliku). Tak jak większość z was pogram sobie także na komputerze głównie są to gry strategiczne i fps-y. Wieczorami lubię sobie poczytać dobrą książkę. Kończę czytać ''Inferno'' i w związku z tym mam prośbę, możecie polecić mi parę fajnych fanfików (Past Sins,  My Little Dashie, Rainbow Factory, Cupcakes już czytałem) z góry dziękuję :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Dismas napisał:

Interesuję się piłką nożną

Ooo szanuję mocno. Oglądasz piłkę w TV? Jeśli tak to komu kibicujesz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycje na pewno przeczytam. :D

1.Jak zostałem bronym? Jakieś 2 lata temu moja ciocia złamała sobie nogę i musiała jechać do szpitala i musiałem się zaopiekować moją siostrą cioteczną wtedy 8 lat. Ona była fanką MLP i włączyłem jej jeden z odcinków tego serialu (Był to 2 częściowy odcinek ''Przyjaźń to magia''). Na początku śmiałem się z kucyków ale z upływem minut coraz bardziej mi się podobał ten serial (głównie za animacje) i jakoś tak wyszło :wub:

2.Oglądam regularnie mecze reprezentacji Polski, LM i czasami zdarzy się obejrzeć jakiś mecz ligowy. Jak byłem mały zrodził mi się sentyment do Juventusu pewnie dlatego, że mój tata oglądał prawie każdy ich mecz i tak mi zostało. Oglądam ich mecze (jeśli mi się nie uda to powtórki) no i nawet zdarzyły się 2 wyjazdy na ich mecze :laugh:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
3 minuty temu Dismas napisał:

2.Oglądam regularnie mecze reprezentacji Polski, LM i czasami zdarzy się obejrzeć jakiś mecz ligowy. Jak byłem mały zrodził mi się sentyment do Juventusu pewnie dlatego, że mój tata oglądał prawie każdy ich mecz i tak mi zostało. Oglądam ich mecze (jeśli mi się nie uda to powtórki) no i nawet zdarzyły się 2 wyjazdy na ich mecze :laugh:

No, fajnie, zazdroszczę. Taka rada, używaj opcji cytuj, która znajduje się pod każdym postem - łatwiej będzie odróżnić komu odpowiadasz ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Co do fanfików, to polecę takie dzieła jak Wieczna Wojna, Wiedźma, Przymierze, Smocze Łzy, Projekt Lazarus, W Poszukiwaniu Dawnej Chwały, Save Me, Łowca Dusz... No, mogłabym wymianiać i wymieniać, to tylko polskie, bo mamy też dużo świetnych tłumaczeń.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, Darkest Dungeon <3

Od siebie polecę:

- Trzy Strony Medalu autora Pillster'a, najlepszy fanfik jaki czytałem, lecz niestety nieukończony [*] (ale jest to duży fanfik)

- Serię Winningverse

- Pie Killer i Pinkie Pie is Dead autorstwa Nicolas'a Dominique, czyli Niklasa na naszym forum

- Po prostu mi zaufaj

- Pszczoły (niesamowicie dobry one-shoot)

- Background Pony

- Efekt Motylka <3

No i tyle powinno ci na jakiś czas starczyć, enjoy x3

 

I witaj no forum ;) /)

 

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie nick, dlatego wszedłem do tematu i przeczucie mnie nie myliło. Moja druga ulubiona postać z Darkest Dungeon zawitała na forum!

Elusive, evasive, persistent. Righteous traits for a rogue.

 

Witaj.

 

./edit 

16.03.2017 at 17:25 Dismas napisał:

możecie polecić mi parę fajnych fanfików

Crysis: Equestria, Wiedźma, Equestria: Total War, Fallout: Equestria, Project Horizons, Zegary, W poszukiwaniu Dawnej Chwały, Save Me, Winningverse, Trzy Strony Medalu, Si Deus nobiscum, Ad maiorem Dei gloriam

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...