Skocz do zawartości

IV Twilightmeet - materiały z meeta


Accurate Accu Memory

Recommended Posts

Witam. Z tej strony Night Shade... To znaczy Accurate. Ok :D To nie kanał lektorski, ale co tam. No więc już po Trójmiejskim Twilightmeecie w Gdańsku. A ja przymierzam się do montażu moich nagrań, a jako, że nie znalazłem odpowiedniego tematu na forum, to zakładam ten :)

 

Nagrania pojawią się, jak tylko0 je zmontuje - infekcja i reinstalacja systemu nieco to opóźniła - Zapraszam jednak wszystkich, którzy tam byli, do wypowiedzenia się/podzielenia materiałami/wrażeniami z tego spotkania :)

 

Moja opinia, cóż... Cytując to co napisałem na stronie wydarzenia już po meecie.

 

"Ok, pierwszy meet na terenie Trójmiasta odbębniony :D Było... Świetnie, naprawdę, nie umiem pisać długich recek, wiec powiem tylko tyle. Spotkałem znów kilka nowych osób z którymi zamówiłem kilka słów :) Gdyby nie ten chaos na części nocnej i lekka lodówka, byłoby idealnie "

 

Materiały już gotowe :) Zapraszam...

Spoiler

 

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam meet mi się bardzo podobał wiele nowych osób poznałem, ale i starych, ale też poznałem wiele osób których nie znałem osobiście a już teraz znam. Były świetne prelekcje, granie w karcianki, karaoke. Ale też były do kupienia świetne pamiątki, którym jest świetny id z meeta z moim oc. Też były świetne cosplaye. Napewno długo zapamiętam ten meet już nie mogę doczekać się kolejnego pozostało mi tylko czekać na kolejny i patrzeć na zdjęcia z meetu które są super pamiątką. Pozdrawiam wszystkich którzy byli na mecie i mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy. A do tych którzy boją się jechać na meety mogę szczerze powiedzieć nie ma czego się bać. Kończę bo trochę się rozpisałem. Pozdrawiam was wszystkich. Nightmare Xeno

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie, daję okejkę.

Pozdrawiam też te 5-10 osób, które przyszło o 23:40 (!) w części nocnej na dość chaotycznie zorganizowane nocne zwiedzanie starych map Fluttercrafta, które z wielu różnych przyczyn losowych nie mogło odbyć się o planowej 22:00. Dzięki!

Edytowano przez Siekierkaarin!~
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy meet na jakim byłem i  z czystym sercem mogę powiedzieć, że było super. Niestety mój portfel twierdzi inaczej, ale zamknąłem go w szafie to się nie wypowie.

Było to zupełnie to, czego się spodziewałem. Banda szaleńców w szkole. Możecie wiedzieć, że macie jednego szaleńca więcej bo mam zamiar pojawiać się tu i tam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Mates napisał:

Fajnie było, jak zawsze na meetach w trójmieście xd

@Mates? A to nie czasem ty, chrapałeś jak SMOK, na noclegu po meecie? Normalnie jakby rakieta startowała w pokoju, ktoś ryczał :D

 

13 godziny temu Zbysio napisał:

Było to zupełnie to, czego się spodziewałem. Banda szaleńców w szkole. Możecie wiedzieć, że macie jednego szaleńca więcej bo mam zamiar pojawiać się tu i tam. 

No, aż żal mi było tych uczniów w tej budzie Oni musieli zakuwać do łbów, a niedaleko była zabawa :D

 

Ps: Jedyne czego żałuję? Że nie wiedziałem, że w pobliskim Macu były zabawki MLP po 6 goli za sztukę :( Bo w moim miejskim, niestety ich nie ma :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...