Skocz do zawartości

Howdy! :3


Nightmare

Recommended Posts

Nigdy sobie takiego tematu nie zrobiłam, to why not :P

Howdy, ludziki, z tej strony Nightmare (też Najti), ten beznadziejny MG z kiedyś i ta osoba, która powołała do życia (ale nie utrzymała :v ) dział Chrysalis! (znajdziecie w Archiwum jak komu nudno)

Odeszłam z fandomu na jakiś rok, ale powracam :P

Są tu inni fani Undertale? bo jestem Undertale Trash po wsze czasy.

A tak po drodze, to zaczęłam rysować, głównie UT przeplatane futrzakami i MLP :P zapraszam na DA, również najti się tam zwę.

A teraz przyznać się, kto mnie pamięta? >:3

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie nie pamiętam, może dlatego że jestem dosyć nowy :lunathink: W każdym razie, witaj ponownie na forum! Tak z ciekawości zapytam: Jak to się stało, że zostałaś pegasis/brony? Dlaczego odeszłaś z fandomu? Dlaczego teraz do niego wróciłaś? Brohoof! :bronies: 

 

Edytowano przez Mielcar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mielcar napisał:

Ja Ciebie nie pamiętam, może dlatego że jestem dosyć nowy :lunathink: W każdym razie, witaj ponownie na forum! Tak z ciekawości zapytam: Jak to się stało, że zostałaś pegasis/brony? Dlaczego odeszłaś z fandomu? Dlaczego teraz do niego wróciłaś? Brohoof! :bronies: 

 

 

Hah, witam :D

A zostałam, bo zostałam, tak jakoś się odkopało kasety z pucykami, wróciło do oglądania FiM (jakieś 3 pierwsze sezony) no i odkryło to tutaj forum na którym rozmawiamy :3

Odeszłam przez utratę zainteresowania, odnalezienie 'lepszego' fandomu i to, że w prawdziwym życiu zaczęli się ze mnie nabijać :') co ciekawe, niektóre ludzie dalej mnie z pucykami łączą :P

A wracam bo hajs :v nie, dobra, żartuję, nie tylko. Po prostu moje zainteresowanie też. Ponysona już jakiś czas temu została przekształcona w fursonę, tego raczej nie zmienię, do pisania ficów/rpg/zapytajek też nie wracam, ale mogę chociaż porysować te poniaczeły :P może nawet wrócę do oglądania tych kolorowych koni.

Brohoof! Bo zapomniałam jak w emotki :P
 

2 minuty temu Kruczek napisał:

Ja pamiętam. Ty nawet chyba w pokemony swego czasu na jutubach grałaś i oglądałem, coś takiego mi się kojarzy.


No hej C: tak, grywałam, ale mój głos, montaż i ogólne wykonanie było shitem, więc to wszystko wywaliłam. Ale zastanawiam się nad powrotem na jutubowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Twister napisał:

Witaj :D

Troche nie pamiętam, bo na forum siedzę od Lipca 2016, ale widziałem twoje posty przeglądając tematy ;)

 

Fajnie że wróciłaś do fandomu :D

 

A jeżeli chodzi o Undertale, to interesuję się tą grą od ponad 3 miesięcy :)

Yay :P mnie wszędzie gdzieś kawałek ukryty został.

Też się cieszę ^^ ja z kolei w UT siedzę od ponad roku, gdzieś od listopada 2015.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Nightmare napisał:

a ja cię kojarzę jeszcze stąd :v jak skomentowałaś, to skojarzę nick z nazwiskiem?

Ja mam słabą pamięć... być może też jeszcze stąd Cię pamiętam, ale nie pamiętam (jakkolwiek to nie brzmi) 

Nie, ale to, że mam imię i nazwisko na fejsie napisane grażdanką chyba wystarczy :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Ja mam słabą pamięć... być może też jeszcze stąd Cię pamiętam, ale nie pamiętam (jakkolwiek to nie brzmi) 

Nie, ale to, że mam imię i nazwisko na fejsie napisane grażdanką chyba wystarczy :v 

o kurde, tyś ten rusek :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Miszcz Tencz napisał:

Nie znam cię, nie grałem w undertale, ale możemy pogadać o możliwym wystąpieniu Chrysalis w siódmym sezonie :rainderp: (chyba, że już nie oglądasz mlp...)

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz, opiekun działu Thoraxa.

 

Nie oglądam od połowy 4 sezonu xD może kiedyś wrócę.

Pozdrawiam

Najtmyr, ta dawna opiekunka działu Chrysalis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Nightmare napisał:

 

Nie oglądam od połowy 4 sezonu xD może kiedyś wrócę.

Pozdrawiam

Najtmyr, ta dawna opiekunka działu Chrysalis.

To się jednak nie dogadamy :v

Sorki :v

Ps. Mój kolega który ogląda tylko mlp ze mną podczas obiadu już jest na początku 6 sezonu ... ale ten, polecam dalej oglądać mlp! Do premiery siódmego sezonu się wyrobisz z dogonieniem fabuły :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Miszcz Tencz napisał:

To się jednak nie dogadamy :v

Sorki :v

Ps. Mój kolega który ogląda tylko mlp ze mną podczas obiadu już jest na początku 6 sezonu ... ale ten, polecam dalej oglądać mlp! Do premiery siódmego sezonu się wyrobisz z dogonieniem fabuły :v

 

może :v na razie widzę tylko, że przerobili moje podmieńce na tęczowo.

a miały być biało-turkusowe >:T

(just kiddin, ofc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Nightmare napisał:

 

może :v na razie widzę tylko, że przerobili moje podmieńce na tęczowo.

a miały być biało-turkusowe >:T

(just kiddin, ofc)

Większość ludzi znienawidziło tą przemianę ... ja stoję po stronie tych którym się ta zmiana spodobała ... którą ty wybierzesz stronę to już od ciebie zależy :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...