Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Nigdy sobie takiego tematu nie zrobiłam, to why not :P

Howdy, ludziki, z tej strony Nightmare (też Najti), ten beznadziejny MG z kiedyś i ta osoba, która powołała do życia (ale nie utrzymała :v ) dział Chrysalis! (znajdziecie w Archiwum jak komu nudno)

Odeszłam z fandomu na jakiś rok, ale powracam :P

Są tu inni fani Undertale? bo jestem Undertale Trash po wsze czasy.

A tak po drodze, to zaczęłam rysować, głównie UT przeplatane futrzakami i MLP :P zapraszam na DA, również najti się tam zwę.

A teraz przyznać się, kto mnie pamięta? >:3

• Upvote 4

Ja Ciebie nie pamiętam, może dlatego że jestem dosyć nowy :lunathink: W każdym razie, witaj ponownie na forum! Tak z ciekawości zapytam: Jak to się stało, że zostałaś pegasis/brony? Dlaczego odeszłaś z fandomu? Dlaczego teraz do niego wróciłaś? Brohoof! :bronies: 

Edited by Mielcar
  • Upvote 1

Ja pamiętam. Ty nawet chyba w pokemony swego czasu na jutubach grałaś i oglądałem, coś takiego mi się kojarzy.

• Upvote 1

Właśnie teraz Mielcar napisał:

Ja Ciebie nie pamiętam, może dlatego że jestem dosyć nowy :lunathink: W każdym razie, witaj ponownie na forum! Tak z ciekawości zapytam: Jak to się stało, że zostałaś pegasis/brony? Dlaczego odeszłaś z fandomu? Dlaczego teraz do niego wróciłaś? Brohoof! :bronies: 

Hah, witam :D

A zostałam, bo zostałam, tak jakoś się odkopało kasety z pucykami, wróciło do oglądania FiM (jakieś 3 pierwsze sezony) no i odkryło to tutaj forum na którym rozmawiamy :3

Odeszłam przez utratę zainteresowania, odnalezienie 'lepszego' fandomu i to, że w prawdziwym życiu zaczęli się ze mnie nabijać :') co ciekawe, niektóre ludzie dalej mnie z pucykami łączą :P

A wracam bo hajs :v nie, dobra, żartuję, nie tylko. Po prostu moje zainteresowanie też. Ponysona już jakiś czas temu została przekształcona w fursonę, tego raczej nie zmienię, do pisania ficów/rpg/zapytajek też nie wracam, ale mogę chociaż porysować te poniaczeły :P może nawet wrócę do oglądania tych kolorowych koni.

Brohoof! Bo zapomniałam jak w emotki :P

2 minuty temu Kruczek napisał:

Ja pamiętam. Ty nawet chyba w pokemony swego czasu na jutubach grałaś i oglądałem, coś takiego mi się kojarzy.

No hej C: tak, grywałam, ale mój głos, montaż i ogólne wykonanie było shitem, więc to wszystko wywaliłam. Ale zastanawiam się nad powrotem na jutubowanie.

Witaj :D

Troche nie pamiętam, bo na forum siedzę od Lipca 2016, ale widziałem twoje posty przeglądając tematy ;)

Fajnie że wróciłaś do fandomu :D

A jeżeli chodzi o Undertale, to interesuję się tą grą od ponad 3 miesięcy :)

• Upvote 1

Właśnie teraz Twister napisał:

Witaj :D

Troche nie pamiętam, bo na forum siedzę od Lipca 2016, ale widziałem twoje posty przeglądając tematy ;)

Fajnie że wróciłaś do fandomu :D

A jeżeli chodzi o Undertale, to interesuję się tą grą od ponad 3 miesięcy :)

Yay :P mnie wszędzie gdzieś kawałek ukryty został.

Też się cieszę ^^ ja z kolei w UT siedzę od ponad roku, gdzieś od listopada 2015.

• Upvote 1

Guest Ziemowit

@Nightmare Ja ciebie również kojarzę, bo na forum siedzę od 2015 roku. Nie no pozdrawiam bardzo i dalej korzystaj z życia tego forum, póki jeszcze jest. 

2 minuty temu Ziemowit napisał:

@Nightmare Ja ciebie również kojarzę, bo na forum siedzę od 2015 roku. Nie no pozdrawiam bardzo i dalej korzystaj z życia tego forum, póki jeszcze jest. 

a co, ma zniknąć? :P staram się pokorzystać ile mi czas pozwoli!

Guest Ziemowit
Właśnie teraz Nightmare napisał:

a co, ma zniknąć?

Różnie w życiu bywa :v 

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Ja Cię kojarzę z grupy UT Polska na fejsie :v Ostatnio ładnie skomentowałam Twojego arta

a ja cię kojarzę jeszcze stąd :v jak skomentowałaś, to skojarzę nick z nazwiskiem?

1 minutę temu Nightmare napisał:

a ja cię kojarzę jeszcze stąd :v jak skomentowałaś, to skojarzę nick z nazwiskiem?

Ja mam słabą pamięć... być może też jeszcze stąd Cię pamiętam, ale nie pamiętam (jakkolwiek to nie brzmi) 

Nie, ale to, że mam imię i nazwisko na fejsie napisane grażdanką chyba wystarczy :v 

• Upvote 1

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Ja mam słabą pamięć... być może też jeszcze stąd Cię pamiętam, ale nie pamiętam (jakkolwiek to nie brzmi) 

Nie, ale to, że mam imię i nazwisko na fejsie napisane grażdanką chyba wystarczy :v 

o kurde, tyś ten rusek :v

Właśnie teraz Lemi napisał:

Ja nie kojarzę bom ciągle świeżak, ale przywitać się mogę.
Czołem

a witam C:

Właśnie teraz Polineks napisał:

Hello! Elo!

Jako świeżak również witam i o zdrowie pytam. :fluttershy5:

Fajne obrazki widzę na DA. Nice!

witam i serdecznie dziękuję, dużo nowych ludzi tu widuję ^^

Nie znam cię, nie grałem w undertale, ale możemy pogadać o możliwym wystąpieniu Chrysalis w siódmym sezonie :rainderp: (chyba, że już nie oglądasz mlp...)

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz, opiekun działu Thoraxa.

1 minutę temu Miszcz Tencz napisał:

Nie znam cię, nie grałem w undertale, ale możemy pogadać o możliwym wystąpieniu Chrysalis w siódmym sezonie :rainderp: (chyba, że już nie oglądasz mlp...)

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz, opiekun działu Thoraxa.

Nie oglądam od połowy 4 sezonu xD może kiedyś wrócę.

Pozdrawiam

Najtmyr, ta dawna opiekunka działu Chrysalis.

Właśnie teraz Nightmare napisał:

Nie oglądam od połowy 4 sezonu xD może kiedyś wrócę.

Pozdrawiam

Najtmyr, ta dawna opiekunka działu Chrysalis.

To się jednak nie dogadamy :v

Sorki :v

Ps. Mój kolega który ogląda tylko mlp ze mną podczas obiadu już jest na początku 6 sezonu ... ale ten, polecam dalej oglądać mlp! Do premiery siódmego sezonu się wyrobisz z dogonieniem fabuły :v

Właśnie teraz Miszcz Tencz napisał:

To się jednak nie dogadamy :v

Sorki :v

Ps. Mój kolega który ogląda tylko mlp ze mną podczas obiadu już jest na początku 6 sezonu ... ale ten, polecam dalej oglądać mlp! Do premiery siódmego sezonu się wyrobisz z dogonieniem fabuły :v

może :v na razie widzę tylko, że przerobili moje podmieńce na tęczowo.

a miały być biało-turkusowe >:T

(just kiddin, ofc)

2 minuty temu Nightmare napisał:

może :v na razie widzę tylko, że przerobili moje podmieńce na tęczowo.

a miały być biało-turkusowe >:T

(just kiddin, ofc)

Większość ludzi znienawidziło tą przemianę ... ja stoję po stronie tych którym się ta zmiana spodobała ... którą ty wybierzesz stronę to już od ciebie zależy :v