Skocz do zawartości

ZIemia 672/Pająki I Magia (Projekt Tłumaczeniowy)


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Po ostatnim Twilight Meetcie w mojej głowie zaczęły się rodzić nowe pomysły, a ten jaki chcę przedstawić tutaj jest najbardziej niezwykły ze wszystkich- Wiecie zapewne że są w naszym fandomie Fiki, których klimat i niezwykła historia spowodowały powstanie fandomów skupionych wokół universów w nich nakreślonych idealnym przykładem jest tu Kkat i jej Fallout Equestria czy chociaż Kryształowe Oblężenie Spidiego.Jest jednak pewna saga fików, które istnieją już w fandomie od pewnego czasu, a nie zostały przetłumaczone i takim jest Saga Spiders and Magic - Czyli Crossoover MLP/Spiderman i planuję podjąć się tłumaczenia tego ambitne prawda ? Być może przetłumaczę 1 rozdział Rise of The Spider-Mane

 

https://www.fimfiction.net/group/206290/earth-672-the-spiders-and-magic-universe-spider-manmlpfim

 

Waidomo jednak że jedna osoba nie jest w stanie ogarnąć tego zwłaszcza z  B1 poziomem z angielskiego, więc przyda się wszelka pomoc:)

 

Edytowano przez Zandetsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oficjanie B2 i FCE zdane ponad 3 lata temu, a miałabym spore opory, gdyby ktoś mi kazał coś tłumaczyć. Zwłaszcza tekst literacki.

 

Ale jeśli tak bardzo w siebie wierzysz, to powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

O!! Całkiem niezła idea :) Ale nie tak karkołomna, jak gdybyś miał tłumaczyć "Nyx Verse"... Ale i tak życzę powodzenia :) Człowiek pająk był bajka mojego dzieciństwa

Postaram się Acu ale jak mówię jedna osoba z tłumaczeniem zwłaszcza takich dużych projektów ma problem właśnie po to założyłem temat by znalazły się pomocne kopytka, które mają lepsze zdolności językowe ode mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...