Skocz do zawartości

Wydanie Save me, dodruk Antropologii


Sun

Recommended Posts

I nastał oto poniedziałek. Poniedziałek, w którym obiecałem ujawnić tytuł najbliższego wydania, oraz wszelkie informacje niezbędne do jego nabycia. I właśnie to zamierzam tu zrobić.

 

Na samym wstępie chciałbym ogłosić, że rozpoczynamy zapisy na pierwsze, książkowe wydanie fanfika Save me. Autorstwa Bestera. Sam fanfik znajdziecie tu.

Jest to osadzona w postapokaliptycznym uniwersum opowieść o człowieku i kucoperzu mieszkających w obozowisku ocalałych (być może jedynych na ziemi) i ich zmaganiu się ze wszystkim co rzuca im nieprzyjazny świat.

Fanfik ma naprawdę solidnie wykreowany świat i wspaniałych bohaterów. Otrzymał nie tylko tag Epic, ale też dostało najwięcej nominacji w drugiej edycji oskarów (odznaczenia z forum Mlppolska). Zachęcam do lektury i zakupu. Cena fanfika wyniesie 20 zł.

ponadto będzie można zakupić egzemplarz drugiego wydania Antropologii w Polskim tłumaczeniu. Sam fanfik znajduje się tu. Cena gotowego fanfika wyniesie 25 zł.

 

Wysyłka oczywiście pocztą Polską, lub paczkomatem inpost, a jej finalna cena zależy oczywiście od ilości zamówionych książek i składa się na nią koszt zarówno samej usługi poczty Polskiej, jak i koszty pakowania (taśma, bombelki itepe)

 

Zapisy potrwają od dziś, do 04.06.2017. Powinno wszystkim starczyć czasu na decyzję.

 

Tu znajduje się formularz zgłoszeniowy

 

 

A tu znajduje się regulamin z takimi, niezbędnymi informacjami, jak chociażby numer konta.

 

 

 

Edytowano przez Sun
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że minął ledwo tydzień od opublikowania ankiety, lecz wasz odzew pozytywnie mnie zaskoczył. Nawet bardzo. Dziękuję wam za tak szeroki odzew i zachęcam tych, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety do poświęcenia tych pięciu minut.

 

Przejdźmy jednak do wstępnego i ogólnego omówienia otrzymanych wyników. Nie zamieszczę tu jednak dokładnych rezultatów, bo ankieta jeszcze trwa.

 

Na wstępie, cieszę się, że odpowiedziały aż 72 osoby i mam nadzieję, że ta liczba jeszcze urośnie (ale proszę nie odpowiadać 2 razy, ani więcej). Widzę, że chęć posiadania książek nie maleje. Cieszy mnie to.

 

Co do tego, który tytuł zdobył jakie poparcie, to tu w zasadzie nie było dla mnie zaskoczenia. Głosy podzieliły się mniej więcej tak, jak się spodziewałem. Dokładne wyniki podam jednak, jak ankieta się zakończy.

 

Dzieła proponowane. Tu przyznam, że zostałem zasypany całą masą propozycji. Niektóre lepsze inne gorsze. Dziś omówię tylko kilka większych przykładów, ale wszystkie propozycje znajdą swoje miejsce w ostatecznym podsumowaniu.


 

Spoiler

 

Si deus nobiscum. Dostał dwa głosy, zdaje się mieć sensowną długość i jest zakończony. Więc z pewnością zostanie rozważony do wydania i może pojawi się w następnym badaniu rynku (za rok)

 

Project Horizons (najlepiej razem z Falloutem). Zgodzicie się, że to gigantyczna krowa, która wymagałaby masy pracy i kosztowała pewnie między dwóch, a trzech Jagiełłów (za PH). Oczywiście to pozycja, która przepięknie by wyglądała na półce (gdybym miał do niej okładki), ale w najbliższym czasie nie ma co na to liczyć.

 

Fallout Equestria po polsku. Czemu nie. O ile ktoś to przetłumaczy. Bo obecny stan prac, to około 30-40% (według danych oficjalnych), więc nie spodziewałbym się szybko. A ja sam się raczej za to nie wezmę.

 

Silent Ponyville. Dzieło, które pojawia się chyba za każdym razem, powracając jak bumerang. I zastanawiam się czemu. Ale abstrahując od fabuły, z tego co pamiętam będzie tam masa pracy przy formatowaniu tekstu, o korekcie nie mówiąc. Do tego jakieś okładki, więc nie spodziewałbym się za szybko (zwłaszcza, że jest wiele innych dzieł, a wydawać nie ma komu)

wydawany w najbliższym czasie, plany wydawnicze na ten rok, oraz link do zapisów na pierwszy tytuł podam już 17, albo 18 kwietnia, byście mieli dość czasu na zebranie pieniążków.


 

Jeszcze raz dziękuję za odzew i zainteresowanie, i widzimy się 17 kwietnia (A raczej słyszymy)

Tytułów było oczywiście znacznie więcej, ale jak mówiłem, wszystkie omówię gdy ankieta zostanie zamknięta. Przejdę więc do ostatniej kwestii, czyli gadżetów. Było to pytanie, które głównie miało zaspokoić moją ciekawość. Jednak wynik zaskoczył mnie na tyle, by zacząć się zastanawiać, jak zrealizować ewentualną wysyłkę gadżetów i jak dodać je do formularza zamówień. Być może zrzucę to na Spidiego. Zobaczymy.

 

Na sam koniec powiem, że o ile ankieta będzie czynna aż do końca kwietnia, o tyle tytuł

wydawany w najbliższym czasie, plany wydawnicze na ten rok, oraz link do zapisów na pierwszy tytuł podam już 17, albo 18 kwietnia, byście mieli dość czasu na zebranie pieniążków.

 

Jeszcze raz dziękuję za odzew i zainteresowanie, i widzimy się 17 kwietnia (A raczej słyszymy).

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jej!! Masz mnie, kolejny czytany przeze mnie fanfik, który z całą PRZYJEMNOŚCIĄ postawię u siebie na półce :D Dzięki za maila. Zapisuje się rzecz jasna :)

 

Oczywiście Save Me jest ze wszystkimi bonusowymi rozdziałami? Czy także z fanfikiem "Save Me: Sillent Universe"?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Oczywiście Save Me jest ze wszystkimi bonusowymi rozdziałami? Czy także z fanfikiem "Save Me: Sillent Universe"?

Całe, ze wszystkim co wyszło spod pióra Bestera

6 godzin temu darkblodpony napisał:

Jaki mniej więcej musiałby być nakład aby cena była taka jaką podałeś? 

25-30 sztuk to minimum

 

5 godzin temu DobryDobry ;) napisał:

Uznając że by był trochę mniejszy nakład cena może wzrosnąć maksymalnie o ile?

ciężko mi powiedzieć, ale 5-10 zł maks. W przeciwnym razie wydanie zostanie anulowane, bo się zwyczajnie nie opłaci

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ogłosić dwie rzeczy. A nawet trzy.

Po pierwsze, oba wydania dojdą do skutku (ale nie zmienia to faktu, że im więcej luda zamówi książki, tym lepiej).

Po drugie, mamy reklamę wydania na YT, na kanale Pira. Nie jest to może szczyt marketingowego geniuszu, ale paru klientów może przyciągnie. Jeśli link nie działa, to poprawię go dopiero w czwartek wieczorem, bo majówka.

Po trzecie, skończyłem zbierać ankiety dotyczące przyszłych wydań i przez majówkę opracuję dane, by powiedzieć, co i jak z tego wyszło. Jednak spodziewałbym się tego najszybciej w piątek rano.

Z mojej strony to tyle. Życzę wszystkim dlugiego, długiego wekendu i widzimy się w czwartek, albo piątek.

 

Reklama na wspomnianym kanale:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Bester
Dodano poprawny link.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Można wiedzieć, jaki będzie drugi tytuł?

 

24.03.2017 at 12:42 Sun napisał:

rozpoczynamy zapisy na pierwsze, książkowe wydanie fanfika Save me.

(...)

ponadto będzie można zakupić egzemplarz drugiego wydania Antropologii w Polskim tłumaczeniu.

 

Sun edytował pierwszy post, gdzie wszystko szczegółowo opisał. Na początku też tego nie zauważyłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Wanaheim napisał:

Sun edytował pierwszy post, gdzie wszystko szczegółowo opisał. Na początku też tego nie zauważyłem :)

No tak :) Faktycznie jest, tylko wydawało mi się, że była mowa jeszcze o wydaniu pod koniec roku jeszcze... Bo - przynajmniej tak myślę - teraz ma być dodruk Antropologii wraz z wydaniem Save Me :)

Ostatnio jak wydawał poboczne do Sinsa, to Samego Sinsa tez można było kupić :) Dlatego myślę, że Antropologia nie jest tą drugą, tajemniczą premierą pod koniec roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.05.2017 at 22:23 Accurate Accu Memory napisał:

Można wiedzieć, jaki będzie drugi tytuł?

Przecież jest wydanie antropologii i Save me. Czy moze ja o czymś nie wiem?

 

2.05.2017 at 17:37 Accurate Accu Memory napisał:

No tak :) Faktycznie jest, tylko wydawało mi się, że była mowa jeszcze o wydaniu pod koniec roku jeszcze... Bo - przynajmniej tak myślę - teraz ma być dodruk Antropologii wraz z wydaniem Save Me :)

Ostatnio jak wydawał poboczne do Sinsa, to Samego Sinsa tez można było kupić :) Dlatego myślę, że Antropologia nie jest tą drugą, tajemniczą premierą pod koniec roku.

Tego, co będzie na koniec roku nie mogę zdradzić jeszcze przez około 2 tygodnie, póki nie otrzymam odpowiedzi od autora. Na razie mogę zdradzić tylko tyle, że warto będzie czekać na tak wspaniały prezent pod choinkę.

 

Spoiler

I nie, nie będzie Spoilerów. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Sun napisał:

tylko tyle, że warto będzie czekać na tak wspaniały prezent pod choinkę.

Fallout :D Da :) Jeśli to ma być wspaniały prezent, to poza Crisis'em, nie widzę innej możliwości. I tu mój smutek, bo nie wiem czy na mikołaja bedzie mnie stac na książki. Potrzebuje bowiem wziąć 3 milenia z banku, by kupić Oculus Rifta CV1... A jeszcze muszę spłacić poprzednią pożyczkę :D

 

BTW, kasa wysłana za Save Me :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Sunrise Sparkle napisał:

Może to głupio zabrzmieć ale do kwoty przelewu zapomniałem dodać koszt wysyłki. Co robić?

Eee... Dopłacić. Nie oferuję darmowej wysyłki. Znaczy mógłbym, ale wtedy książka kosztowałaby nie 20 tylko 35 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach powolnych przygotowań do wysyłki, melduję, ze zdobyłem 2 arkusze różowej folii bombelkowej. w środę przysiadę nad opracowaniem okładki i dalej się zobaczy. Jak na razie wszystko idzie względnie przyzwoicie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...