Skocz do zawartości

Nowy i nieśmiały


C.J Sparkle

Recommended Posts

Cześć, witajcie

Jestem od dawna w fandomie, ale długo nie mogłem się przemóc.Dziś w końcu zamierzam się przywitać.

Dobra,to zaczynamy

woj. mazowieckim

a dokładnie Otwock;Świder

Chodzę do 3gimnazjum

Moje hobby to koszykówka, muzyka, oraz  filmy.

Czasami piszę różne fanfiki, ale nigdy nie wychodzą na światło dzienne z powodu braku czasu oraz chęci.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie coś więcej to pytaj. Jestem przyjazny i nie robię nikomu krzywdy :fluttershy4:.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cezary na forum! Mam nadzieje że będziesz się dobrze bawił tak jak ja (Dołączenie do fandomu, i założenie tutaj konta zajęło mi ponad 3 lata >,<) Jeśli chodzi o pytania, to zapytam: jak to się stało, że zostałeś brony? Czy masz innych kolegów bronych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zacznę od tego że też 3lata do tego podchodziłem.A co do pytania, kiedyś oglądałem dodatek do gry Phonix Wright związany z Mlp. Do obejrzeniu powiedziałem sobie" Hej, może spróbuje obejrzeć jeden odc i zobaczę co się stanie. Później tylko tak samo przyszło najpierw serial, później społeczność aż do teraz. Nie mam kolegów brony,ale i tak mnie tolerują.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

10 godzin temu Cezary Kępka napisał:

Moje hobby to koszykówka, muzyka, oraz  filmy.

1. Jakiego gatunku muzyki słuchasz najczęściej?

2. Masz może ulubiony zespół/utwór?

Edytowano przez Dismas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki! Co do pytań

1. Imię i nazwisko pochodzi z konta na facebooku i nie umiem zmienić na nick.

2.W sumie każdego rodzaju: Pop,Hip hop, klasyczny,rock i tak dalej

3.Moje ulubione utwory to: "Numb" Linkin Park, In the end, a przede wszystkim utwory zespołu Coldplay.

4.Uwielbiam teorie spiskowe,są bardzo ciekawe

5.Hobby to koszykówka oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Cezary Kępka napisał:

 Dzięki! Co do pytań

1. Imię i nazwisko pochodzi z konta na facebooku i nie umiem zmienić na nick.

2.W sumie każdego rodzaju: Pop,Hip hop, klasyczny,rock i tak dalej

3.Moje ulubione utwory to: "Numb" Linkin Park, In the end, a przede wszystkim utwory zespołu Coldplay.

4.Uwielbiam teorie spiskowe,są bardzo ciekawe

5.Hobby to koszykówka oczywiście.

To zrób konto, co za problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu C.J Sparkle napisał:

3.Moje ulubione utwory to: "Numb" Linkin Park, In the end, a przede wszystkim utwory zespołu Coldplay.

Hej! Ja też słucham Linkin Park'a i Coldplay'a! Najbardziej mi się podobał "Waiting For The End", a ten nowy album Colplay'a "A Head Full Of Dreams" to nawet kupiłem dla taty! Uwielbiam to połączenie Linkin Parka z rockiem, rapem, oraz trochę elektroniki. Jestem też jedyny z grona znajomych, któremu podobają się te dwa nowe utwory "Heavy" i "Battle Symphony" :rdblink: Co o nich sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jeszcze tych utworów nie słuchałem,więc nie mam zdania. Najbardziej pamiętam jednak utwory Coldplay: "Viva la Vida" , który był soundtracku do NBA2k13, oraz "Up&up" podczas Finałów NBA a zwłaszcza gry nr 7 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors jako skróty z poprzednich meczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...