Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!


Szonszczyk

Dalszy los zadań ...  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Equestrii? Gdybyś był Grzesiem, to by było bardzo możliwe. Jednak tak nie jest :P

Eeee...

 

Co można robić w życiu? Zająć się tym co kochasz, podróżować, zwiedzać inne kraje, być kreatywnym. Ustanawiać nowe trendy, pobijać rekordy, pokonywać Lswoje bariery, być.... a kogo ja k*** oszukuje. I tak pewnie leżysz teraz na łóżku/ siedzisz przed komputerem lub laptopem wpieprzając czipsy... a przynajmniej Oja tak robię...

PCoś ciekawego? No np. Wąchanie kleju, lub rozwiązywanie dwudniowego zadania forumowego, aby nie spaść z tego zaszczytnego miejsca I. 

 

 

   Ukryłem tu tajną wiadomość >.< ale Ciiiiiiii......

Edytowano przez XNorbi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciekawym i jednocześnie przyjemnym zajęciem jest tworzenie czegoś co sprawia nam przyjemność np. muzyki, gier, książek lub pracowanie/robienie coś w branży rozrywkowej (kabaret, film czy nawet nagrywanie filmików na YouTube), ponieważ można robić to co się lubi/kocha i jednocześnie sprawiać radość innym. 

 

A co do Equestrii to już samo mieszkanie w Ponyville jest ekscytujące bo jak tu się nudzić kiedy po mieście chodzi z 30 Pinkie Pie, panuje plaga Paraspritów czy Discord wywraca miasto do góry nogami :)

Edytowano przez Dismas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wykonanie zadania numer 5 z Dwudniowych, wysłucham waszych porad i może nawet się do nich zastosuję ... zobaczymy! A teraz Nagrody:

=Szycie Jezd Pinkne= @Gringo37

=Szycie Jezd Pinkne= @Mielcar

=Szycie Jezd Pinkne= @Dismas

=Szycie Jezd Pinkne= WYRÓŻNIENIE @karlik (wiadomo za co xD)

Punktacja jak zwykle do znalezienia w pierwszym poście.

Pamiętajcie też, że również w nim znajdziecie rozpiskę dotyczącą nagród specjalnych!

A TERAZ NIESPODZIANKA: (pewnie nie zdołam jutro wrzucić tego o 15, także publikuję teraz)

 

Zadanie 6 : Czwartek 13.04

Odnajdź użytkownika bez litery “a” w nicku.

Ograniczenia: Nie można kopiować nicków już odnalezionych.

Czas Trwania: 13.04 {00:00} - 14.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagroda Specjalna: =Odnajdywacz= (dla każdego co wykona zadanie +3 pkt)

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie zadanie wydało mi się na początku trudne, ale obróciło się na szczęście na moją korzyść i wiele osób wykonało je bezbłędnie! Gratuluję, a teraz przejdźmy do nowego zadania:

 

Zadanie 7 : Sobota 15.04

Napisz ile zostało w momencie pisania postu, czasu (w sekundach) do premiery nowego odcinka. (Premiera: sobota 15.04 o 17:30, potem co tydzień o tej samej godzinie)

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 15.04 {10:00} - 16.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Z powodu świąt, za to zadanie jest brak nagród specjalnych!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...