Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!


Szonszczyk

Dalszy los zadań ...  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

To oczywiste, że należy wdrożyć Mistrzowski Plan Małego Przedwiecznego Zła.

 

Przede wszystkim parę dni wcześniej należy wysłać Fluttershy w delegację gdzieś daleko, by nie zdążyła wrócić. Następnie prosimy jakiegoś miłego podmieńca, by się w nią zamienił Drugi Pszemek niech zostanie Flashem Sentry.

Następnie zapraszamy Discorda na kolację i serwujemy mu specjalne żarcie zaprawione środkami na przeczyszczenie. To zacznie działać dopiero za jakąś godzinę, więc mamy dość czasu by nakarmić go czymś super ostrym - dodatek ekstraktu z ostrej papryki i wcisnąć mu ciasteczka z wilczą jagodą. To też nie zadziała od razu.

Zabieramy Discorda na spacer po ogrodach, gdzie Pszemek-Flash i Andrzej-Flutterka idą w ślinę na glonojada, obejmują się jak dwie ośmiornice i proponują "coś więcej".

Nasza mieszanka powinna już zacząć działać, ale my przecież nie chcemy brązowej powodzi w zamku, prawda? Szczególnie, że Discord powinien mieć już halucynacje no i ostry kebab piecze dwa razy. Dlatego zadbajmy o to by w ogrodach stała Toi Toika, bo w zamku to się jakiś kibelek znajdzie. Na wszelki wypadek przygotujmy wszystkie możliwe WC, do których Discord pójdzie jeśli nie zniknie po zobaczeniu SentryShy. Zainstalujmy w nich głośniki i puszczajmy marsz żałobny połączony z nutami takich piosenek jak "Ala nie dała mu pały", "Maciej poczuł tampon" oraz jakiś monotonny głos, który będzie mu mówił "Matka Cię nie loffciała".

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby zrobić coś, co samego Discorda wyprowadziłoby z równowagi, dlatego bardziej niż zwykłe odegranie się żartem rozważyłem taką opcję jak zmowa wszystkich kucyków do ignorowania żartów Discorda i ich efektów, udawanie jakoby nic się nie stało i dezorientowanie dowcipnego draconequusa, oczywiście przez pewien okres czasu. Będzie to trudne do wykonania, ale myślę że efekt oraz satysfakcja z lekkiego zagraniu mu na nosie byłyby tego warte. A przynajmniej tak uważam.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go trochę potorturowac xD

A w jaki sposób? Już mówię:

 

Otóż można go zwabic do jakiegoś pokoju, który uprzednio został zabezpieczony zaklęciem, które blokuje magię. Następnie tak jak Tirek, uwięzić go w bance, razem z Krystyną Pawłowicz, z której także nie potrafiłby się wydostać (mam tu oczywiście na myśli bańkę :P ). Włączyć projektor I wyświetlać na ścianie wszystkie odcinki Mody na sukces! Muhahahahaah

A jak już zacznie błagać o litość po pierwszych pięciu minutach, miotać się w agoni i krzyczeć, kończymy tortury, zabieramy Krystynę Pawłowicz i kontynuujemy seans. To powinno go nauczyć pokory :) 

 

Przypomina mi się dzieciństwo, jak rodzice zamykali mnie w komórce 2x2m, bez okien

tylko z małą dziurą w ścianie.....

To było straszne

 

Edytowano przez XNorbi
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Oczywiście należy zrobić z niego pizzę. Zmienić kształt Discorda z pomocą rogu na koło. Polać go farszem pieczarkowo-paprykowym. Do tego oczywiście dodać salami. Włożyć do piekarnika i wypuścić na wolność. Wtedy wszystkie kucyki będą myślały, że to chodząca pizza i zaczną go chrupać. A na koniec wysłać go na mecz Barcelona-Real w sektorze fanów Barcelony w koszulce Realu. Cóż, wtedy na pewno już Discord będzie żałować i nie będzie robił swoich śmieszków. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

@Miszcz Tencz pozwolił mi rozdzielić punkty i napisać ten post, gdyż-albowiem-iż zadanie było mojego autorstwa, et caetera, et caetera.

 

Wasza pomysłowość nie zawiodła. Po kilkugodzinnej naradzie z Celestią (i Luną, kiedy już doszła do siebie po rozpuszczalnikowym haju podtruciu):lunaderp: powstał następujący ranking:

 

== NAGRODY POCIESZENIA (Brązowe Di:trogcord:cordy) – bez dodatkowych punktów == 

@Clockwork Ruby Who Co dałoby pokazanie Discordowi kamiennej figury zamiast żywej Celestii? O ile go znamy, najwyżej by się uśmiał. 

@Redeline Obawiamy się, że powtórka czegoś, co już było (tj. zdissowanie Discorda przez Maud), zadziała raczej średnio.

 

 

== WYRÓŻNIENIA (Srebrne Luny) – bez dodatkowych punktów ==  :lunasmile:

@XNorbi Podziwiamy kreatywność, ale chyba jednak nie skorzystamy. Kiedy bowiem Luna, ciągle na haju nieco otumaniona przez opary rozpuszczalnika, dowiedziała się o tym planie, na jej pyszczku pojawił się uśmiech godny Nightmare Moon... :nmm:

@Ziemowit Twój pomysł jest całkiem zabawny. Jedynym zgrzytem jest to, że Discord mógłby się świetnie bawić w powstałym w ten sposób chaosie.

 

 

== TOP 3 (Złote Celestie) – punktowane ==  :celgiggle:

 

Miejsce III (+5 pkt.): @Mielcar Spojrzeniowe combo... brzmi nieźle; tylko jak tego dokonać?

 

Miejsce II (+10 pkt.): @Cahan Plan tak skomplikowany i szalony, że może nawet miałby szanse powodzenia. Tylko skąd mamy mieć pewność, że do którejś ze specjalnie przygotowanych toalet nie wejdzie jakiś postronny (i, nie daj Faust, wrażliwy) kucyk?

 

Miejsce I (+15 pkt.): @Lemi Plan wydaje się doskonały: prosto skonstruowany i pozbawiony przemocy (a więc dyskretny), a zarazem dający jakieś 99,9% gwarancji zagrania na nerwach temu narcyzowi, Discordowi. Pełne poparcie Księżniczki Celestii. <3

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To wszystko z mojej strony. Mam nadzieję, że rozwiązując to zadanie, bawiliście się równie dobrze, jak ja przy wymyślaniu go.

 

Pozdrawiam i oddaję pałeczkę Miszczowi Tencz,

 

Midday Shine.

Edytowano przez Midday Shine
Derpnięty szyk wyrazów. DERP!
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Midday Shine napisał:

Tylko mamy skąd mieć pewność, że do którejś ze specjalnie przygotowanych toalet nie wejdzie jakiś postronny (i, nie daj Faust, wrażliwy) kucyk?

A to jakiś problem? Wojna wymaga ofiar :crazytwi: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Midday Shine dziękujemy za wkład w Dwudniowe i życzymy dalszych genialnych pomysłów, a kolejne zadanie już jest w trakcie:

 

Zadanie 9 : Czwartek 20.04

Uznanie autorstwa: @DobryDobry ;)

Przy użyciu znanej strony stwórz kucykowego mema.

Ograniczenia: Ma być to AUTORSKI mem.

Potwierdzenie: Spoiler a w nim mem

Czas Trwania: 20.04 {01:00} - 21.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =Najlepszy Mem= (3 poziomy nagrody +15,+10 lub +5)

Nagrody Specjalne: =Stworzyłem Thoraxa= (za zrobienie mema z Thoraxem +3pkt)

 

A pana @DobryDobry ;) zapraszamy jutro do ocenienia wysłanych prac.

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...