Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!


Szonszczyk

Dalszy los zadań ...  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za fajne memy :wow:

A teraz nagrody specjalne:

=Najlepszy Mem= @Cahan

=Najlepszy Mem= =Stworzyłem Thoraxa= @Kinro

=Najlepszy Mem= @Mielcar

 

Zadanie 10 : Sobota 22.04

Krótko opisz znaną ci osobę z forum (bez lub z przywołaniem nicku).

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 22.04 {00:00} - 23.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =Opisujący= (3 poziomy nagrody)

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mielcar INTJ-A,

Introwertyk, będący szczerym i ironicznym użytkownikiem, którego pierwszą miłością był, jest I będzie CS GO. 

Nasza Discordowa panienka ;), która nie ma nic innego do roboty jak wkuwanie tabelki z sinusami I cosinusami.

Jeden z niewielu ludzi, których sobie cenię, przyjaciel.

Spoiler

IMG_20170412_183107.png.2b975ab6293b389526751c96e298b484.png

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SiOn

Jedna z najcudowniejszych osób które poznałam. Podczas grania w lola okropnie się drze, że przegrywa. A kiedy wygra czuje się jakoś dziwnie. Czasami miewa dni załamki ale nie opiera się wtedy moim umiejętnością związanych z byciem tęnczą. Jest bardzo hojny, umie wymyślać śmieszne żarty. Lubi animu i mangu z gatunku romans (jak jakieś anime nie ma romansu to nie obejrzy). Lubi też Yuri i nie ma nic przeciwko Yaoi (bo ja lubię i piszemy czasem na sesji takie wątki xdd). Dla niedoinformowanych jest moim chłopakiem i nikomu go nie oddam :<

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silicius

 

Oficjalnie mój szef w Bibliotece Sunbursta; w praktyce stanowimy dla siebie nawzajem przeciwwagę i uzupełnienie. Przychodzi nam to tym łatwiej, że rangą różnimy się niewiele. ;)

Sili jest dość uparty (szanse na wybicie mu z głowy jakiegoś pomysłu wynoszą ok. 1%), ma skłonności do rządów absolutnych i czasem wydaje się z lekka nie ogarniać kontaktów międzyludzkich, ale trzeba mu oddać sprawiedliwość, że bez jego oblatania w programowaniu zdziałalibyśmy niewiele albo zgoła nic. Zresztą (przy odpowiednio długim i regularnym kontakcie z nim) prędzej czy później dostrzega się jego ludzkie oblicze. :P

 

W sumie go lubię, choć uważam, że powinien jednak przemyśleć swój styl szefowania.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cluvr INTP-T,

Dobry przyjaciel, bardzo mądry koleś, wybrał studia informatyczne w Poznaniu. (najlepsze)

Programista, artysta i najlepszy słuchacz. Nie ma zbyt wielu znajomych ale bardzo dobrze się z tym czuje.

Jedna z wielu osób, które przyczyniły się do zmiany mojego światopoglądu i opinii. Człowiek warty zapamiętania i uwiecznienia na wielu wspólnych zdjęciach.

Spoiler

Niezbyt dobry w CS:GO, ale nie mam mu za złe >,<

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że zadanie w którym trzeba będzie opisać innego użytkownika forum będzie jednym z najtrudniejszych w całych dwudniowych ... ale ok.

Nie chce mi się wybierać więc wszyscy co wykonali to zadanie dostaną po 10 punktów ... niech stracę i niech się dzieje co chce w tabeli xD

Dzisiaj ukaże się ankieta w tym temacie, "czy chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w edycji czerwcowej" i od niej będzie zależało, czy dalej ta zabawa będzie prowadzona.

A teraz kolejne zadanie: (chyba trudne, ale można coś śmiesznego wymyślić)

 

Zadanie 11 : Wtorek 25.04

Autorstwo: @Ziemowit

Wymyśl hasło reklamowe promujące nowe podmieńce (inaczej zwane tęczlingami).

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 25.04 {00:00} - 26.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =Reklamodawca= (3 poziomy nagrody)

 

Ps. w poprzednim zadaniu było napisane 2 razy "Czas Trwania" i nikt mi nie zwrócił uwagi :fluttercry2:

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz dość, gdy nazywają cię "jeleniem"?

Nie mogłeś lepiej trafić!

Już DZIŚ masz okazję zostać JEDYNYM i WYJĄTKOWYM - TĘCZLINGIEM!*

Nie zwlekaj i zmień swoje życie jak tysiące zadowolonych klientów!
*Zwane też "tęczowymi jeleniami". Tęczlig Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne straty moralne. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie reklamy tęczlingów. Nagrody specjalne:

=Reklamodawca= @Cahan 

=Reklamodawca= @Clockwork Ruby Who

=Reklamodawca= @Kinro

Wyróżnienie: @Midday Shine & @XNorbi :D

 

Zadanie 12 : Czwartek 27.04

Dlaczego akurat w Twoim mieście (bądź też wsi) zamieszkałby z chęcią kucyk i dlaczego?

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 27.04 {12:00} - 28.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =KucePL= ( 3 poziomy nagrody)

 

Ps. Zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji:

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Toruń - tutaj bez umiaru można jeść pierniki i nikt się nie będzie dziwił. Ba, w Toruniu dobrze rozwinięty jest sport zwany żużlem. Kuc mógłby poczuć ogromne emocje, a pod koniec biegu dowiedzieć się co wypić by być ludzką wersją Pinkie Pie. W Toruniu jest podobno najczystsza kranówka, więc gdyby nie chciałoby się latać do Biedronki czy innej Żabki można wypić z kranu. No i wisienka na torcie czyli lodziarnia Lenkiewicz z największym wyborem smaków lodów w Toruniu i z definitywnie największymi gałkami. A po całym dniu zabawy można pójść na drugą stronę mostu, podziwiać panoramę Torunia i z takim widokiem można pójść spać pod gołym niebem. Z tych powodów zamieszkałby w Toruniu kucyk. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomenduję Breslau, którego honorowym obywatelem jest Adolf Hitler. Piękne niemieckie miasto - dużo zabytków, kostki brukowej i niemieckich wycieczek. Wielki Penis górujący nad miastem stanowi jego bardzo wysoki atut. Możemy się pochwalić ponad setką mostów i kładek oraz położeniem na wyspach - przez Wrocław przepływają liczne rzeki. Jeśli ktoś lubi zieleń i walory przyrodnicze, to znalazł sobie idealne miasto, na pewno spodobają mu się parki, Ogród Botaniczny, Ogród Japoński i pobliskie lasy. Można też odpocząć nad Odrą lub inną rzeką. Dla historyków znajdą się Panorama Racławicka, rynek (a na nim nawet średniowieczne kamienice) i Ostrów Tumski.

 

Z Wrocławia widać świętą górę Ślężę, która jest wygasłym wulkanem i miejscem kultu solarnego.

 

Wybierz Breslau! Mamy tu wszystko - nawet morze... W ZOO i w Aquaparku!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do Tarnowa. Miasto jest nie takie wielkie jak Kraków czy Wrocław, ale nie mniej urokliwe. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy zabytków, jak i wielbiciele przyrody – w samym mieście są trzy parki, a i okoliczne wioski położone są pośród lasów, pól i wzgórz.

 

Ponadto zaledwie kilka kilometrów od miasta znajduje się stadnina koni, więc taka na przykład Księżniczka Celestia wreszcie mogłaby nawiązać znajomość z kimś swojego wzrostu... :>

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...