Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!


Szonszczyk

Dalszy los zadań ...  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Bydgoszcz? Heheh, może lepiej nie.

Za to proponuję swoją wioskę Sośno, gdzie najlepiej czułyby się kucyki ziemskie. Jest dość duża, ale na tyle że wszyscy się znają, różnorakie sklepy są na miejscu także nie ma wielkiej potrzeby wyjazdów do miasta, dobra organizacja w domu kultury przez co często odbywa się jakieś wydarzenie, albo łatwo można znaleźć jakieś fajne dodatkowe zajęcie. Najcenniejszy jest chyba względny spokój i ładne krajobrazy, niedalekie okoliczne sady też są miłym dodatkiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na mojej wsi zamieszkałby z chęcią kucyk? To proste!

Szotkowice, wieś położona blisko miasta Jastrzębie-Zdrój jest idea(na)lnym (hehehe) miejscem dla kucyków ziemskich. Rozległe lasy, łąki, piękne widoczki, możliwość chillautu nad rzeczką Szotkówką, to kilka z atrakcji, które czekają na spragnionego spokoju kucyka. kucyka. A jeśli będzie chciał sobie pokopać kopytkiem w ziemi - również może. No i blisko jest kebab!

 

A co ja będę gadał, kto nie widział jeszcze niech patrzy na vloga nakręconego w tym zacnym miejscu:

 

PS. Nie jest to reklama

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody specjalne będą przyznane później. Aktualizacja leaderboardu też ukaże się trochę później. (będę was trzymał w niepewności xD)

A teraz z racji tego, że ostatnie zadanie jest nieco trudniejsze jest trochę wydłużony czas przyjmowania zgłoszeń!

 

Zadanie 13 : Sobota 29.04

Autorstwo: @XNorbi

Stwórz kuca na stronie: http://generalzoi.deviantart.com/art/Pony-Creator-v3-545889253 najlepiej pasującego do ciebie i opisz go paroma zdaniami!

Czas Trwania: 29.04 {00:00} - 05.05 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagrody Specjalne: =Mój Piękny Kucyk= (Za każdego kucyka +5/+10 lub nawet +15pkt)

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit



myPony.png.b70b416d2f6974dc8368c2ceef323715.png

 

Cóż, ów kucyk jest wredną istotą, która ma wszystko w 4 literach. Kocha spać i jest wyluzowany. Nie ma znaczka, bowiem nic mu się nie chce, w związku z czym ciężko znaleźć mu talent. Interesuje się sportem, ale raczej oglądaniem go i analizowaniem, niżeli samym uczestnictwie w nim, ponieważ jest to zbyt wyczerpujące jak na tryb życia prowadzony przez tegoż kuca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Grzywy w jedynce są lepsze >,<

Spoiler

2x3.png.ca28a182602eee9599722fe0231b9a91.png

Emmm mój kucyk reprezentuje mnie, tak jak miało być w zadaniu. Nie ma znaczka bo jeszcze nie miał okazji, by w jakiś sposób się rozwinąć. Teraz jest na odwrót, bo otworzył się na świat i zaczął robić nowe rzeczy. Nigdy mu się fryzura nie układa na taką jakby chciał. W dość szybkim tempie się uczy, i zgłębia wiedzę o otaczającym go świecie, lecz niestety jest też leniem. Prawdopodobnie, dawno otrzymałby swój znaczek, gdyby mu się chciało...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody specjalne za przedostatnie zadanie:

=KucePL= @Midday Shine

=KucePL= @Ziemowit

=KucePL= @XNorbi

Za ostatnie zadanie nie mogę przyznać nagród specjalnych ponieważ nie ma wystarczającej ilości wykonanych zadań.

Główny post został zaktualizowany.

Można pisać opinie o tej edycji w tym temacie, sugestie zapraszam wpisywać do tematu obok ...

 

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w tej zabawie, mam nadzieję, że wam się podobało, a wykonywanie zadań sprawiło wam wiele radości. Do zobaczenia w Czerwcowej Edycji!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...