Skocz do zawartości

Luźne rysunki


Gość

Recommended Posts

Tak się nudziło to machnąłem RD (doświadczenia nie mam, dlatego paint)

Spoiler

2014-08-28_01_m04b_46.thumb.jpg.7c4ff8268f60468620b5b72c07b6ea0e.jpg

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nie znam się za bardzo, ale: 

 

- RD jest za gruba

- Dziwna Twarz 

- Za długi pyszczek. 

 

Na plus Grzywa i kopyta. Nad uwagami powyżej popracuj 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na paint to całkiem nieźle. Widzę, że malowałeś kontury pędzlem. Osobiście wolałem zawsze używać linii, które później wykrzywiałem. 

Ale i tak jest nie źle, choć wygląda jak kalka z vectorów, ale jakoś trzeba zaczynać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest dość dobra jak na painta, sam choć umiem trochę bazgrać, to nie umiałbym zrobić nic sensownego w paincie (tak myślę, nie używałem tego nowego painta bo nawet nie mam już windowsa). Nie mam do powiedzenia nic więcej niż ci na górze.

No może mam: strasznie skisłem kiedy zobaczyłem, że to jest zdjęcie rysunku w paincie :spike: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Sonic song napisał:

bardzo fajne sam rysuje w paincie

 

Nie, nie! Wszystko źle!

Nikt przy zdrowych zmysłach nie rysuje w Paincie. To tak jakby zamiast farb używać łajna zmieszanego ze śliną; niby można, ale efekty są marne jeśli nie jest się co najmniej mistrzem. Stricte do malowania jest np MyPaint który jest darmowy, łatwy w obsłudze i jeśli chodzi o pędzle to może konkurować z płatnymi rozwiązaniami. A jak chce się kombajn to jest Krita albo Gimp, gdzie Gimp jest bardziej do obróbki zdjęć, a Krita do znowuż malowania. Wszystkie te programy są darmowe i wystarczą w 90% przypadkach każdemu artyście. Era Painta się skończyła dawno, lepiej mieć coś co ma jakiekolwiek możliwości (np antyaliasing czy warstwy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
4 godziny temu Sonic song napisał:

bardzo fajne sam rysuje w paincie

 

-_- 

 

Lubię patrzeć na arty z photoshopa, gimpa czy jak wymienił @Silicius Krity. Błagam, weźcie mi ten paint. Możecie uczyć się rysować w każdym programie i stopniowo te programy ogarniać. Art był spoko, ale naprawdę, byłby sto razy ładniejszy, gdybyście pomyśleli o innych programach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Poniaczeł Ziemovit napisał:

-_- 

 

Lubię patrzeć na arty z photoshopa, gimpa czy jak wymienił @Silicius Krity. Błagam, weźcie mi ten paint. Możecie uczyć się rysować w każdym programie i stopniowo te programy ogarniać. Art był spoko, ale naprawdę, byłby sto razy ładniejszy, gdybyście pomyśleli o innych programach. 

 

Gdyby się natomiast pomyślało o tworzeniu na kartce, można nabyć umiejętności. Nie trzeba umieć nic poza obsługą lepszych programów, aby wyszło coś w miarę oglądalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Arcybiskup z Canterbury napisał:

 

Gdyby się natomiast pomyślało o tworzeniu na kartce, można nabyć umiejętności. Nie trzeba umieć nic poza obsługą lepszych programów, aby wyszło coś w miarę oglądalnego.

Też racja, ale naprawdę paint nie jest najlepszym programem nawet jeśli chodzi o początkujących. Chociaż, każdy może mieć swój ulubiony program do rysowania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Siema, jako że ostatnio zacząłem bawić się w grafika, to postanowiłem nabazgrać coś swojego. Na początek podzielę się pierwszym rysunkiem konika jaki stworzyłem. Myślę, że będę tu coś wrzucać od czasu do czasu, skoro się przemogłem to czemu nie? Liczę na konstruktywną (jak i nie :rainpriest:) krytykę, bo chwalić to nie ma za bardzo czego.

 

Spoiler

yhm.thumb.JPG.c42a22a39903676733386af0c747d253.JPG

 

 

Może kiedyś to pokoloruję, póki co nie bardzo umiem nie niszcząc efektu. :derptongue:

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedna praca to za mało żeby powiedzieć coś więcej niż "słabo/dobrze/ładnie/wspaniale"

A jeśli chodzi o obrazek to podoba mi się styl i ładnie narysowana twarzyczka, jednak te skrzydła nie wydają się zbyt silne żeby utrzymać całego kuca.

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Nie znam się to się wypowiem, zacznijmy od pyska. Jak dla mnie bardzo ładne oczy, ten długi nos trochę mnie wkurwia. Trochę za krótkie skrzydła, a kuc jest delikatnie mówiąc zbyt puszysty. Props za śmieszną minę. Ogólnie podoba mi się, czekam na więcej. Dostane więcej to się więcej wypowiem. Pozdrówka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

szkic1-04ps27jpg.thumb.jpg.53291b16a9c8286bb5c692f1c64a4a23.jpg

 

Sorki, lekko mówiąc chwilę mi to zajęło, włącznie z dostatecznym ogarnięciem programu. :giggle:

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...