Skocz do zawartości

IX Wrocławski Ponymeet


Venti

Recommended Posts

Witam! 
Przed Wami kolejna odsłona Wrocławskich Meetów. Tym razem widzimy się 17 czerwca w godzinach 12:00-18:00 w Elektronicznych Zakładach Naukowych przy ulicy Braniborskiej 57. 
Czego można się spodziewać tym razem?
Panele, karaoke, prelekcje, gry, aukcja charytatywna i wiele, wiele innych! 
Więcej informacji już wkrótce. 

 

regulamin: https://docs.google.com/document/d/13wmhWAEj-PcpQAgUVnqypzUobpRpt_Pfgynuqkarrlo/edit?usp=sharing

 

zgoda: https://docs.google.com/document/d/1hV43AJ5ym4wxcP10Hzj145PJUgTQNQwxyqgVH7R8pcU/edit?usp=sharing

 

rejestracja uczestników: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS6UFjvR9wu0UDfnqdfsiPgkAukLS6bvX2v7GhPmNiis6jJA/viewform?usp=sf_link

rejestrowanie atrakcji: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpMMW0hZ_BdU7-W_g2HcP3DVZgQHwjlVLTOAVtFT4MZdKwQA/viewform?usp=sf_link

~Venti

 

429924099_182310.jpg

Edytowano przez Venti
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Lipa że w poniedziałek : / ehh i chciałbym pojechać bo do wrocka nie mam daleko

Gdzie ty widzisz poniedziałek, skoro to jest sobota? :v

 

@Venti Proszę zmień choć trochę te logo ... przynajmniej wymień dwa górne wektory na jakieś lepsze, bo się na nie patrzyć nie mogę ... :flutterbad:

 

Pewnie się pojawię, bo dlaczego nie? :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Foley napisał:

Na obrazku jest data 17 marca 2017. :rainderp:

Poprawione. Przepraszam, grafik się machnął, a ja nie zauważyłam. 

 

5 godzin temu Miszcz Tencz napisał:

 

@Venti Proszę zmień choć trochę te logo ... przynajmniej wymień dwa górne wektory na jakieś lepsze, bo się na nie patrzyć nie mogę ... :flutterbad:

To logo ma już ileś lat i Wrocław jest z niego rozpoznawany. Mi też trochę szkoda, że to wektory, ale no, nie mam już nic do gadania :v

 

Zamieszczam regulamin wydarzenia i zgodę dla niepełnoletnich.

 

regulamin: https://docs.google.com/document/d/13wmhWAEj-PcpQAgUVnqypzUobpRpt_Pfgynuqkarrlo/edit?usp=sharing

 

zgoda: https://docs.google.com/document/d/1hV43AJ5ym4wxcP10Hzj145PJUgTQNQwxyqgVH7R8pcU/edit?usp=sharing

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dzisiaj o dobry meet w Wrocławiu. W sumie wydaje mi się, że takie nie mają prawa bytu. Szkoda, że dobre stowarzyszenia organizatorskie dały sobie spokój z Wrocławiem. :v Życzę więc powodzenia, przyda się.

 

PS Według regulaminu nie piszemy posta pod postem, używamy opcji edytuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu FirstChoice napisał:

PS Według regulaminu nie piszemy posta pod postem, używamy opcji edytuj.

Posty aktualizacyjne są wyjęte z tej reguły.

 

@Venti dodaj tą informację i zgody w pierwszym poście, coby ludzie nie szukali jak się temat rozrośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu FirstChoice napisał:

Ciężko dzisiaj o dobry meet w Wrocławiu. W sumie wydaje mi się, że takie nie mają prawa bytu. Szkoda, że dobre stowarzyszenia organizatorskie dały sobie spokój z Wrocławiem. :v Życzę więc powodzenia, przyda się.

Przecież we Wrocławiu nigdy nie było żadnych stowarzyszeń. Również nie zgodzę się z tym, że ciężko o dobry meet we Wrocławiu. Odbywają się zwykłe cotygodniowe na kilka/kilkanaście osób, ale również cotygodniowe niezwykłe (np. ostatnio był Wodny Ponymeet). Z większych meetów mieliśmy ostatnio bardzo udany Pseudozorganizowany Wrocławski Ponymeet z wynajętą salą, szeregiem prelekcji, paneli i gier. Za niedługo będą odbywać się premierowe meety i na pewno więcej wychodzenia do parków, skoro się ciepło zrobiło. Co do dużych meetów (mówię tu o wielkości ponad 100 osób) to uważam że jeden na rok to dobra frekwencja. 

 

17 godzin temu Cahan napisał:

@Venti, nie żeby coś, ale sugerowałabym dodawanie ważnych informacji i aktualizacji również do pierwszego postu.

Dzięki za sugestię, wypadło mi to z głowy.

 

Zapraszam do wypełniania formularzy! Są już całe dwa - do rejestracji uczestników i zgłaszania atrakcji. 

 

rejestracja uczestników: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS6UFjvR9wu0UDfnqdfsiPgkAukLS6bvX2v7GhPmNiis6jJA/viewform?usp=sf_link

rejestrowanie atrakcji: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpMMW0hZ_BdU7-W_g2HcP3DVZgQHwjlVLTOAVtFT4MZdKwQA/viewform?usp=sf_link
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu Venti napisał:

Odbywają się zwykłe cotygodniowe na kilka/kilkanaście osób, ale również cotygodniowe niezwykłe (np. ostatnio był Wodny Ponymeet).

 

Źle mnie zrozumiałaś moja droga. Nie ukrywam, że we Wrocku meety są i to dość regularnie ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

 

I nie są to meety na pewno przyjazne dla nowych osób, które pierwszy raz witają na takich we Wrocławiu. Po prostu organizacja ma uraz do nowych. Nie wiem, czy ze wszystkimi. Podejrzewam, chodź mogę potwierdzić osobiście.

 

I szczerze? Chyba wolałbym już przeżyć 10 kolejnych Vistulianów niż zjawić się na tym cotygodniowym... czymś. To tylko moja opinia.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu FirstChoice napisał:

I nie są to meety na pewno przyjazne dla nowych osób, które pierwszy raz witają na takich we Wrocławiu. Po prostu organizacja ma uraz do nowych. Nie wiem, czy ze wszystkimi. Podejrzewam, chodź mogę potwierdzić osobiście.

 

I szczerze? Chyba wolałbym już przeżyć 10 kolejnych Vistulianów niż zjawić się na tym cotygodniowym... czymś. To tylko moja opinia.

Przepraszam za niego, on ma jakieś uprzedzenia względem wrocławskich ...

No i mogę od razu jeszcze zniszczyć jego opinię, bo na ostatnim Wrocławskim byłem i mi się podobało, był to dobrze spędzony dzień :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Miszcz Tencz napisał:

Przepraszam za niego, on ma jakieś uprzedzenia względem wrocławskich ...

No i mogę od razu jeszcze zniszczyć jego opinię, bo na ostatnim Wrocławskim byłem i mi się podobało, był to dobrze spędzony dzień :yay:

 

Miałeś farta, może nie trafiłeś na złe towarzystwo. I nie mam uprzedzeń, wyrażam po prostu opinie. Lubię Cię kolego, ale uważam, że powinieneś odpuścić sobie "przepraszanie za mnie" i gadanie głupot jak nie znasz całej sytuacji ok? Będę wdzięczny, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów nie ma, ale organizacja trwa dalej, nie obawiajcie się! 
Dzisiaj garść informacji. Zaczynam od tych bliższych sercom uczestników.

Na IXWP odbędzie się aukcja charytatywna na cel Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. W zeszłym roku udało nam się zebrać PONAD 600 ZŁ i liczę, że w tym roku dorównamy, a może nawet przebijemy tę sumę! :)
Jednocześnie niezmiernie przyjemnie mi poinformować Was, że w tym roku na aukcji również pojawi się pluszak mojego autorstwa, "legendarny" Jednorożec. Zeszłoroczny pluszak powędrował do właściciela za najwyższą sumę, którą udało nam się uzyskać za jeden przedmiot - 200 zł. Jak będzie wyglądał tegoroczny? Zobaczycie sami.

Zapraszam wszystkich do przekazywania rzeczy, rysunków czy innych tworów własnych (ale i niekoniecznie) na aukcję, wspieramy szczytny cel.

W razie chęci pomocy - zapraszam do kontaktu prywatnego.

Trzymajcie się! ~Venti

jzd.png

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Zebrało się trochę wolnego, więc oczekujcie nowych informacji! 
Na początek - wszystkich zainteresowanych wystawieniem stoiska na naszym meecie zapraszam do wiadomości prywatnej (tutaj lub na Fb - https://www.facebook.com/Venti42).

Wesołych Świąt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej!

Za niedługo dowiecie się, jakie dwa kuce są maskotkami tegorocznego meeta. Co obstawiacie? Odchylamy rąbka tajemnicy - jest to klacz i ogier, oboje inspirowani naszym miastem.

W okresie oczekiwania na maskotki zapraszam do rejestrowania się na meeta, zgłaszania atrakcji i stoisk.

Dobranoc!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Powstał już plakat naszego wydarzenia, dzięki niezrównanemu Vitajowi (Adam Narożański, dA: http://vitaj.deviantart.com/). Są na nim dwie nowe maskotki, które obiecywaliśmy - Grunwald i Odrzanka. Mam nadzieję, że się podobają.

Zostały tylko 2 tygodnie, więc zacieram ręce i biorę się do pracy!
Ważne informacje:

-W środę zamykam zgłaszanie atrakcji, więc jeśli ktoś jeszcze swojej nie zgłosił - ostatni moment!

-Do końca tygodnia pojawi się rozpiska godzinowa atrakcji.

-Koszt wejściówki to 15 zł.

-Sklepiki można zgłaszać do 14 czerwca włącznie.

-Osoby wyrażające potrzebę noclegu proszone są o potwierdzenie potrzeby w wiadomości prywatnej do mnie (nie dotyczy to 11-osobowej delegacji z Tribrony).

-Dalej zbieramy rzeczy na aukcję charytatywną. Jeśli ktoś ma coś do przekazania, to proszę do mnie pisać. Cel jest szczytny - zbieramy dla dzieci w hospicjach.Dziękuję za uwagę, więcej informacji wkrótce. 

Spoiler


IXWPeee.jpg

 

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Dzisiaj pomocna dłoń w stronę osób nie z Wrocławia lub nie orientujących się w naszym mieście.

Instrukcja dojazdu! Zachęcam do przeczytania, wszystko jasno wyjaśnione i z opisanymi zdjęciami oraz mapami.

 

https://docs.google.com/document/d/1_sWKHbMMqdD-sE6Nrb60BA09qXgJzvYUProsMJe7b24/edit?usp=sharing

 

Dziękuję Meli za reaktywację instrukcji. :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i meet się kończył, a ja jak zawsze chcę podzielić się swoimi przemyśleniami na jego temat

 

Całość wypadła bardzo fajnie. Stoiska były świetne z masą ciekawych przedmiotów (nie było pluszaka Fleetfoot, ani Soarin'a, z tym, że o tego drugiego nie pytałem :fluttercry2:), panele interesujące, fajni ludzie (przez których nie brałem udziału w części paneli), no ale całe show skradła aukcja charytatywna... @Adamsowie jesteś porąbanym człowiekiem, o czym świadczyła mina prowadzącego i reakcje zgromadzonych uczestników, no ale w końcu za tą twoją nieprzewidywalność Cię lubię :D. Cieszę się też, że mój przedmiot (tak jakby) trafił w dobre ręce, za dość ładne pieniądze.

 

Ogólnie ciężko powiedzieć jest coś więcej. Jak pisałem wcześniej najciekawszym punktem była, moim zdaniem, aukcja z racji bardzo aktywnych uczestników. O reszcie za wiele powiedzieć nie mogę, bo każdy panel na którym byłem ("lektorstwo od kuchni" i "fanfiki od podstaw") wypadły bardzo dobrze a reszty nie miałem okazji sprawdzić. Pozostaje mi czekać na kolejny meet we Wrocławiu :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet był poprostu skazano PERFEKCYJNY! Tak vygląda dla mnie super impreza. Cały czas się bawiłem, bądź śpiewaniem karaoke, dyskusją na prelekcji o fanfikach lub modelowaniem Fluttershy. No i samą wiśnią na górze była aukcja popisana już wyżej. I to jeszcze nie mówię o niesamowitym afterze *heheszki*. Poznałem parę fajnych ludzi, z którymi się czułem swój i z którymi miałem uczucie, że z nimi mogę gadać długo i glęboko (nawet w niektórych przypadkach akurat gadaliśmy godziny).

 

Dziękuję @Venti i jej pomocnikom, których nie znam dokładnie nicki, za organizację! Fajnie mi było i wierzę, że się spotkamy następnym razem!

Edytowano przez hviezdosz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...