Skocz do zawartości

Szukam pegasis/bronies zajmujących się cosplay'ami.


1stChoice

Recommended Posts

Cześć,

 

chciałbym zapytać, czy zna ktoś może, lub zajmuje się osobiście wykonywaniem rzeczy na cosplay? Chodzi mi głównie o szycie. W tym roku na meeta chce zrobić cosplay swojego OC'ka i będę potrzebował kilka rzeczy ( najbardziej priorytetowo jego szalika).

 

Będę z góry wdzięczny za info i namiary. Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Arcybiskup z Canterbury napisał:

A to kolego FirstChoice nie trzeba koniecznie od razu szyć :v

Zaczyna się od chodzenia po ciucholandach, w których od groma rzeczy możesz znaleźć. Tylko trzeba chęci :v 

 

Nawet nie wiesz ile już szukałem i gdzie. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Arcybiskup z Canterbury napisał:

 

No nie sposób się nie zgodzić :v

 

Zacząłem najłatwiej. Allegro i inne polskie sklepy. Nic. Kij tam. Pomyślałem, że koniec sezonu zimowego to poszukam po sklepach, może będzie coś na wyprzedaży. Nic. Po tym przewertowałem pół amazona i ebaya. Uwierz mi, chęci miałem. Zresztą potrzebuje nie tylko do tego szalika a słyszałem, że takie osoby są i prowadzą taki bizens to czemu nie skorzystać? Tylko namiarów nie mam. Proszę już nie offtopować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
7 godzin temu adamar44 napisał:

Czego potrzebujesz do tego cosplayu i jak to wygląda? Jeśli chcesz szalik taki jak masz w avatarze to jeśli może być z polaru to nie widzę żadnego problemu.

 

A polar nadaje się do zrobienia szalika? ;) Nie znam się więc wybacz za pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu adamar44 napisał:

Mam szalik z polaru więc jak najbardziej się nadaje. Czego jeszcze potrzebujesz? Znam kogoś kto się bawił w takie rzeczy i akurat ma więcej wolnego czasu niż by chciała, mogę zapytać czy by pomogła. Tylko pokaż co i jak ma wyglądać.

 

Reszta już prawie ogarnieta. Tylko ten szalik. Przejdźmy do iinteresów, ile i jak długo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...