Skocz do zawartości

DobryDobry ;)

Recommended Posts

A zatem jako iż moje wcześniejsze konto dostało bana [Dziękuje ci Sosno :)] a jedna Celestia wie kiedy ja tam się ostatnio logowałem postanowiłem napisać przywitanie na nowo [Nowe konto, nowy ja ;3]
A zatem nowe konto utworzyłem w zeszły Piątek około 21:00 gdy zdałem sobie sprawę iż em, tia wstyd się przyznać nie logowałem się z swoje konto nie dawałem ocen przy ff'ach jakie czytałem nawet opinii, nic [pomińmy pewien super mądry temat]. Stwierdziłem że koniec takiej wegetacji na forum na które wchodzę praktycznie co 2-3 dni.

[PRAWILNY START]

Zatem (dzień dobry)/(dobry wieczór)/(chwała Lunie)[wybierz odpowiednie] nazywam się Artur mam 16 lat (Dec zostaw mnie w spokoju nie przeszukuj mnie, znowu) mieszkam w fajnej wiosce która liczy koło 100 000 mieszkańców zwanej Elbląg/Elbing chodź urodziłem się w Tarnowskich Górach. Kuce rozpocząłem oglądać po  tym jak jakiś "yt" zjechał tę bajkę i nazwał "Bajką dla niewyżytych zoofili nie posiadających dłuższego niż 7cm".[linku nie podam nie znajdę dawno to było] stwierdziłem a co tam zobaczę i no zostałem niewyżytym zoofilem :twiblush2: chodź 2 części wypowiedzi ów hejtera przeczę. Ogólnie ludzie w koło wiedzą co oglądam i pomijając byłą gimbazę wszyscy mają to gdzieś. Ogólnie zajmuję się udawaniem że piszę skomplikowane rzeczy w C++ i staram pojąć JS chodzę do technikum mój profil to Mechatronik [Technik Technik ;3], bardzo często nadużywam emotikon piszę źle i niechlujnie [Ale się staram, tak :cheese:

Wbrew emotikonom uwielbiam wychwalam i kłaniam się:

  • - [Klasyk]  :forgiveme: głównie za dowodzenie/zarządznie + odwaliło mi po fanficku Love you Princess Luna.
  • -  Starlight Glimmer nie wiem czemu porostu. [Czemu ona emotek nie ma?]
  • :derpwalk: Jak można jej nie lubić?


Kocham czytać ff'y ulubione to:

  • - Save Me
  • - Kryształowe Oblężenie
  • - Wszystko co ma [TCB] w tagu :twiblush:


Z fanowskiej twórczości lubię posłuchać i popaczać arty [120 tapet nie wzięło się z znikąd {wcześniej było 400 ale formacik :twiangry:} ] jednak nie posiadam ulubionych twórców.
Jak widać bardzo też nadużywalm nawiasy [służą one do wrzucania komentarzy].
Zapraszam więc do pisania pytań, im więcej tym ciekawiej i witam ponownie na forum :derp3:

 

PS Napisze mi ktoś odmianę słowa Fanfick? Zawsze mi się wydaje że źle to piszę. :lunaderp:

Edytowano przez DobryDobry ;)
Źle nazwe ff napisałem PRZEPRASZAM Twórco ;(
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Jak możesz nie kochać Fluttershy, podaj adres zrobię wjazd na chatę i cię zmusze do jej pokochania, a raczej zrobi to mój maczeta :crazytwi:

YeY! Wiedziałem że padnie te pytanie. Odpowiadając nie przepadam za nią porostu i tyle. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Decaded napisał:

To brzmi gorzej niż powinno :ming:

 

Witaj na forumach, baw się dobrze.

No cóż poradzę ;3
I dziękuje za miłe powitanie.

 

1 minutę temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

To będzie gdzieś w połowie Polski xD wiesz co? yyyyyyy nogą mnie boli w biodrze, nie mogę chodzić dobrze

 

  Ukryj zawartość

applejack__i_lied__by_idolikewaffles-d52dyk6.png.92ff1d600a4ba48ff09239389d56ec0d.png

Twoja strata. Przynajmniej będę żył.

Więc nie przyjade

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Cahan napisał:

M fanfik

D fanfika

C fanfikowi

B fanfik (?) nie jestem pewna, może być "fanfika"

N fanfikiem

Ms fanfiku

W fanfik

 

Hej, tak w ogóle!

Jakie było to Twoje stare konto?

Dziękuje za odmianę aż sobie w jakimś pliku zapiszę.
Eh nie wspominajmy Mixxy3k i Mixxy [okazało się że miałem 2 :flutterblush:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Co to jest?

O Celestio i Luno chodź nie może Ludzkości chrońcie go.
Jakiekolwiek fanfiki czytał? słuchał?
Ale okej Uniwersum te polega na tym iż Celestia i Luna chcą podbić/uratować/przejąć ziemie przy pomocy ponfikacji/praniu mózgu/ukazniu nowego życia ,zabieraniu ziemi kawałek po kawałku (bariera), daniu nam 20roku życia na nowo i wyleczeniu chorób. Wszystko w cenie utraty palców i dorobienia kopyt.

Walka toczy się pomiędzy 2 frakcjami"

  • [POZ] - Ponyfikacja ochroną ziemi //czy jakoś tak [Kuce to ratunek bla bla]
  • [FOL] - Front ochrony ludzkości [Kuce to zło]

  Szybki skrót. ;3
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi o tym pisał, że coś tam z morza wypłynęła jakaś kula, Celestia powiedziała że teraz ziemia będzie należeć do nich dalej nie pamiętam, to raczej wojenny fic powinien być chyba?

 

Ku... Co ja piszę, to może być wszystko na raz przecież

Edytowano przez Hi, I'm Uzi, Wanna Play?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...