Skocz do zawartości

DobryDobry ;)

Recommended Posts

godzinę temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Właśnie, dlaczego taka nazwa? Z tą opisaną fabułą to jak dla mnie mało ma wspólnego : /

Biura Adaptacyjne - Bo tam cie ponyfikują adaptujesz się do nowego świata w nowym ciele przed wysyłką.
TCB - Nie wiem nie wnikam zapewne coś z angielskiego.

 

Powitanie zamieniło się w pisanie o tym co to Biura Adaptacyjne :fluttershy6:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Kruczek napisał:

Nie pisz posta pod postem, możesz edytować poprzedni.
Witaj, nowy.
Całkiem przystępny awatar.

Odpowiadać wolę tutaj (jedynie info o TCB mogłem dać w edycji) ale dzięki za poradę.

Przystępny bo ja szukałem ;) Jak chcesz jako tapetę pisz na privie dam linka/wyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Accurate Accu Memory napisał:

Ja tez jestem Artur... Ale nazywają mnie Accu, choć jako lektor fandomowy, przedstawiam się nikiem Night Shade :) Witaj serdecznie...

Podejrzewam iż kojarzę z pewnego forum o tematyce TCB. Miło wiedzieć że jest nas więcej [Arturów] zróbmy armie, podbijmy świat, obudźmy się. Dzięki za przywitanie :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu DobryDobry ;) napisał:

Podejrzewam iż kojarzę z pewnego forum o tematyce TCB. Miło wiedzieć że jest nas więcej [Arturów] zróbmy armie, podbijmy świat, obudźmy się. Dzięki za przywitanie :twilight2:

Jeśli kojarzysz mnie z Biur Adaptacynych, to już tam nie siedzę... Ale fakt, siedzę w tematyce TCB... A powitanie, jak powitanie :)

 

BTW: Autor FoE Crimson Tide, to też nasz imiennik :) Trochę tu z tego imienia luda tu siedzi...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...