Skocz do zawartości

Wiosenny Warszawski Twilightmeet


Dmitrij

Recommended Posts

Witajcie Klacze i Ogiery z forum mlppolska! ^^

Tej wiosnny odbędzie się już drugi tak duży lawendowy meet w Stolicy Polski. :3 Pod opiekuńczymi skrzydłami Księżniczki Przyjaźni będziecie mogli wysłuchać ciekawych prelekcji, pośpiewać na karaoke, zagrać w gry, poznać nowe ciekawe osoby, wydać swoje pieniądze przy stoiskach na fajne kucykowe gadżety lub po prostu miło spędzić czas w gronie przyjaciół. ^^

Jest to przy okazji trzecia rocznica funkcjonowania w Warszawie Bronies Twilight. Myślę, że przez te 3 lata udało nam się zrobić w Warszawie dużo i sprawić, że ten lokalny fandom był wam bliższy. :) Na meecie będzie można kupić z tej okazji unikatową meetową lawendową fante. ^^

Mamy też dla was kilka niespodzianek które mogą sprawić, że ten meet zapamiętacie na dłużej ale o tym dowiecie się dopiero jak przyjdziecie. :3 Więcej spodziewanych informacji już wkrótce!

Do zobaczenia 20 maja drogie kucyki!

ADRES PLACÓWKI:

Zespół Szkół Nr 40 - im. Stefana Starzyńskiego
ul. Objazdowa 3, 03-771 Warszawa, Szmulowizna

OPŁATA WEJŚCIOWA: 8zł

Wydarzenie na Facebooku:

https://m.facebook.com/events/292058981226920

 

Kontakt do organizatorów:

Jan Akonom (Dmitrij)
Telefon:
791200242
Facebook:
Agata Zielińska - https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmarks

Kamil Chabiera (Chabrzak)
Telefon:
505865304
Facebook:
Kamil Chabiera - https://m.facebook.com/profile.php?id=100003491502675

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja też sie pojawię w koncu sie zarejestrowałemmam oczywscie do cebie kilka pytań Dmitryj (i zadam je tu jeśli pozwolis) a msonowice czy jak można zaplacic z toą wejsciówke jeśli sie zarejestrowało, bo konto nie zostalo podane i jak beldze wyglądał nocleg (jestem bowiem z DG a to od wawy troszkę dalleko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg z rejestracji to z soboty na niedziele, jeśli ktoś potrzebuje wcześniej proszę o kontakt na priv lub polecam popytać na warszawskiej grupie. :)

Rejestrować można się oczywiście na miejscu i na miejscu można też zapłacić. :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Dmitrij.

Cytuj
18 godzin temu Dmitrij napisał:

Nocleg z rejestracji to z soboty na niedziele, jeśli ktoś potrzebuje wcześniej proszę o kontakt na priv lub polecam popytać na warszawskiej grupie. :)

Rejestrować można się oczywiście na miejscu i na miejscu można też zapłacić. :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi ze skrótami MLP CCG i MK UltraStar, bo to mój pierwszy ponymeet i chciałbym być w temacie.

Z góry dziękuję

 

discord2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu WilczeK napisał:

Widzę, że dla wielu z nas będzie to pierwszy meet. No cóż, niech się dzieje! 

A dla mnie to pierwszy meet, na którym coś udostępnię w sali gier dla reszty. Mam tu na myśli stanowisko do gier Arcade, takich automatów... W które będzie można zagrać na wgranym emulatorze... Np w coś takiego :)

 

Spoiler

 

Nie mam niestety padów, a właściwie nie mogę wygrzebać moich dwóch, które kiedyś tam nabyłem. A to źle, bo o ile jeden gracz na klawie spokojnie powinien zagrać, to z dwoma może być już niewygodnie :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...