Skocz do zawartości

Zapytaj Minuette.


Recommended Posts

Witajcie moi drodzy  ! :D 

Chyba wszyscy wiedzą o co w tym temacie a jak nie to już dopowiem kilka zdań :cadancetwi2:

W tym temacie możecie zadawać pytania skierowanie do Minuette/Colgate jak kto woli a ona będzie na nie odpowiadać. Prawda Minuette ?

Oczywiście ! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytanie. Mam taką nadzieje :awesomeface: 

Świetnie :) Lecz zanim zaczniemy jeszcze kilka zasad a mianowicie:

-Proszę o zadawanie przemyślanych i ogarniętych pytań. Pytania bez sensu będą ignorowane.

-W jednym komentarzu mogą być max 3 pytania.

-Dozwolone jest umieszczanie zdjęć (w spoilerach)

 

Tyle z zasad jesteś gotowa na pytania ?

Jasne ! Już nie mogę się doczekać :colgate:

W takim razie zaczynajmy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Poszukiwacz15 napisał:

2. Czy w equestrii wynaleziono już szczoteczki elektryczne?

Elektryczne pewnie nie, ale na węgiel to kto wie...

 

2. Skąd znałaś Twilight i jaki miałaś do niej stosunek?

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę już uzbierało się parę pytań i to w tak krótkim czasie :fluttershy4:

Zabieram się do odpowiadania :D :

godzinę temu darkblodpony napisał:

1) Co sprawiło, że zostałaś dentystką? 

2) Czy inne kuce boją się ciebie? ( z racji twego zawodu)

3) Lubisz podróżować? 

1- Kucyki dbają o zdrowie ale często nie pamiętają o swoich zębach. Wiem coś o tym bo jak byłam mała to nosiłam aparat na zęby. Postanowiłam że pomogę innym dbać o zęby i zostanę dentystą :) 

2-Staram się wykonywać moją pracę jak najlepiej więc jestem lubiana przez pacjentów. Tak naprawdę to bardziej boją się maszyn niż mnie :D 

3- Oczywiście że tak. Zwiedziłam już dużo miejsc w Equestri. Bardzo chciałabym pojechać do Manhattanu.

godzinę temu Ficus napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

1361826195_by_Moonshield_500.jpg.11876dd86b8b12257aac554738a5b08f.jpg

 

Co ty na to?

 

Nie znam się na hiszpańskim i nie potwierdzę znaczenia tego słowa w ich języku ale mogę potwierdzić że pasta colgate jest najlepsza :D Polecam :) 

47 minut temu Poszukiwacz15 napisał:

Witam!

1. Czym lubisz się zajmować w wolnym czasie?

2. Czy w equestrii wynaleziono już szczoteczki elektryczne?

 

1- W wolnym czasie lubię wyjść z przyjaciółkami na spacer i na pączka do cukierni :awesomeface:

2- Nie ma u nas takich szczoteczek. Ale nie ma nic lepszego niż tradycyjna szczoteczka.

44 minuty temu Ficus napisał:

Elektryczne pewnie nie, ale na węgiel to kto wie...

 

2. Skąd znałaś Twilight i jaki miałaś do niej stosunek?

 

 

 

2- Chodziłam z nią do szkoły :) Była zawsze najmądrzejsza w klasie lubiłam ją bo czasami robiła za mnie zadania :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK kolejna dawka pytań i odpowiedzi :D 

20 godzin temu Poszukiwacz15 napisał:

Witam! Mam kilka pytań!

1 jaka jest towoja ulubiona pora roku?

2 jakiej muzyki słuchasz?

3 Co sądzisz o Gali Grand Galopu?

1- Moją ulubioną porą roku jest Wiosna. Uwielbiam jak zaczyna robić się cieplej kwiatki kwitną i ptaszki śpiewają :) Dlatego przyjeżdżam do Ponyville bo pomagać w pożegnaniu zimy :) 

2- Każda muzyka jest dobra na swój sposób. Lubie słuchać każdej byle nie metal czy jakiejś innej szalonej :crazytwi3:

3- Dobra gala na której można pobawić się z przyjaciółmi. Kucyki jedzą tam masę niezdrowego jedzenia od którego psują się zęby. Dzięki temu potem mam więcej klientów :D 

20 godzin temu darkblodpony napisał:

1) Co myślisz o zainteresowaniach Lyry? 

2) Czy kiedykolwiek zajmowałaś się uzębieniem księżniczek?

3) Co myślisz o chrzanie? ( ostatnio dużo jest go na tym forum) 

1- Na początku wydawało mi się to dziwne bo przecież nie wiedziałam co to człowiek :rainderp: Ale teraz to zrozumiałam. Rozmawianie z wami ludźmi to sama przyjemność <3 

2- Kiedyś to nawet o tym nie śniłam ale odkąd Twilight została księżniczką to bywa u mnie gdy zajdzie taka potrzeba :) 

3- Chrzan jest jak ząb: Biały, twardy i z korzeniem :derptongue:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki nadszedł czas na udzielenie odpowiedzi :) 1-

3.04.2017 at 19:47 darkblodpony napisał:

Masz dużo kolegów/ koleżanek po fachu ?

Masz siostrę brata lub chciałabyś mieć ?

Co sądzisz o uzębieniu podmieńców ?  

 

1- W moim gabinecie pracuje tylko ja. Nie chodzę do konkurencji więc nie mam kolegów po fachu  :/

2- Jestem jedynaczką. Teraz to myślę że już za późno na rodzeństwo. Ale jedynaczką też jest dobrze być :D 

3- Brudne ostre zębiska...ja nie wiem jak można się tak zaniedbać. Dobrze że podmieńcy nie przychodzili do mnie do gabinetu. Teraz gdy się odmienili to z ich zębami jest o wiele lepiej :) 

6.04.2017 at 13:59 Poszukiwacz15 napisał:

Czy lubiłaś chodzić do szkoły? Jaki był twój ulubiony przedmiot?

1- Tak szczerze to nie :derptongue: Wolałam wychodzić z przyjaciółkami na spacery i do cukierni (w nauce nie byłam taka dobra :lie:) Ulubione przedmioty = Biologia i nauka magii.:colgate:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj Minuette!

1.To jak, nazywasz się Minuette czy Colgate? Które z imion ci bardziej odpowiada?

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? Jeśli tak, to czy leczyłaś już któregoś?

3.A czy w ogóle leczyłaś stworzenia inne niż kucyk?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05.2017 at 21:10 SebastianRichCountryOwner napisał:

Witaj Minuette!

1.To jak, nazywasz się Minuette czy Colgate? Które z imion ci bardziej odpowiada?

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? Jeśli tak, to czy leczyłaś już któregoś?

3.A czy w ogóle leczyłaś stworzenia inne niż kucyk?

1- Nazywam się Minuete a Colgate to przezwisko ala przyjaciół i znajomych :) (Colgate używam też jako pseudonim w pracy :D )

2- Kiedyś nie. Myślałam że Lyra ich wymyśliła ale potem się okazało że istnieją. Na przykład teraz z nim rozmawiam, uwielbiam z wami rozmawiać :colgate:<3 I nie, nie leczyłam żadnego.

3- Jeśli chodzi o zwierzęta to od tego jest weterynarz :) Ja leczę tylko kuce :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.05.2017 at 21:27 SebastianRichCountryOwner napisał:

1.Czy rzeczywiście Wielkiej i Wszechmocnej Trixie śmierdzi zadkiem z ust? Oglądałem jakiś filmik, na którym tak stwierdziłaś, czy to była jakaś ściema może?

2.Przytulisz mnie?

3.Czy pocałowałabyś człowieka?

1- Nie przypominam sobie żebym tak mówiła a nawet jeśli to proszę nie brać tego na poważnie :D 

2- No pewnie :colgate:<3 

3- Kucyk powinien znajdować miłość wśród kucyków. Gdyby się tak zdarzyło że zakochałabym się w człowieku to całus w policzek może być. Gdyby Twilight rzuciła jakieś zaklęcie co by człowieka w kucyka zmieniło to i nawet w usta (oczywiście gdyby mnie rozkochał) No i....nie rozmawiajmy już o moich uczuciach xd  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.05.2017 at 22:06 SebastianRichCountryOwner napisał:

1.Przyjmujesz w weekendy? :P

2.Czy masz jakiś ranking uzębienia w Ponnyville np. kto najlepiej dba o zęby, kto ma najgorsze?

3.Jak podobasz się sobie z głosem Marty Dobeckiej?

1- Nie w weekendy mam wolne :cool:

2- Pracuje w Canterlot więc w większości moi klienci pochodzą stamtąd. Najgorsze uzębienie z którym przyszedł do mnie kucyk którego imienia nie mogę powiedzieć (informacje poufne) było niewiarygodnie zaniedbane (i kosztowne :D ). A jeśli chodzi o kucyka z najlepszym uzębieniem to jestem nim ja :colgate:

3- Mój głos jest świetni ! Tak mi się wydaję... mam nadzieję że innym się podoba :notsure:

27.05.2017 at 07:08 Poszukiwacz15 napisał:

1 Masz konkurencję?

2 Gdybyś nie pracowała jako dentystka to co byś robiła?

3 Co myślisz na temat Nightmare Moon?

1- Oczywiście. Ale to mniejsze gabinety i jakoś nie zwracam na nich uwagi. :) 

2- Gdybym nie pracowała jako dentystka zapewne pracowała bym razem z moją przyjaciółką Lemon Hearts na zamku i organizowała przyjęcia dla delegatów czy bogatych kucyków :) 

3- Dawniej to była dla mnie tylko postać z bajki ale gdy powróciła to naprawdę się jej wystraszyłam :/ Dobrze że Luna jest już po dobrej stronie :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 9.07.2017 o 13:39, Uszatka napisał:

1. Kto był twoim najbardziej niesfornym pacjentem? ;) 

2. Przyjmujesz tylko kucyki? 

3. Dlaczego akurat dentystka? Co cię przekonało do takiego zawodu? 

1- Kiedyś gościłam w swoim gabinecie starszego kucyka, chciałabym powiedzieć że miał nie zadbane zęby ale ząb był tylko jeden :O Czułam się dziwnie gdy musiałam badać jedyny ząb jaki posiadał który i tak był niezadbany :/ Zaczął na mnie krzyczeć gdy dowiedział się że nie przywrócę mu zębów no ale przecież nie pojawię mu ich z powrotem :D Jak stały ząb wyleci to już na zawsze. Potem odmówił zapłaty :C 

2- Głównie tak ale zdarzają się wyjątki takie jak np: Cranky czy Matilda.

3- Co prawda to pytanie już było ale odpowiem jeszcze raz :) Kucyki dbają o zdrowie ale zapominają o zębach. Gdy byłam mała nosiłam aparat na zęby a później postanowiłam że pomogę innym dbać o swoje zęby poprzez zostanie dentystą :colgate:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 12:10, Poszukiwacz15 napisał:

Witam! :D

1 Czy ludzie chorują na te same choroby zębów co kucyki, czy są schorzenia charakterystyczne tylko dla kucy?

2 Słyszałaś kiedyś o teście MBTI? Robiłaś go już może?

1- Wydaje mi się że mają te same choroby zębów. Tak mi się wydaje gdyż nigdy nie zajmowałam się uzębieniem człowieka :P 

2- Nie słyszałam dopiero ty mi powiedziałeś i nawet go rozwiązałam wyszło mi że jestem PROTAGONISTA to chyba dobrze :) Moje wyniki: 

Spoiler

d3c9e631fb7de.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 17.08.2017 o 21:58, Nightmare Princess napisał:

Cześć Colgate! Mam do Ciebie kilka pytań:

1. Jaka jest Twoja ulubiona księżniczka?

2. Jakie jest Twoje ulubione jedzenie?

3. Którą ze swoich przyjaciółek lubisz najbardziej?

1- Moją ulubioną księżniczką jest oczywiście Twilight Sparkle :D Jest nie tylko moją ulubioną księżniczką ale też dobrą przyjaciółką :) 

2- Moim ulubionym jedzeniem są pączki. Kocham je i jestem od nich normalnie uzależniona :lunaderp:

3- Wszystkie tak samo oczywiście ! :D Żadnej nie wywyższam gdyż tak nie powinno się robić :) :colgate:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...