Skocz do zawartości

[Zabawa] Zły dentysta !


Recommended Posts

Witajcie cześć i czołem !

W tym temacie będzie prowadzona zabawa która przedstawia się następująco:

Z racji tej iż przezwisko Minuette to Colgate tak będziemy na nią mówić w tym temacie (oczywiście jeżeli ktoś bardzo chce mówić Minuette jest to dozwolone). :colgate:

W tej zabawie głównie chodzi o to że jedna osoba ma że tak powiem pożalić się Colgate co go spotkało u innego dentysty a druga pisze rade dla osoby wcześniej i pisze co spotkało jego. Uwaga podaje przykład:

[Osoba 1] Colgate ! Dentysta wyrwał mi wszystkie zęby !

[Osoba 2] To kup se sztuczną szczękę.

                 Colgate ! Dentysta mnie kazał mi używać innej pasty niż colgate !

Mam nadzieje że wyjaśniłem :) W takim razie zacznę:

Colgate ! Dentysta mnie podrywał ! :shock:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj go! Nie zna się, pewnie to jakiś amator. Jeśli chcesz mieć zdrowe i ładnie zęby to tylko Colgate.

Colgate! Złamał mi się ząb a wolny termin u mojego dentysty (jedyny w okolicy) jest dopiero za miesiąc. Co mam zrobić?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj w łapę dentyście ile zechce (np jak będzie chciał 200 to daj mu 200gr) powinien przyjąć w tydzień ew. zmień dentystę i idź do Colgate :colgate:
Colgate ! Po przetopieniu zębów dentysta mówi mi że mam czekać 1 tydzień na zrobienie szczęki i że nawet za 1mln nie da rady szybciej. Jak mam jeść, co robić?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Napisano (edytowany)

Jak na polaka przystało daj mu w twarz i pozwij do sądu.

 

Colgate ! Mój dentysta powiedział mi coś takiego:

On: Pewien dentysta wyrwał komuś wszystkie zęby i uciekł z miasta ! ha ha ha :rainderp:

Ja: heh dobre :lie:

On: Eh tak właśnie dostałem zakaz wykonywania swojego zawodu :rdblink:

Ja: :flutterbad:!

Co mam robić ?

Edytowano przez Bertram Quist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Leczenie szkorbutu polega na regularnym podawaniu preparatów z witaminą C drogą doustną  oraz wzbogaceniu diety w produkty bogate w tę witaminę, czyli warzywa i owoce.

 

Colgate ! Mój dentysta nie był w tą niedzielę w kościele ?! Tak być nie może co mam zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zanim do niego pójdziesz oto co należy zrobić:

  1. Udaj się do niego z wizytą
  2. Przygotuj coś co sprawi że będziesz bezpieczny oraz różaniec
  3. Przed wejściem do gabinetu wymów 2 części różańca
  4. Módl się,że ktoś usłyszy twoje krzyki i przyjdzie z pomocą

Z tej taktyki będziesz korzystał często, bardzo często , do n raza

lub: To była pomyłka i jesteś umówiony do innego dentysty.

Colgate! Mój dentysta zamiast rąk ma piły.Co mam zrobić? Dentysty nie zmienię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki jeszcze żyjesz weź strzykawki ze znieczuleniem i wstrzyknij mu w nogi...o samych piłach nie będzie w stanie się poruszać. Następnie zamknij drzwi w pomieszczeniu w którym się znajduje i zadzwoń po służby bezpieczeństwa. Jeżeli nie uwierzą ci że atakuje cię szalony dentysta z piłami zamiast rąk to podpal budynek ;) XD

 

Colgate ! Mój dentysta dostał zawału podczas wizyty i przygniótł mnie do łóżka co mam zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...