Cahan

Zapytaj Zecorę

Recommended Posts

@darkblodpony, wybacz, że musiałeś tak długo czekać, lecz bieżące sprawy kazały mi z tym zwlekać.

1. W walce z wilkiem może i bym jakieś szanse miała, ale raczej bym po prostu szybko uciekała. Te kreatury są trudne do ubicia, nawet jak pokonasz, to mija chwila i wilk wraca do życia. Tylko błogosławiony ogień przyniesie zwycięstwo, nie wystarczą tu umiejętności, odwaga i męstwo.

2. Owszem zdarza mi się rysować, to jest niezbędne, gdy chce się czarować. Pewne rytuały wymagają kreślenia, w celu magii dobrego skupienia.

3. Samotność to moje drugie imię, od kiedy w Zebrice straciłam dom i rodzinę. Dla kucyków zawsze będę obca, nawet jako element ich społeczności, kiedy do nich zachodzę, to przychodzę w gości. Jestem sama nawet, kiedy stoję w tłumie, moje serce bije w serc kucyków szumie. Brakuje mi kogoś do mnie podobnego, mniej kolorowego, a raczej pasiastego.

• Thanks 2

Cześć Zecoro!! Co tam u ciebie??

1. Skąd przybyłaś?

2. Czy lubisz kucyki z Equestrii?

3. Co myślisz o Hipokryfach?

Życzę ci dużo zdrowia. Do zobaczenia :pinkiesmile:

Dnia 29.01.2019 o 20:26, misterspauls napisał:

Cześć Zecoro!! Co tam u ciebie??

1. Skąd przybyłaś?

2. Czy lubisz kucyki z Equestrii?

3. Co myślisz o Hipokryfach?

Życzę ci dużo zdrowia. Do zobaczenia :pinkiesmile:

Witaj drogi kolego. Co u mnie pytasz? Nic szczególnego. Mikstury mieszam, to pranie wieszam... Zwłaszcza, że biało mamy tej zimy i chorują całe kucyków rodziny. To grypa, to przeziębienie, no i przemaka bardzo odzienie.

1. Przybyłam z Zebrice, z dalekiej krainy, miejsca gdzie nigdy nie ma mroźnej zimy. Trzeba mi było morze przepłynąć, Siodłowej Arabii brzegi ominąć, żeby dotrzeć do ziem rządzonych przez Siostry i uwierz mi, to nie był kurs prosty.

2. A czy ty lubisz każdego kucyka? Tego, któremu się pysk nie zamyka? Tego, który cię ciągle obraża, tego idioty, co się nie zraża? To nie jest zależne od gatunku, błagam, gościu, trochę pomyślunku.

3. Czym takim są hipokryfy? Czyżby to były jakieś apokryfy? A może to hipogryfy, którym wyrosły paskudne syfy?

Dnia 7.05.2019 o 15:31, MarianWisniewski napisał:

Jestem, jestem, droga Zecoro!

Jak byś się czuła,gdyby twoi rodzice zakazali ci tego, co lubisz, bo uważają, że ci przeszkadza w dorastaniu?

Ten problem jest trudny i skomplikowany, różne są przecież zakazy od mamy. Jednak o dorosłości nie decydują upodobania, ale zdolność do odpowiedzialności podejmowania. Dobrze jest mieć odskocznię w życiu dorosłym, ciekawym, obcym i wcale nieprostym. Społeczeństwo lubi różne rzeczy katalogować, ale nie powinniśmy dawać się stygmatyzować. Cokolwiek lubisz, co innych nie rani, to każ się zostawić temu, kto Cię gani. Nie daj się stłamsić, chroń tę cząstkę siebie, która sprawia, że jesteś sobą i czujesz się jak w niebie. Nie czyń jednak pochopnych kroków, bo nie wygrzebiesz się z waśni mroków. Spróbuj ich przekonać, że dorosłość i zainteresowania, nie mają ze sobą wiele wspólnego, a robienie tego, co się lubi, to też coś ważnego.