Skocz do zawartości

[Dyskusja] A co jeśli Minuette nie jest dentystą ?!


Recommended Posts

Witam wszystkich !

W tym poście poruszę ciekawy temat a mianowicie co jeżeli Minuette nie jest dentystą ? Bo jak wiemy w serialu nigdy nie powiedziano i nie potwierdzono  tego że jest dentystą. Jeżeli w niedalekiej przyszłości w jednym z odcinków serialu okazałoby się że ona wcale nie jest dentystą trzeba będzie zmienić nazwę tego działu :D Podyskutujemy tutaj o tym kim mogła by być lub czy na pewno jest dentystą.

Ja osobiście myślę że Munuette jest dentystą. Autorzy serialu dobrze wiedzą że bronies uważają ją za dentystę i nazywają Colgate. Co ciekawe w odcinku Luna Odmieniona (ang.Luna Eclipsed) możemy ją zobaczyć w takim stroju:

Spoiler

colgate__doctor_nightmare_night_costume_

Mało tego Minuette jako mała nosiła aparat na zęby. Przypadek ? Nie sądzę. 

Spoiler

large.png

Myślicie że gdyby w serialu dali jej inny zawód to spodobało by się to bronies ? Wszystkie arty historie i inne zostałyby przeniesione do kosza ? Napiszcie wasze zdanie i opinie. Chętnie poczytam :)  :colgate:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Hi, I'm Uzi, Wanna Play? napisał:

Było ją widać przez kilka sekund i już takie przypuszczenia, prawda jest taka że nic o niej nie wiadomo

To prawda ale prawdopodobieństwo że będzie dentystą jest duże. Jak obstawiasz ? Jeśli nie wydaje ci się że jest dentystą to jaki zawód byś jej przypisał ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadku ma klepsydrę, może robi czasomierze? Albo jakieś zaklęcia związane z czasem? Albo jest bardzo dokładna?

 

Ja bym się w sumie nie zdziwiła jakby nie była dentystą. Szczególnie, że kanonicznie nazywa się Minuette. No i ten no - chodziła do szkoły magii, a nie na uniwersytet medyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Ta klepsydra ma chyba jakiś związek z Whoovesem. Tzn no, domysły fanów oczywiście 

Jest nawet o tym fanfik - "Chronomistrzyni".

 

Ale podejrzewam, że tak serio to twórcy dali cokolwiek byle zapchać jej bok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym moe się zajmować? Ja bym dał dał coś w stylu zegarmistrza. Naprawia zegarki, tworzy zegarki, lubi klepsydry. Zawsze jest jakaś opcja. Może być dentystką. Why not? Ale czy to nie kłóciłoby się z jej znaczkiem? Chyba, że to faktycznie tylko zapychacz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu darkblodpony napisał:

Jakby zajmowała się czymś innym to i tak można by dopisać, że dorabia jako dentysta. 

Żeby zostać dentystą trzeba skończyć długie i ciężkie studia. Ale zarabia się tzw. kokosy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Cahan napisał:

Żeby zostać dentystą trzeba skończyć długie i ciężkie studia. Ale zarabia się tzw. kokosy. 

To prawda ale nikt nie powiedział że ich nie skończyła. Nie musiało być to pokazane w serialu.

8 godzin temu Polineks napisał:

Czym moe się zajmować? Ja bym dał dał coś w stylu zegarmistrza. Naprawia zegarki, tworzy zegarki, lubi klepsydry. Zawsze jest jakaś opcja. Może być dentystką. Why not? Ale czy to nie kłóciłoby się z jej znaczkiem? Chyba, że to faktycznie tylko zapychacz.

Tu dobrze pomyślałeś z tymi zegarami. To by się zgadzało z jej znaczkiem. A co do znaczka. W niektórych sklepach można kupić małe KLEPSYDRY które mają odliczać czas mycia zębów czyli bodajże 3 minuty. Może to o to chodzi (jest takie prawdopodobieństwo)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Bertram Quist napisał:

To prawda ale nikt nie powiedział że ich nie skończyła. Nie musiało być to pokazane w serialu.

W serialu minęło coś koło 2 lat od kiedy Twilight wyjechała do Ponyville. Wówczas Minuette studiowała magię. Jeśli zdążyła zrobić stomatologię, to szybka jest :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat nie ruszany od paru miesięcy ale co tam XD Ostatnio jak grałem w gre MLP od gameloftu na android to z ciekawości chciałem przeczytać opis Minuette i zobaczyłem takie coś: 

Spoiler

91071a60f6d4d.png

Dla tych co nie umieją angielskiego tłumaczenie: "Minuette ma klepsydrę jako swój znaczek. Ma wiele zainteresowań i lubi śpiewać" Być może jest ona jakąś nieznaną piosenkarką.Moja wymarzona wersja: Jest dentystką która uwielbia śpiewać ale nie ma na tyle odwagi bo śpiewać przed tłumem (dobry temat na odcinek w którym Pinkie albo Twilight próbowały ją przekonać to  śpiewania przed publicznością{oczywiście źle by to zrobiły i Minuette wolała by po staremu czyli bycie dentystką z pasją śpiewania gdy nikt nie patrzy}) Co wy myślicie (o ile ktokolwiek to przeczyta xd) Ja chętnie poczytam wasze przemyślenia :) :colgate:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
1 godzinę temu, Littlepip 02 brony napisał:

Moim zdanie też jest dentystką a pozatym w młodości nosiła aparat na zęby tylko czemu pracuje tak jak by w Canderlodzkim archiwum czy coś w tym stylu moze kiedyś hasbro odpowie na pytanie fanów  czy jest dentystką czy nie :colgate:

Nie dość że nosiła za młodości aparat na zęby to w jednym z halloweenowych odcinków przebrała się za dentystę :) Również mam nadzieję że Hasbro kiedyś ujawni jej zawód lub zrobi o niej odcinek :P Ale muszę zapytać o co ci chodziło z "Canterlidzkim archiwum". Nigdy nie było powiedziane o zawodzie Minuette więc nie wiem skąd to wziąłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odcinka wyraźnie wynika że to był jej dom ;) Na tym budynku i drzwiach wyraźnie widać jej znaczek:

Spoiler

1.png

Poza tym gdyby to było archiwum czy biblioteka to Twilight nie musiałaby pukać. Później Minuette wyciąga aparat z budynku więc raczej a nawet na pewno to jej dom :colgate:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 22:30, Bertram Quist napisał:

Witam wszystkich !

W tym poście poruszę ciekawy temat a mianowicie co jeżeli Minuette nie jest dentystą ? Bo jak wiemy w serialu nigdy nie powiedziano i nie potwierdzono  tego że jest dentystą. Jeżeli w niedalekiej przyszłości w jednym z odcinków serialu okazałoby się że ona wcale nie jest dentystą trzeba będzie zmienić nazwę tego działu :D Podyskutujemy tutaj o tym kim mogła by być lub czy na pewno jest dentystą.

Ja osobiście myślę że Munuette jest dentystą. Autorzy serialu dobrze wiedzą że bronies uważają ją za dentystę i nazywają Colgate. Co ciekawe w odcinku Luna Odmieniona (ang.Luna Eclipsed) możemy ją zobaczyć w takim stroju:

  Odkryj ukrytą treść

colgate__doctor_nightmare_night_costume_

Mało tego Minuette jako mała nosiła aparat na zęby. Przypadek ? Nie sądzę. 

  Odkryj ukrytą treść

large.png

Myślicie że gdyby w serialu dali jej inny zawód to spodobało by się to bronies ? Wszystkie arty historie i inne zostałyby przeniesione do kosza ? Napiszcie wasze zdanie i opinie. Chętnie poczytam :)  :colgate:

 

Minuette bardzo pasuje na dentystkę, ale jeśli nawet nią nie jest i zostanie to potwierdzone kiedyś w jakimś odcinku to, co to zmienia? Jeśli nią nie jest, to w dalszym ciągu jest tym fajnym kucykiem, który tak się spodobał fanom serialu.

Jeśli by dali jej inny zawód to na pewno fani by się szybko do tego dostosowali i raczej nie robiliby problemu. To nie byłaby tak poważna zmiana, jak ingerencja w wygląd Derpy czy próba jej "uzdrowienia". Czy arty zostałyby wyrzucone do kosza hm raczej nie... prędzej przeszłyby do działu alternatywnych historii jak te pod koniec sezony 5. :kUzFl:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

 

Minuette bardzo pasuje na dentystkę, ale jeśli nawet nią nie jest i zostanie to potwierdzone kiedyś w jakimś odcinku to, co to zmienia? Jeśli nią nie jest, to w dalszym ciągu jest tym fajnym kucykiem, który tak się spodobał fanom serialu.

Jeśli by dali jej inny zawód to na pewno fani by się szybko do tego dostosowali i raczej nie robiliby problemu. To nie byłaby tak poważna zmiana, jak ingerencja w wygląd Derpy czy próba jej "uzdrowienia". Czy arty zostałyby wyrzucone do kosza hm raczej nie... prędzej przeszłyby do działu alternatywnych historii jak te pod koniec sezony 5. :kUzFl:

No gdyby dali jej inny zawód byłoby to troszeczkę smutne jak dla mnie ale zakładam że szybko bym się przyzwyczaił zresztą jak inni. Co do artów itp. to czy zostałyby wyrzucone? Oczywiście że nie. Zostałyby na swoim miejscu tyle że zostałyby zastąpione nowymi, gorzej z historią tej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...