Skocz do zawartości

Wasze pomysły !


Recommended Posts

Witam ! :) 

W tym temacie możecie pisać wasze pomysły i propozycje które przyczynią się do ulepszenia Gabinetu Dentystycznego Minuette. 

Każdy może napisać swoją propozycję i ile chce. Byle by były one przemyślane i ogarnięte, takie które będę mógł wprowadzić :) 

Zauważcie że jest to dział o Minuette więc wasze pomysły proszę kierować ku tej postaci :) W tym temacie również będę pisał który z podanych pomysłów został wprowadzony w życie :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Żeby zacząć pisać kolorkiem, a nie pogrubioną czcionką. Wybierz coś co pasuje do Minuette (Oczywiście przy tym uwzględniając kolorki innych opiekunów) i tak pisz. Będzie przyjemniej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Ziemowit napisał:

Żeby zacząć pisać kolorkiem, a nie pogrubioną czcionką. Wybierz coś co pasuje do Minuette (Oczywiście przy tym uwzględniając kolorki innych opiekunów) i tak pisz. Będzie przyjemniej. 

Pisze kolorkiem w temacie Zapytaj Minuette (do którego cie zapraszam) używam go jak mówię od strony Minuette.

 

2 godziny temu DobryDobry ;) napisał:

Może temat z zapytaniem jak dbacie o swoje kły?

Myślę że to nie jest zbyt ciekawy temat XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu darkblodpony napisał:

Można by zrobić wspólnie pisanego fika o dniu z pracy Minuette. np. Z wizyty Celestii. 

 

Można by także zrobić zabawę Jak stracił ząb kucyk A. np. Pierwszy kucyk stracił ząb bo wpadł na drzewo. 

Ta zabawa to bardzo dobry pomysł. Pomyślę nad tym :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Można by recenzować fan arty z Minuette. Czyli Wrzucasz dwa fan arty przedstawiające Minuette, reszta opisuje te dwa obrazki (zalety, wady). Po jakimś czasie ogłaszasz zwycięzce i dajesz kolejne dwa obrazki. :lunasmile:

Możesz też zrobić quiz o Minuette albo o zawodzie dentysty.:enjoy:

Spoiler

22.thumb.png.9cf0fe5bcfbd42f9b3bec7a5d7b24095.png

Co ci szkodzi spróbuj! ;)

 

Edytowano przez Nightmare Princess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nightmare Princess napisał:

Można by recenzować fan arty z Minuette. Czyli Wrzucasz dwa fan arty przedstawiające Minuette, reszta opisuje te dwa obrazki (zalety, wady). Po jakimś czasie ogłaszasz zwycięzce i dajesz kolejne dwa obrazki. :lunasmile:

Możesz też zrobić quiz o Minuette albo o zawodzie dentysty.:enjoy:

  Odkryj ukrytą treść

22.thumb.png.9cf0fe5bcfbd42f9b3bec7a5d7b24095.png

Co ci szkodzi spróbuj! ;)

 

Wiesz quiz jest słaby ponieważ wiemy bardzo mało na jej temat a quiz o zawodzie...XD noooo jednak wolałbym coś bardziej związanego z mlp :P Może jak jakoś szczegółowo popracujeez nad tym pomysłem z artami to może coś wyjdzie ale nwm czy ktoś by brał w czymś takim udział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs myślałem żeby kiedyś zrobić i napewno kiedyś tak się stanie :)

20 minut temu, Kruczek napisał:

Skoro mało wiesz na temat swojej postaci to zrób konkurs i każ ludziom stworzyć tę historię :v 

Źle zrozumiałeś ja wiem dużo ale myślę że inni nic nie wiedzą gdyż nie jest to jakoś zbyt popularna postać :/ A poza tym pytania szybko by się skończyły gfyż nie było o niej wiele w serialu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...