Recommended Posts

Witam ! :) 

W tym temacie możecie pisać wasze pomysły i propozycje które przyczynią się do ulepszenia Gabinetu Dentystycznego Minuette. 

Każdy może napisać swoją propozycję i ile chce. Byle by były one przemyślane i ogarnięte, takie które będę mógł wprowadzić :) 

Zauważcie że jest to dział o Minuette więc wasze pomysły proszę kierować ku tej postaci :) W tym temacie również będę pisał który z podanych pomysłów został wprowadzony w życie :D 

• Upvote 1

Guest Ziemowit

Żeby zacząć pisać kolorkiem, a nie pogrubioną czcionką. Wybierz coś co pasuje do Minuette (Oczywiście przy tym uwzględniając kolorki innych opiekunów) i tak pisz. Będzie przyjemniej. 

2 godziny temu Ziemowit napisał:

Żeby zacząć pisać kolorkiem, a nie pogrubioną czcionką. Wybierz coś co pasuje do Minuette (Oczywiście przy tym uwzględniając kolorki innych opiekunów) i tak pisz. Będzie przyjemniej. 

Pisze kolorkiem w temacie Zapytaj Minuette (do którego cie zapraszam) używam go jak mówię od strony Minuette.

2 godziny temu DobryDobry ;) napisał:

Może temat z zapytaniem jak dbacie o swoje kły?

Myślę że to nie jest zbyt ciekawy temat XD

32 minuty temu Bertram Quist napisał:

Myślę że to nie jest zbyt ciekawy temat XD

Mógłby być ciekawy ale raczej szybko by się wyczerpał >w< 

58 minut temu Zirathel napisał:

Mógłby być ciekawy ale raczej szybko by się wyczerpał >w< 

To też prawda. Ale to jest forum o profilu kucykowym i to że Minuette jest dentystą nie znaczy że mamy prowadzić w jej dziale jak dbamy o swoje zęby :rainderp:

Można by zrobić wspólnie pisanego fika o dniu z pracy Minuette. np. Z wizyty Celestii. 

Można by także zrobić zabawę Jak stracił ząb kucyk A. np. Pierwszy kucyk stracił ząb bo wpadł na drzewo. 

Edited by darkblodpony
  • Upvote 3

godzinę temu darkblodpony napisał:

Można by zrobić wspólnie pisanego fika o dniu z pracy Minuette. np. Z wizyty Celestii. 

Można by także zrobić zabawę Jak stracił ząb kucyk A. np. Pierwszy kucyk stracił ząb bo wpadł na drzewo. 

Ta zabawa to bardzo dobry pomysł. Pomyślę nad tym :) 

• Upvote 1

17 godzin temu darkblodpony napisał:

Gratulację ! Twój pomysł został wprowadzony do działu ! :D :squee:

• Upvote 1

Można by recenzować fan arty z Minuette. Czyli Wrzucasz dwa fan arty przedstawiające Minuette, reszta opisuje te dwa obrazki (zalety, wady). Po jakimś czasie ogłaszasz zwycięzce i dajesz kolejne dwa obrazki. :lunasmile:

Możesz też zrobić quiz o Minuette albo o zawodzie dentysty.:enjoy:

Spoiler

22.thumb.png.9cf0fe5bcfbd42f9b3bec7a5d7b24095.png

Co ci szkodzi spróbuj! ;)

Edited by Nightmare Princess

1 godzinę temu, Nightmare Princess napisał:

Można by recenzować fan arty z Minuette. Czyli Wrzucasz dwa fan arty przedstawiające Minuette, reszta opisuje te dwa obrazki (zalety, wady). Po jakimś czasie ogłaszasz zwycięzce i dajesz kolejne dwa obrazki. :lunasmile:

Możesz też zrobić quiz o Minuette albo o zawodzie dentysty.:enjoy:

Odkryj ukrytą treść

22.thumb.png.9cf0fe5bcfbd42f9b3bec7a5d7b24095.png

Co ci szkodzi spróbuj! ;)

Wiesz quiz jest słaby ponieważ wiemy bardzo mało na jej temat a quiz o zawodzie...XD noooo jednak wolałbym coś bardziej związanego z mlp :P Może jak jakoś szczegółowo popracujeez nad tym pomysłem z artami to może coś wyjdzie ale nwm czy ktoś by brał w czymś takim udział.

Skoro mało wiesz na temat swojej postaci to zrób konkurs i każ ludziom stworzyć tę historię :v 

Konkurs myślałem żeby kiedyś zrobić i napewno kiedyś tak się stanie :)

20 minut temu, Kruczek napisał:

Skoro mało wiesz na temat swojej postaci to zrób konkurs i każ ludziom stworzyć tę historię :v 

Źle zrozumiałeś ja wiem dużo ale myślę że inni nic nie wiedzą gdyż nie jest to jakoś zbyt popularna postać :/ A poza tym pytania szybko by się skończyły gfyż nie było o niej wiele w serialu

1 minutę temu, Bertram Quist napisał:

nie było o niej wiele w serialu

no właśnie
niech ludzie napiszą jej historię : /

Kopycio :cheerilee: A może kazdy bedzie pisał do Colgate ile minut szczotkuje zęby z regóły np: ktos pisze ile minut szczotkuje zęby a druga osoba mu odpowiada :colgate:

Edited by Littlepip 02 brony