Skocz do zawartości

Najlepsze intro w EG


Altius Volantis

Recommended Posts

Witajcie,

Postaram się tu ocenić i porównać czołówki do wszystkich 4 filmów z serii Equestria Girls:

1. Equestria Girls: Tytułowy remix zrobiony trochę od dupy strony i w ogóle jak można to nazwać remixem (115 BPM to dla mnie za wolno, no ale wiem, problemy z wokalem i jego dopasowaniem, choć znając Ingrama mógł trochę bardziej się postarać albo kogoś zaangażować, tak jak chociażby Daft Punk w "Tron: Legacy" czy Axwell&Ingrosso w "Monster University" ), ale styl nadrabia wszystko z nawiązką - te wszystkie "wyflatowane" poniaki robią robotę.

8,5/10

2. Rainbow Rocks: Intro niemalże idealne, ale czegoś mi brakuje... Tylko sam nie wiem czego :rainderp:

9/10

3. Friendship Games: Tu dla mnie słabiej, muzyka jest może okej ale ten styl... Zresztą, jak cały film, ma swój specyficzny klimat, który nie do końca mi podpadł

7/10

4. Legend of Everfree: Tutaj wszystko jest spoko (#WeLoveBuses), a i piosenka jest w bardzo fajnym stylu, ale do RR brakuje.

8,5/10

A wy? Jak to oceniacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze jest intro z czwórki. Najfajniejsza melodia i taka klimatyczna. Siedziała mi w głowie jakiś czas, dlatego jest u mnie na pierwszym miejscu. Tuż za nią Rainbow Rocks. Jest git, ale nie podobała mi się tak jak ta z "Legend of Everfree".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...