Skocz do zawartości

Blast From The Past czyli Changea z mojego punktu widzenia


Szonszczyk

Recommended Posts

Powiew przeszłości, jak to przetłumaczyłem na polski. Changea, czyli podmieńcowe państwo istniało na forum jako dział przez dobrych parę lat, nie byłem wtedy na forum kiedy w latach świetności forum, tenże dział był żywy. Wiem, że te czasy przeminęły, a ja pewnie nie zdołam wskrzesić tak dobrze działu by go przeglądała podobna ilość jak w tamtym czasie, ale spróbuję.

"Blast From The Past czyli Changea z mojego punktu widzenia" to cykl artykułów na temat tego zarchiwizowanego działu i jak ja go postrzegam parę lat później.

Jeśli chcecie więcej artykułów to zapraszam do obserwowania tematu, a kto chce napisać swój artykuł zapraszam na priv (lub discorda) w celu uzgodnienia pewnych rzeczy.

Artykuły nie będą zbyt obszerne (chyba, że będzie o czym pisać), a temat ten jest wstępem do zmian w dziale.

 

 

Artykuł 1: "Tylko żeby się tak nie stało!"

Spoiler

58eca52c64fc6_blastfromthepastchagea1.thumb.PNG.4b416c41345a44877b3098037d797c62.PNG

Kto by kiedyś pomyślał, że podmieńce zostaną zmienione? W 2013 roku już wystarczającym wstrząsem dla nas była przemiana Discorda. W 2016 zaś stała się rzecz straszna, przynajmniej dla tych co lubią czarne podmieńce, ending sezonu 6 uważany jest przez wielu za najgorszą rzecz jaką kucykom mogła się stać. Ja tak nie myślę, ale ten artykuł nie jest o mnie. Niektórzy spekulanci, po oglądnięciu tegoż endingu zaczęli wieszczyć koniec podmieńców i changelingów, a także przemianę krysi. Wiele osób twierdziło, że opening sezonu 7 będzie zawierał ową przemianę, ale po najnowszych trailerach stwierdzam, że nie tym razem. Ale? Ale może potem? Może się jednak stanie to, co w tym czasie bronies się nie śniło … albo śniło, tylko że w koszmarach :v 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...