Skocz do zawartości

Jedyna taka szansa - requesty od Jej Ekscelencji Arcybiskupa


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

Dzień dobry, cześć i czołem.

Robię sobie wesołe requesty, zupełnie za darmo, więc całkiem niedrogo.

Poniżej prezentuję próbkę swojej radosnej twórczości:

Spoiler

 

 

Przede wszystkim żadnych poni, bo w poni to ja nie umiem. Ale wszystkie możliwe smoki, potwory i inne diabelstwa to już proszę bardzo, to ja nawet zachęcam. Wymyślisz sobie smoka-nerda? A można, jak najbardziej. Hybryda sowy, wonsza i komody? Czemu nie, potrzymaj mi ołówek. Dokąd tylko wyobraźnia albo kaprys zawiedzie, to zrobię. Podaj mi tylko temat i zbliżony kształt. Ludzie też mogą być. No właściwie wszystko oprócz poni. 

Prace będą robione ołóweczkiem, wunglem albo i czasem farbkami, jak cwaniaczek jakiś zasłuży.

Zachęcam serdecznie. Chyba że już komuś jakiegoś requesta wiszę, to niech ten ktoś tego nie pisze tutaj. Ludzie nie mogą wiedzieć, że jestem niesumienna.

 

Edytowano przez Arcybiskup z Canterbury
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam requesta na smoka. Jest niemal dorosły, bardzo długi, przypomina skrzydlatego węża z łapkami. Ma zielone łuski i czerwone oczy. Długi pysk, mały kolec między nozdrzami i 2 długie i elastyczne rogi wyrastające z tyłu głowy (skierowane ku tyłowi, trochę jak kozie rogi, ogółem te rogi tu są przedłużeniem ciała) pomiędzy którymi wyrasta trzeci, krótszy. Ma też kolce wzdłuż szyi i linii grzbietu aż po koniuszek ogona, który przypomina grot strzały. Ogółem to zamieszczam moje przedstawienie tego gada za młodu. Tylko, że teraz już nie ma takiej krępej budowy ciała, wysmuklał chłopak.

 

Nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony w stosunku do większości istot. Możesz go narysować jak lata, poluje czy pali jakieś statki/chałupy. Byle nie za nowocześnie, bo to postać z fanfika w pseudośredniowiecznych klimatach.

 

Spoiler
Baby Hualong

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło z twojej strony że robisz darmowe requesty. Jakby był kiedyś czas albo nuda doskwierała (tylko i wyłącznie wtedy, nie chcę się narzucać xD) możesz proszę narysować mi kruczka z zadowolonym, chytrym dziobem. Może to być fragment kruka z dziobem albo cały, tutaj wolna wola, może być antropomorficzny albo jakiś inny dziwny, byle był czarnym krukiem. Jedyne co chciałem podkreślić, to byłoby miło zobaczyć żeby miał jedno przekrwione oko (o ile da radę samym ołówkiem, a jak nie to trudno). Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Arcybiskup z Canterbury napisał:

bo w poni to ja nie umiem.

Sprze kurde ciw

Polecam tego allegrowicza, pośród gorzkiej rozpaczy i desperacji w której tonąłem po same łokcie, za całe zero szekli w porywach do dyplomu kruczej aprobaty namalowała mi OC tak cudownego, że od jego blasku można zatracić wzrok a nawet zmysły. 
Bierta póki ciepłe i póki Nocti ma czas. Wspaniała żona, kochający glon.
Mówił dla was Kruczysław, zadowolony klient, upośledzony mąż. 

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu DerpKapitan napisał:

@White SheepJakoś nie widzę by autorka zobligowała się do jakichkolwiek terminów.

Nie wiem jak można być takim bezczelnym by żebrać arta za darmo i jeszcze mieć pretensje bo nie dostaje się podczas świąt. LUDZIE, NO K....A

Czyli idąc twoim tokiem rozumienia, mamy święta już od prawie dwóch miesięcy? Spokuj się, overłoczowcu. 

  • Nie lubię 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz White Sheep napisał:

Czyli idąc twoim tokiem rozumienia, mamy święta już od prawie dwóch miesięcy? Spokuj się, overłoczowcu. 

Czy powiedziała Ci że zrobi to w mniej niż dwa miesiące? Jeśli Ci to tak przeszkadza to odwołaj requesta albo następnym razem pytaj w ile to ktoś robi a nie pisz głupoty, że nie polecasz tej osoby bo nie zrobiła requesta w ciągu dwóch miesięcy. 

Jak zawsze najwięcej narzekają i szumu robią ci co mają dostać za darmo...

I nie rozumiem co do tej rozmowy ma to w co gram, ale rozumiem, że chciałeś mi bardzo inteligentnie "pojechać" :drurrp: 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arcybiskup z Canterbury

*próbuje złapać oddech po zobaczeniu tego cuda*

Zgłaszając się u Ciebie byłam pewna, że tego nie pożałuje, ale kurde! To jest wspaniałe :lunaderp: Ciężko mi teraz ubrać w słowa to co poczułam widząc tak pięknie narysowanego mojego OCka, bo często zamawiałam sobie arty z nim, ale ten przebił wszystko. Każdy element tego arta jest świetny. Mina, twarz, dłonie, to jak trzyma flaszkę, strój... nie no, jestem zachwycona bardzo pozytywnie tym. Smoczyca wygląda tak uroczo, te skrzydła~ oraz rogi Kapitana, mimo że ciężko mi sie je tłumaczyło przez PW, narysowałaś idealnie. Elementy stroju, wgniecenia... po prostu arcydzieło <3 Nie mogę przestać się napatrzeć na to.

 

Dziękuję ogromnie że podjęłaś się tego, naprawdę jestem zadowolona, że ciężko mi to okazać <3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...