Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Path Of Exile - szukam graczy


Szonszczyk

Recommended Posts

Cytuj

Wyszukuję sobie na forum tą gierkę ... a tu pusto. Jedyne do czego się dokopałem to temat z archiwum z 2013 roku ... GG

~Miszcz Tencz

Witam! Szukam osób chętnych zagrać, jak nie teraz to za parę miesięcy, w Path Of Exile, podróbę Diablo która to przerosła samą kultową serię.

 

1. CO TO JEST ZA GRA?

Największym plusem tej gry jest to, że w przeciwieństwie do wspomnianej wcześniej serii gier od Zamieci, ten tytuł jest grą Free 2 Play, a wszystkie mikrotransakcje są nieobowiązkowe i ulepszają tylko wygląd postaci. Gra jest nonstop wspierana przez twórców, co 3 miesiące jest dodawany do gry nowy mechanizm i nowa liga w której można zdobyć nowe przedmioty unikalne, a co rok dodawane jest expansion, 2 lata temu było to Ascension i dodało do gry labirynt, po którego przejściu możemy wybrać sobie jedną z 3 pod-klas i trochę nowych skilli, a rok temu było to Atlas Of Worlds dodający end-game'owy system map. Gra charakteryzuje się także znakomitym systemem, nie tyle co tworzenia postaci, ile rozwijania jej w trakcie. Możemy wybrać pomiędzy ponad 150 różnymi skillami, 3 rodzajami "pancerza" i wielkim drzewem skilli pasywnych. Skille otrzymuje się po dodaniu odnalezionych, lub kupionych wcześniej, skill gemów do kieszeni (socketów) w naszym uzbrojeniu. Im więcej socketów w naszym, dajmy na to pancerzu, tym więcej do tego skilla możemy dorzucić support gemów, ulepszających w dany sposób nasz skill np. jeśli do "Fire Shot" czyli pojedynczej strzały zapalającej z łuku dodamy support gem "Lesser Multiple Projectiles Support" dostaniemy skill który zamiast wystrzeliwać jedną, będzie wystrzeliwać 3 strzały o trochę słabszym dmg. W grze nie istnieje cos takiego jak "gold", w grze jest system różnego rodzaju przedmiotów zwanych "currency" które są mniej lub więcej warte w zależności co robią(np. jedna z najwięcej wartych currency to Exalted Orb, jest to przedmiot który przedmiotowi o rzadkości Rare(z 4 stopniowej skali rzadkości przedmiotu -> normal(biały)-magic(niebieski)-rare(żółty)-unique(brązowy)) dodaje kolejny afiks) Gra jest prawie wyłącznie po angielsku (są jeszcze 3 wspierane języki), co ułatwia dogadanie się z innymi graczami. Aha, i jeszcze jedno: gra jest single player, ale można w nią grać w coopie i trade'ować z innymi graczami (z całego świata np. ostatnio sprzedałem część mojej kolekcji chromatic orb'ów jakiemuś australijczykowi ...)

Jeśli ktoś chce coś więcej się dowiedzieć o grze to zapraszam do oglądnięcia poradników (po angielsku): https://www.youtube.com/channel/UCaFHfrY-6uGSAvmczp_7a6Q/videos

 

2. DLACZEGO WARTO W NIĄ ZAGRAĆ?

W grze na chwilę obecną dostępne są 4 akty, lecz za parę miesięcy ukażą się beta testy kolejnych 6 dodatkowych aktów (wcześniej by przejść grę trzeba było 3 razy pokonać kampanię, teraz będzie wystarczyło zrobić to raz). Chodzi mi o to bym, albo miał teraz z kimś zagrać w teraźniejszej lidze (Legacy), albo żebym miał z kim zagrać w trakcie bety lub kiedy dodatek już wyjdzie.

 

Jakby kogoś interesowało:

Standard League:

67 lvl Duelist (end game)

59 lvl Ranger (Mercilles act1)

30 lvl Marauder (act2)

Legacy League:

75 lvl Ranger (end game)

50 lvl Ranger (Cruel act2)

22 lvl Templar (Normal act2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu WhiteHood napisał:

Kurde, niby bym mógł pograć. Mam marudera i duelist'e na 50'tych.

To jakbyś chciał pogadać to zapraszam na naszego forumowego discorda, lub dodaj mnie na steamie - link masz w moim profilu tu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...