Skocz do zawartości

Jeden Podmieniec z Dziewięciu


Szonszczyk

Recommended Posts

Jeden z dziesięciu wersja podmieńcowa:

10 miejsc wolnych: zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko osoby (prawdziwej lub też nie, ale będącą OSOBĄ) pod którą chcemy się podmienić i wyjaśnienie dlaczego to akurat ty masz szansę wygrać w tej grze. Nie liczy się kolejność zgłoszeń! Osoby będą wybierane wedle tego co napisały w zgłoszeniu!

Imię tej osoby pod którą się podmieniliście będzie używane by wywołać daną osobę więc lepiej pamiętajcie pod kogo się podmieniliście.

 

Co pewien czas będę zadawał pytanie, a dana osoba musi na nią odpowiedzieć albo zgodnie z prawdą albo śmiesznie, sama musi zdecydować czy zadawane pytanie jest na serio czy nie (głównie będzie nie na serio xD) Pytania będą odnosić się głównie do tematyki podmieńcowej. 3 źle odpowiedziane pytania - odpadasz z gry. Ostatnia osoba, co zostanie, jest zwycięzcą i dostaje specjalne miejsce w nowej sali chwały tego działu.

 

To chyba tyle ... więcej info na priv tu na forume lub na discordzie.

 

Cytat

NASI UCZESTNICY:

1) Odd della Robia (3)

2) Jesse McCree (3)

3) Morty Smith (2)

4) M.O.D.O.K

5) Ryszard "Rychu" Petru (5)

6) Piotr "Izak" Skowyrski (1)

7) Tadeusz Sznuk

8) Simo Hayha (1)

9) Hermiona Granger (5)

(legenda: zielony->3 szanse, żółty->2 szanse, pomarańcz->1 szansa, czerwony->odpadł z gry)

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... skoro głównie nie na serio... to ja za Odda della Robbię...

...W końcu Wielkiego i Potężnego Odda, pogromcy Wi

lliama, nieszczyciela megaczołgów, najlepszego Wojownika Lyoko i postrachu Xany nikt nie pokona!

W dodatku nikt mi nie dorówna w wiedzy, doskonale wiem, że ryby są doskonale przystosowane do wody i w dodatku pływają, a w Chinach przypada miliard ludzi na metr kwadratowy.

Spoiler

Bo uzasadnienie nie miało być na poważnie, nie? Mam nadzieję, że nie...

 

Edytowano przez Lyokoheros
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde większość osób pod które bym chciała się podmienić nie mają imienia i nazwiska tylko ksywę (zarówno prawdziwe osoby jak i z gier) :c 

Ale roleplayowanie czegoś w turnieju może być zabawne. 

Dobra. Niech będzie...

Jesse McCree. Po pierwsze mam szanse wygrać, ponieważ ze mnie jest rewolwerowiec więc dobrze strzelam (liczę na odpowiedzi z wyborami :kappa: ). W dodatku moja wiedza jest bardzo obszerna. Szczególnie jeśli zapytasz mnie która godzina, to zawsze znam na to odpowiedź.

 

 

btw. nie powinien pomarańczowy kolor być jako 1 szansa a żółty jako 2?

@DerpKapitan prawda to, poprawione już ~Miszcz

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morty Smith z wymiaru C-137, najlepszy sidekick podróżników w czasie, władca umysłów każdego Morty'ego z wymiaru C-137 i nieoceniony strateg. Ma szansę wygrać, jeśli pomoże mu w tym dziadek lub wszyscy inni na sali pozabijają się nawzajem... Wciąż jest to jednak szansa!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie na serio to mogę spróbować...

Jam jest Rychu Ryszard Petru, naczelny wódz ruchu oporu Nowoczesna przeciw rządu PiS'u. Moja partia sprowadzi porządek i świetność naszemu Państwu, będącego jednym z 130 paru krajów na świecie. Razem z waszą pomocą rząd PiS upadnie jak Imperium Rzymskie u szczytu chwały. 

Widzieliście, że nasza konstytucja ma 225 lat? To teraz już wiecie. Dzięki nam, jeśli dziecko zagraża aborcji, będzie można je usunąć! 

Czy ktokolwiek z was obchodził święto Sześciu Króli? Ja obchodziłem. Czy ktokolwiek z was spędzał święta w rodzinnym gronie w sejmie? W tym wypadku ja też nie, bo wylegiwałem się na plaży na Maderz... znaczy się byłem w delegacji. 

Kto inny może zapewnić Polsce tyle fejmu ile ja zapewniłem jej za granicą?  Piszą o mnie w gazetach, bywam na pierwszych ich stronach, czegóż chcieć więcej? 

A o tych podmieńcach to wiem wszystko, czymkolwiek oni są

Edytowano przez XNorbi
  • +1 7
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

1 z 10, ulubiony mój teleturniej jedna z niewielu rzeczy, którą oglądam w TV <3 

No wprost trzeba się zapisać. Jam jestem Tadeusz Sznuk i chcę wygrać by poczuć wreszcie jak to jest wygrać, a nie paczeć na zwycięzce. Liczę również na kuferek pełen słodkości od pani Sylwii, na który kiedyś tylko mogłem patrzeć z pogardą jak jakiś randomowy koleś otrzymuje słodycze. Ja też chcę jeść za darmo! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana zasad: (z pewnych powodów np. takich, że mało osób się zgłosiło)

-jedno pytanie przewidziane jest dla jednego uczestnika, czas na odpowiedź to 24h po tym czasie jeśli osoba wybrana nie odpowie na pytanie, pytanie przechodzi na następną osobę, a tamta zostaje ukarana -1 szansą.

-3 rundy:

1) 18 pytań, dwie rundy po wszystkich uczestnikach, będę wywoływać po imieniu osoby pod którą jesteście podmienieni, więc uważajcie

2) 18 pytań, pierwsza osoba która odpowiada na pytanie wybiera kolejną osobę po NUMERZE podanym powyżej w tabeli (proszę nie być chamskim i nie uwziąć się na jedną osobę)

3) W tej rundzie dwie osoby odpowiadają na jedno pytanie, pisząc odpowiedź w spoilerze (mam nadzieję, że nie będzie sobie paczeć w spoilery), lepsza odpowiedź wygrywa, i ta runda trwa do końca gry, czyli aż pozostanie jedna osoba.

-pytania będą o tematyce: czarne podmieńce, tęczowe podmieńce, Chrysalis, Thorax, odpowiedzi będą śmieszne, aczkolwiek pasujące:

Cytuj

Kategoria: Napoje wyskokowe

Ulubiony trunek chrysalis to?

Spoiler

Przykład dobrej odpowiedzi:

Woda z kałuży, ponieważ jest zielona.

 

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, myślałam i wymyśliłam.

 

Hermiona Granger – ekspertka zarówno od większości rodzajów magii, jak i od świata tzw. mugoli. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta zdolność logicznego myślenia i niewpadania w panikę (a przynajmniej nie od razu...), co czyni mnie przeciwniczką, z którą należy się liczyć.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie w forumoturnieju Jeden Podmieniec z Dziewięciu. Informuję, że szybciej bym osiwiał niż znalazłbym dziesiątą osobę, więc możemy zaczynać. Naszymi uczestnikami są wcześniej wymienione podmieńce, eee znaczy osoby wybrane przez naszych specjalistów którzy to są pewni, że te osoby mają szansę wygrać w naszym forumoturnieju.

Bez dłuższego marudzenia z mojej strony, zaczynamy rundę pierwszą!

18 pytań po 2 na uczestnika, 2 rundy dookoła wszystkich osób 24h na odpowiedź.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaczynamy od pana z numerem 1, czyli  Odda della Robbi. (czy jakoś tak...)

Jest pan niszczycielem megaczołgów? A myszkę pan już dorwał? Haha, śmieszne ... a teraz przejdźmy do pytania.

Kategoria: Budynki Mieszkalne.

Cytuj

1. Dlaczego w roju(gnieździe) jest taki zaduch?

Limit czasowy: 24.04 {19:00}

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszkę? Nie, Jeremie by się wściekł, ale za to całe setki karaluchów, szerszeni i tarantul... 

Ale wracając do pytania, to jak to dlaczego? Podmieńce pokradły wszystkie dziury, więc jak ma nie być duszno? 

(a imię i nazwisko odmieniasz dobrze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Lyokoheros napisał:

Podmieńce pokradły wszystkie dziury

Odpowiedź jest błędna ponieważ podmieńce nie pokradły dziur tylko straciły swoje dziury podczas zmiany w tęczlingi.

 

Dziękujemy na odpowiedź, a następne pytanie kieruję do Jessa McCree.

O godzinę się nie pytam, bo już ją znam. Ale ciekawy jestem czy dasz radę z takim oto pytaniem:

Cytuj

2. Z czym można zshippować Thoraxa?

Limit czasowy: 24.04 {21:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że wiesz która godzina? >.>

Z czym? Pomyślałbym bardziej że raczej z kimś, ale skoro ma to być przedmiot. Swojej Bessy na pewno nie oddam dla robaka! Ale może to być... siano? W końcu wygląda jak jeleń... jeleń to prawie taki leśny koń z rozdwojonymi kopytami... nie mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu DerpKapitan napisał:

Ale może to być... siano?

Tak to prawda, jest to tęczowe siano.

 

Na następne pytanie odpowie Morty Smith!

(tu nie wiem co napisać, bo nie znam tej osoby xD)

Cytuj

3. Ile dziur jest w nodze Chrysalis?

Limit czasowy: 24.04 {23:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh... No... Sądzę, że to chyba zależy od której z nóg, bo rozpatrujemy tu chyba dwie nogi (ile? Cztery?). I to chyba też zależy w jakimś stopniu od tego, jak bardzo jest zła. Znaczy się... Jezus nie robił zbyt źle i miał jedną dziurę w jednej nodze, a ten... Ten raper już siedem... Myślę, że... Jeśli liczymy przednie nogi to może mieć od... Dziesięciu do... Piętnastu? Dobrze myślę? H-halo, dobrze myślę? 

 

 

 

Kim jest Morty?!

Edytowano przez Kinro
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu Kinro napisał:

Dziesięciu do... Piętnastu? Dobrze myślę? H-halo, dobrze myślę?

Zła odpowiedź, Chrysalis nie ma przedziału od ilu do ilu dziur ma.

Chrysalis za po prostu dziur za mało.

 

Dziękuję za odpowiedź, ale przechodzimy do innego uczestnika naszej gry: Pan M.O.D.O.K

(ktokolwiek to jest)

Więc bez zbędnych pytań, oto pytanie:

Cytuj

4. Na jakim kontynencie znajdowałoby się królestwo podmieńców gdyby istniało na ziemi?

Limit czasowy: 25.04 {00:00}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan M.O.D.O.K stwierdził, że skipnie pytanie więc przechodzimy do kolejnej osoby: Ryszard Petru.

(2 braki odpowiedzi skutkuje wyrzuceniem z gry)

Jak idzie życie? PO już wyprzedza Nowoczesną., więc chyba nie najlepiej ...

Ale przejdźmy do pytania:

Cytuj

5. W Polsce gospodarze witają gości chlebem i solą, czym w takim razie witają tęczlingi?

Limit czasowy: 26.04 {01:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, walczymy z brakiem demokracji w Polsce, teraz aktualnie przeliczamy pieniądze z dotacji więc jest "stabilnie". Partia Grzegorza Schetyny ciągle przed nami, jednak kwestią czasu jest wyprzedzenie jej... w robieniu siary w kraju i na świecie. 

 

Co do pytania: gospodarze witają chlebem I solą? To chyba ci PiSowcy, bo my zapewniamy naszym gościom prawdziwą ucztę! A tęczlingi witamy z należytym im szacunkiem i podziwem, nie jak ci narodowcy z Małym Karakanem na czele!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie Petru, pana odpowiedź jest prawidłowa.

A Pan M.O.D.O.K ... co ja mam z panem zrobić, nie odpowiada pan na pytanie w terminie, a także odpowiada na pytania innych osób. Na chwilę obecną dostaje pan -1 reputację, a potem pomyślimy co z panem zrobić dalej.

 

A kolejne swoje pytanie kieruję do Izaka.

Prawda to, że cs:go daje raka? Tak przynajmniej słyszałem od kolegów ...

A oto pytanie:

Cytuj

6. Jak czarne podmieńce nazywają tęczlingi?

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze pana odpowiedź jest prawidłowa.

 

A teraz przechodzimy do pytania dla pana Sznuka:

Cytuj

7. W którym wieku odbyła się Pierwsza Wojna Podmieńcowa?

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...