Skocz do zawartości

Jeden Podmieniec z Dziewięciu


Szonszczyk

Recommended Posts

Przykro mi, ale pana odpowiedź jest błędna, prawidłowa odpowiedź to:

Spoiler

CELESTIA :wow:

 

Pani numer 9, pytanie do Pani:

Cytuj

16. Telefonia komórkowa najczęściej wybierana przez tęczlingi to?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Miszcz Tencz napisał:

16. Telefonia komórkowa najczęściej wybierana przez tęczlingi to?

Biorąc pod uwagę stopień rozwoju telekomunikacyjnego Equestrii i okolic? Żadna. W tamtych rejonach nie znają nawet telefonów na korbkę, a cóż dopiero mówić o komórkowych. Jeśli jednak w końcu pojawią się odpowiednie technologie, tęczlingi zapewne założą własną sieć – Tęcz-Mobile. Już to widzę... darmowe rozmowy wewnątrz Tęczlandii, śmiesznie niskie stawki na dzwonienie do Equestrii i przyzwoite ceny połączeń do i z innych krajów. No, chyba że chodzi o Nowe Królestwo Chrysalis; telefonując tam, można zbankrutować w ciągu dwóch dni.

 

A odpowiadając jeszcze mojemu przedmówcy – ma Pan na myśli Hedwigę Drugą, prawda? Przypominam, że pierwsza zginęła od zaklęć śmierciożerców... Tak czy siak, Hedwiga Druga, zwyczajem wszystkich normalnych sów, prowadzi nocny tryb życia, więc Harry wypuszcza ją właśnie wtedy.

 

Następne pytanie proszę skierować do pana numer 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan numer 6 nie raczył odpowiedzieć na pytanie, więc zapraszamy pana z numerem 1:

(ostatnie pytanie tej rundy)

Cytuj

18. Ulubionym kolorem podmieńców, poza oczywiście czarnym, jest?

Limit czasowy: 26.05 {00:01}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... tęczowy? A nie zaraz to chodzi o te stare podmieńce, nie tęczlingi, tak? 

Jest taki kolor jak dziurowy? 

Co nie ma? To nie wiem sinokoperkowy róż?

Nie, pewnie też nie... o wiem! Jadowita zieleń, taka jaką ma ten ich śluz i kokony, które z niego robią! 

 

(wiem że trochę się spóźniłem... ale co to jest jedna godzinka...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Odpowiedź ... jest poprawna. Temu panu gratulujemy przejścia do już trzeciej rundy, gdzie w końcu poznamy zwycięzcę!

===========================

RUNDA III

Zasady są następujące:

-dwóch uczestników odpowiada na to samo pytanie, kto odpowie lepiej, wygrywa, a ten drugi traci jedną ze swoich szans

-odpowiedzi proszę oddawać W SPOILERACH, żeby druga osoba ich nie widziała zanim nie ukryję postu

-liczę na państwa uczciwość i niezaglądanie w spoilery przed czasem

-proszę się nie zdziwić kiedy Państwa posty będą znikać, notka o nich znajdzie się w pytaniu

-jeśli obie osoby odpowiedzą tak samo, odbywa się wtedy dodatkowa runda

-limit czasowy: 1 dzień

===========================

Pojedynek 1:

Jesse McCree vs Hermiona Granger

I Pan i Pani mają po 3 szansy więc rundę zaczynamy ciekawą rywalizacją dwóch najlepszych uczestników naszej gry.

A oto pytanie:

Cytuj

01. Jakie święta obchodzą czarne podmieńce? Wymień dwa z nich.

Limit czasowy: 27.05 {02:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, przyszło mi walczyć z Panienką ^^ Bardzo mi miło. *poprawia kapelusz w pozdrawiającym geście*

 

Cytuj

To czarni obchodzą jakieś święta? Jeśli zaliczyć meksykańców do czarnych to mi się kojarzy z nimi Dia de Muertos. Kiedyś papa mi opowiadał o nim i brzmiało ciekawie. Jako że ma ogromny związek ze śmiercią...byciem martwym...to mamy już dwa wspólne punkty z tym świętem do czarnych podmieńców.
Więc pierwsze to Dia de Muertos albo coś w tym rodzaju. Pewnie piniaty robią na wzór Celestii czy coś :wow:

A drugie święto tygodnica jakiegoś dnia, o którym już wszyscy zapomnieli o co w nim chodziło (nawet Celestia), ale świętują to żeby się napić. Żeby chociaż ten jeden dzień wśród 7 mieć powód by się zdrowo napić.

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród licznych świąt ustanowionych przez Chrysalis na uwagę zasługują następujące:

Cytuj
  1. Dzień Szukania Dziury w Całym – kiedy to organizowany jest konkurs na znalezienie jak największej liczby dziurawych przedmiotów. Zwycięzca dostępuje zaszczytu wypolerowania korony królowej.
  2. Rocznica wyklucia się królowej Chrysalis – wielka balanga z wielkim tortem; niestety, bez świeczek, bo nikt nie ma odwagi spytać Chrysalis o wiek.

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Teraz co jest lepsze:

Dia de Muertos gdzie podmieńce robią piniaty na kształt Celestii, czy Dzień Szukania Dziury w Całym gdzie zwycięzca dostępuje zaszczytu wypolerowania ... no właśnie? Chrysalis nie ma korony ... 1:0 dla McCree.

 

A teraz co lepsze: napicie się? Czy może balanga z wielkim tortem? Wybieram to drugie ... czyli 1:1 ...

 

A my zaczynamy pojedynek numer 2:

===========================

Pojedynek 2:

Ryszard "Rychu" Petru vs Piotr "Izak" Skowyrski

Jeden z panów ma 2 szanse, drugi musi wygrać by dalej móc brać udział ... kto wygra? Polityka czy gry komputerowe?

A oto pytanie:

Cytuj

02. Jaką nazwę nosi hymn podmieńców?

 

Proszę pamiętać o SPOILERACH!

Limit czasowy: 28.05 {01:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Lyokoheros napisał:

Pryszcz? Łupież? Drugi róg? 

Wybieram trzecią opcję ... dobrze, muszę jednak oddać honor pani Hermionie i przeprosić za złe potraktowanie. Przykro mi panie McCree, ma Pan -1 szansę. Następnym razem będzie lepiej :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ryszard Petru wygrywa drugi pojedynek walkowerem! Pan Izak odpada z gry :(

===========================

Pojedynek 3:

Morty Smith vs Simo Hayha

Obaj panowie mają tylko jedno życie, więc jest to pojedynek na śmierć, a kto wygra - będzie mógł grać dalej!

Oto pytanie:

Cytuj

03. Jak można nazwać traktat pokojowy podpisany przez Tęczlingi i Kucyki?

MORTY ODPOWIEDZIAŁ!!!

Proszę pamiętać o SPOILERACH!

Limit czasowy: 30.05 {19:00}

 

Następny pojedynek

Spoiler

Odd della Robia (0) vs Jesse McCree (1)

po 30.05 {19:00}

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he. Widzę, że Rosyjska ruletka w całkiem dobrym stylu. Pistolet dwulufowy z nabojem w jednej z luf :D Starzy dobzi bracia Rosjanie... nasz prowadzący musi się od nich wywodzić, a ja takich zabijam non-scope z 1000 metrów

 

No cóż no to ktoś odpadnie i mam nadzieję, że nie ja.

 A odpowiedź to: :Illuminati:...

Cytuj

Tęczowy pakt przyjaźni

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Widzę, że tym pytaniem do skutku nie dojdziemy, więc trzeba będzie zrobić rundę dodatkową:

===========================

Pojedynek 3:

Morty Smith vs Simo Hayha

Druga próba ...

Cytuj

04.  Największy malarz w krainie podmieńców nazywał się?

Limit czasowy: 30.05 {21:00}

 

Spoiler

@Kinro @Dabrowski <- informuję tytko.o rudzie dodatkowej

 

Kolejny pojedynek został lekko przesunięty ...

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chce nam załatwić zawał serca O_o

Spoiler

 

 

No cóż w takim razie odpowiem jeszcze raz

Cytuj

Malarzem tym był Tęczbrandt, przedstawiciel nurtu baroku thoraxańskiego

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Tym razem rozstrzygnięcie jest według mnie formalnością: Jan Dziurejko, ee znaczy pan Morty wygrywa rundę dodatkową 3 pojedynku, a z żalem oznajmiam iż pan Strzelec Wyborowy odpada z gry.

 

W kolejnym pojedynku zmierzą się:

===========================

Pojedynek 4:

Odd della Robia vs Jesse McCree

Pan Odd który musi wygrać by grać dalej, i przegrany pojedynku numer 3 i bohater Overwatch: MakKrii

A oto pytanie:

Cytuj

05. Najlepszy przymiotnik opisujący Thoraxa to?

Pan McCree odpowiedział!

Limit czasowy: 31.05 {17:00}

 

Następny pojedynek:

Spoiler

Ryszard "Rychu" Petru (1) vs Hermiona Granger (1)

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Myślę, że jak każdemu pierwsze co przyjdzie na myśl to tęczowy, to mi pierwsze co przychodzi na myśl jak na niego patrzę to pijany. Też jako pijany bym się tak od*ebał i został królem zbuntowanego roju.

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przymiotnik opisujący Thoraxa... hm... 

Cytuj

Jeleniowładczy?

Chyba muszę sięgnąć po swoją tajną broń... dajcie mi moment... 

 

Kto podmieńce swe uwolnił, spod Chrysalis kopyt władczych? 

To to tęczowy jest nasz Thorax, bardzo tak jeleniowładczy!

 

Bo jest taki przymiotnik, nie? Nikt nie mówił, że nie można własnego wymyśleć...

*mam nadzieję, że poezja jako tajna broń wypali*

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Pan McCree widocznie zobaczył w Jeluniu swoje odbicie i stwierdził, że ta osoba też lubi pić ...

Pan Odd, idealnie na czas, jakże ciekawie stworzył nowy przymiotnik ... i to się ceni! Jeleniowładczy - ktoś kto uwolnił podmieńce spod władzy krysi i stał się władcą ... głębokie.

Także muszę przyznać wygraną panu Odd. Następnym razem niech pan McCree zamiast strzelać do wszystkich flaszek ze swojego rewolwera, pochyli się nad nimi i pomyśli :drurrp:

 

===========================

Pojedynek 5:

Ryszard "Rychu" Petru vs Hermiona Granger

Czy niepokonana pani Hermiona znowu da popalić kolejnej napotkanej osobie? Czy może tym razem polityką ją przerośnie?

Pytanie:

Cytuj

06. Jak można będzie nazwać odmienioną Chrysalis?

Limit czasowy: 02.06 {02:00}

 

Kolejny pojedynek:

Spoiler

Morty Smith (1) vs Simo Hayha (1)

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz właściwa część odpowiedzi:

Cytuj

Jako, iż mój klub poselski Nowoczesna składa się z wykwalifikowanych pracowników (nie to, co PiS) podejdźmy do tego problemu na logikę:

Jeśli królowa podmieńców nosi nazwę Chrysalis co oznacza poczwarkę, to można założyć, że jej przemiana na dobrą może być kolejnym stopniem ewolucji. U owadów forma dorosła, doskonała nosi nazwę imago.

Dodatkowo Chrysalis jest także imieniem. Dlatego też, kierując się zdrowym rozsądkiem, nie pod przymusem małego karakana z partii, która nie szanuje swoich obywateli, zagraża demokracji, mogę stwierdzić, iż pełna nazwa naszej kochanej Kryśki powinna być adekwatna do jej stopnia królewskiego. PiS by pewnie zrównał ją z błotem. Phii

Queen Chrysalis I Imago - z przydomkiem, na jaki zasługuje królowa!

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Miszcz Tencz napisał:

Czy niepokonana pani Hermiona znowu da popalić kolejnej napotkanej osobie?

Już tak nie kadź... :tiablush:

Cytuj

Co do odmienionej Chrysalis – pytasz o nowe imię? Bo jeśli tak, to proponuję Graziosa.

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...