Skocz do zawartości

Galeria wychwalająca Wielką i Potężną Trixie!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jeju, jeju! Wielka i Potężna Trixie ma tutaj taki pocieszny pyszczek, że aż żal by było tego nie wrzucać! 
autor: Valmiiki

Spoiler

trixie_plushie_by_valmiiki-dcpljxt.jpg


Wielki i Przeuroczy łapacz snów z Przesłodką Iluzjonistką! 
autor: FuyusFox

Spoiler

83fade5de1123171de7b641d8fa3d059-dcpf8fn


Oraz cień przeszłości, badassowy obrazek intrygującej, byłej antagonistki z amuletem 
autor: Droll3

Spoiler

trixie_with_alicorn_amulet___portrait_by



+ Niedługo zaktualizuję pierwszy post z regulaminem galerii, więc spodziewajcie się kolejnego komentarza z informacją o następnej ingerencji w dział. Do tego czasu bawcie się tu dobrze na starych zasadach, misiaczki :trixie:

  • +1 3
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się kreska tego dziełka. I te żywe kolory! Chociaż wolę pastelowe to tutaj wygląda to przepięknie <3 

Rariedash

Spoiler

halloween_2018___the_great_and_powerful_

 

Tutaj natomiast Trixie tak tajemniczo wygląda~ świetny klimat. 

RaikohIllust

Spoiler

codename__trixie__painted_version_by_mon

 

@Moonlight Bardzo spodobał mi się pomysł z komentowaniem obrazków, które się wstawia. Nie obrazisz się jeśli zapożyczę sobie ten pomysł do swoich galerii jako punkt regulaminu? :3 

  • Mistrzostwo 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka Oczywiście, że się nie obrażę. Dla mnie to całkiem naturalne, że komentuję dodawany obrazek i nie mam nic przeciwko, by inni także to robili ;3

Bardzo ładny, prosty szkic, w który zamknięte jest wiele emocji. Moim zdaniem zdecydowanie zasługuje na trochę więcej uwagi. 
autor: cyanoger

Spoiler

a_happy_little_trixie_by_cyanoger-dco5nr


Kolejny prześliczny pluszak! Autor perfekcyjnie przedstawił mimikę, wyrwanej ze snu Trixie :3 
autor: GingerAle2016

Spoiler

trixie_by_gingerale2016-dckqw2s.jpg


I na koniec, interesujące przedstawienie czarodziejki Trixie w formie anthro
autor: Akweer

Spoiler

trixie_lulamoon_by_akweer-dcpc0ad.jpg



+ pierwszy post w temacie i regulamin galerii został zaktualizowany! Szybko poszło ; P

  • +1 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek Trixie skojarzył mi się z D&D i zaklęciem światła. No i w końcu naszej sztuk mistrzyni wyszło jakieś zaklęcie... perfekcyjnie. 

SameAsUsual 

Spoiler

trixie_by_sameasusual-d5u1fbs.png

 

Podoba mi się sposób, w jaki zaznaczono puchate futerko Trixie o ile można tak powiedzieć. Co do reszty obrazka to chyba nie wymaga tłumaczenia prawda Glimglam?

-Weź nie przypominaj... Wszystko zmieniała w filiżanki.. :stardespair:

Hahaha :rdblink:

orang111

Spoiler

teacup_trixie_by_orang111-db6uux5.png

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starlight Sparkle Sztuka związana z przemienianiem rzeczy w filiżanki, to świetna sztuka!

Nie jestem pewna, czy to dzieło się tu pojawiło, bo ma już parę lat, ale te detale zrobiły na mnie ogromne wrażenie!
autor: JOPUTAPELIRROJO

Spoiler

the_not_very_great_in_size_but_if_powerf



I jedna z bardziej pociesznych prac, jakie udało mi się wyszukać. Może i nie jest bardzo wybitne i skomplikowane, ale ma swój urok <3 
autor: kjell-harmony13

Spoiler

37652711_1414391555371742_93363277955439

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ten vector zauroczył, cała rodzinka w komplecie :trixie:
autor:  Vector-Brony

Spoiler

trixies_family_by_vector_brony-dcbujsv.p

 

Bardzo pomysłowa praca ze Wspaniałą Trixie! Muszę to gdzieś wykorzystać!
autor: Skalker

Spoiler

trixie_lulamoon_by_skalker-d5hzw3n.jpg

 

Loki to moja ulubiona postać! Perfekcyjne połączenie! Starlight jako Dr Strange, też niczego sobie :3
autor: vest

Spoiler

starlight_and_trixie___marvel_cosplays_b

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PixelKitties - Fajny obrazek pokazujący ostatnie chwile Trixie... albo opal nie wytrzyma albo zjawi się Rarity. :NjdaT:

Spoiler

trixie__s_new_cat_by_pixelkitties-d5hd8g

 

secret-pony - Na tym rysunku nareszcie widzimy, że Trixie jednak jest w stanie poskromić małą niedźwiedzicę.

Spoiler

trixie_witch_by_secret_pony-d5iwkk9.png

 

Phyllismi - Fajny obrazek bardzo przypominający mi jedno anime o wiedźmie właśnie... po prostu musiał być. :MJTQO:  Jeśli ktoś jest ciekaw jakie to anime to... Kiki’s Delivery Service.

Spoiler

majo_trixie_by_phyllismi-d9u8evx.png

 

voltictail -To po prostu musiało tutaj się znaleźć... nie pytajcie, dlaczego bowiem obrazek mówi sam za siebie.

Spoiler

avenging_mares_by_voltictail-d85qgrm.png

 

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...