Skocz do zawartości

[Dyskusja ogólna] Trixie Lulamoon


Kruczek

Recommended Posts

                                 a_wild_trixie_appears_by_harwicks_art-d7

Dyskusja ogólna na temat postaci - Trixie Lulamoon. 
Co sądzicie o Trixie? Czy jej postać zmierza w dobrym kierunku? Czy chcielibyście zobaczyć więcej Trixie zajmującej centrum ekranu? Do tej pory widzieliśmy ją w zaledwie paru odcinkach. W sezonie czwartym i piątym nie pojawiła się praktycznie wcale, oprócz jednego pojawienia się w tle. Cieszycie się, że twórcy postanowili wykorzystać potencjał tej postaci?
Odegrała w końcu ważną rolę w finale sezonu szóstego, nie każdy background poni dostaje szansę ocalenia Equestrii przed antagonistą~^^
Chcielibyśmy przeczytać, co macie do powiedzenia na temat Trixie.
A jeśli ciekawi was co do tej pory userzy mieli do powiedzenia na temat naszej czarodziejki, zapraszam do lektury prehistorycznego tematu z archiwum o tutaj! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... ja Trixie lubiłem od zawsze. Była to dla mnie postać ciekawa zwłaszcza w pierwszym i trzecim sezonie.Gdy zobaczyłem odcinek szóstego sezonu "No Second Prances" i zobaczyłem tam Trixie to ucieszyłem się jak dziecko. Oczywiście jeśli Trixie będzie jeszcze główną postacią w odcinku to ja nie mam nic przeciwko :) Nie ukrywam że jako zła była bardziej epicka ale teraz też jest ok. Ostatnio zrobili z niej wielkiego słodziaka :trixie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Bertram Quist napisał:

Ostatnio zrobili z niej wielkiego słodziaka

1415667__safe_screencap_trixie_all+bottl

Co racja to racja, ale ja tam osobiście cieszę się z kierunku w którym zmierzają z tą postacią ^^ 
Mam nadzieję, że ten jeden raz kiedy ocaliła Equestrię razem z Thoraxem Discordem i Glimmy nie będzie ostatnim.

Edytowano przez Kruczek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...