Skocz do zawartości

Ogłoszenia Wielkiego Avatara Trixie


Kruczek

Recommended Posts

night_shift___lulamoon__trixie_by_ncmare

Zbierzcie się wszyscy i wysłuchajcie, co Mistrzyni Iluzji, Wszechwspaniała, Mądra, Wszechmagiczna, Wszechzajedwabista, Potężna, Niedościgniona W Swych Umiejętnościach Scenicznych i Posiadająca Śliczną Fryzurę Trixie oraz jej pachołek mają wam do powiedzenia...

Witajcie moi Drodzy! Po sporej przerwie Dział Trixie wraca na forum, jak się okazuje - z tym samym opiekunem ^^
W tym temacie będą się ukazywać wszelkie ogłoszenia dotyczące różności, które będą miały miejsce w dziale. A coś będzie się działo... mam nadzieję~

Do tej pory mamy już
Galerię, w której możecie oddać cześć Trixie
Dyskusję, w której możecie porozmawiać o wspaniałościach którymi Trixie wam zaimponowała
Zabawę, w której przez moment możecie się poczuć tak, jak gdybyście stali na scenie razem z Trixie i słyszeli wasze imię skandowane przez widzów
Regulamin, w którym dowiecie się co wam wolno a czego nie wolno robić w towarzystwie Trixie
Listę fanów, w której możecie okazać jeszcze więcej uwielbienia naszej kochanej Trixie

Czego możecie się jeszcze spodziewać w najbliższym czasie?
Odpowiedzi w Zapytaj Trixie o tutaj
Paru zabaw, każdy powinien znaleźć coś dla siebie
Być może jakiejś dyskusji
Konkursu, tylko że termin nie jest jeszcze wiadomy. Muszę ustalić formę, bo miałem w planach coś, czego do tej pory na forum nie było i nie jestem pewien zainteresowania oraz reakcji, więc muszę to sobie dobrze rozpisać. Dla zainteresowanych już teraz - prawdopodobnie będą nagrody rzeczowe w postaci komiksów z mlp wyjętych prosto spod kreski Andy'iego Price'a jeśli się nie mylę~<3

Postanowienia ogólne:
Działy postaci to nie wyścig szczurów, to coś, o czym powinien pamiętać każdy opiekun. To dobra zabawa dla mnie i przede wszystkim dla was. Zależy mi na aktywności w dziale, ale nie będę na siłę tworzył zabaw, które polegają na rzuceniu jednym słowem i przejściu dalej (no może jedną taką rzucę, góra dwie, przysięgam :rainderp: ) Jak Trixie wspominała w ostatnim odcinku "WIELKA I POTĘŻNA TRIXIE STAWIA POPRZECZKĘ WYSOKO LUB W OGÓLE!". 
Miło wrócić do opieki nad jakimś działem, liczę, że spodoba wam się nasz kącik i będziecie do niego czasami wpadać ^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...