Skocz do zawartości

Sugestie i uwagi dotyczące Krain Podmieńców


Szonszczyk

Recommended Posts

W ostatnim czasie dział mój rozrósł się do bardzo fajnej wielkości (lubię ją) i powoli mogę nie ogarniać małych, z mojego punktu widzenia, nieistotnych spraw, które dla kogoś mogą znaczyć znacznie więcej. Więc jeśli chcesz mnie pogonić do roboty, bo w którymś temacie nic się nie dzieje z mojego powodu, tu możesz to zrobić!

 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące nowych tematów, które warto byłoby wprowadzić, to tu jest miejsce by je napisać.

 

Wszelkie pytania też proszę pisać tutaj ...

 

Nie wiem co tu jeszcze mogę dodać, pewnie nikt nic nie napisze, ale jak coś to jest tu taki temat i można pisać.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w tym pięknie odmienionym dziale!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Bleflar napisał:

Dobra, mam uwagę. Jesteś pewien że wchłanianie działu Chrysalis i starych podmieńców to dobry pomysł? Nie dość że ten dział jest teraz dwoma przeciwnościami tu musisz tak jakby prowadzić dwa działy jednocześnie co zmniejszy jakość ich obu.

Po pierwsze, już się to stało, po drugie dużo nie trzeba by utrzymać prawie zerową aktywność użytkowników na moim dziale (nie piszę tu o dwudniowych), a po trzecie przeciwieństwa się przyciągają, a po czwarte ... mam więcej pomysłów odnośnie tych dwóch krain razem, niż każdej z osobna.

Ja mam wszystko pomyślane, bez tego bym nie robić "fuzji".

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Bleflar napisał:

A co jeśli pojawi się ktoś kto będzie chciał zostać opiekunem działu Chrysalis (Chociaż raczej powinienem powiedzieć ktoś kogo administratorzy zechcą na to stanowisko)?

To musi się ze mną ugadać w takim razie ... ja jestem ugodowym człowiekiem i rozwiązałbym taką sprawę w trymiga!

 

A co, chciałbyś? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Bleflar napisał:

Emm. Może. Zresztą ubiegałem się już o to do administatorów i czekam na odpowiedź. Od prawi pół roku.

Nie wiem jak ty, ale ja takie sprawy z administracją załatwiam w max 2-3 dni więc nie wiem skąd u ciebie się wzięło pół roku i jestem bardzo ciekawy jaka jest tego przyczyna ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Bleflar napisał:

Sam nie wiem o co chodzi. Przedstawiłem swoje pomysły i nie dostałem żadnej odpowiedzi od prawie pół roku.

Po pierwsze: do kogo pisałeś.

Po drugie, dlaczego nie napisałeś jeszcze raz, może adminowi umknęło twoje zgłoszenie,

Po trzecie, jakby któryś z adminów nie uznałby stosowne przyznać ci działu to na pewno by o tym cię poinformował.

Więc, załatw sprawę, proszę, i nie wiń mnie o to, że czekałeś ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu za czasów panowania Nightmare był tu temat: "zapytaj podmieńczą społeczność". Temat trzymał się całkiem nieźle dzięki zwariowanym odpowiedziom oraz temu, że

Spoiler

go prowadziłem (za zgodą opiekunki). Triste, wzór skromności :drurrp: 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Triste Cordis napisał:

Dawno, dawno temu za czasów panowania Nightmare był tu temat: "zapytaj podmieńczą społeczność". Temat trzymał się całkiem nieźle dzięki zwariowanym odpowiedziom oraz temu, że

  Pokaż ukrytą zawartość

go prowadziłem (za zgodą opiekunki) :) 

 

To jest autopromocja, sugestia czy co? Bo nie wiem :v

Ale co do zwariowanych odpowiedzi ... idę sprawdzić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Miszcz Tencz napisał:

To jest autopromocja, sugestia czy co? Bo nie wiem :v

Ale co do zwariowanych odpowiedzi ... idę sprawdzić xD

Sugestia :) A co do prowadzenia. Opowiem krótką historyjkę. Najlepiej w punktach:

1. Opiekunka działu (Nightmare) musiała zostawić dział na (chyba) dwa tygodnie

2. Wyznaczyła dwóch zastępców. Mieliśmy poprowadzić kilka tematów. 

3. Wziąłem pod swoje skrzydła właśnie tą zabawę.

4. Nightmare uznała, że ludziom podoba się taka zakręcona forma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...