Skocz do zawartości

Premiera Equestria Girls: Magia Tańca


Altius Volantis

Recommended Posts

 

Witajcie kucyki!

 

*so excited, so excited, so excited, so excited!*

 

Jak podał portal Equestria Daily, premiera nowego shorta Equestria Girls ma się odbyć... W Polsce!

 

Zapraszam do dyskusji.

 

DUBBING PL:

DUBBING PL + NAPISY ANG:

Źródło: http://www.equestriadaily.com/2017/04/new-information-on-first-equestria.html

 

 

Rainbow Leon + Tapatalk

 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli to początek nowego serialu? Jeśli skupią się nad czymś podobnym to sezon 7 mlp może być ostatnim z finałowym zakończeniem kinową wersją. A zacznie się nowy serial EQG. 

Odpukać w nie malowane...

 

To tylko moje spekulacje. Lepiej dmuchać na zimne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię EQG więc nawet jeśli mieliby teraz zakończyć (albo uśpić) MLP 7 sezonem, a skupić się na EQG to rozpaczać nie będę. Oczywiście szczerze wątpię, że to nastanie. MLP przestanie istnieć dopiero gdy ha$bro przestanie na tej marce zarabiać, a pierwszym sygnałem umierającej marki będzie cięcie kosztów czyli pogorszenie jakości. Do stworzenia pełnometrażówki z MLP ha$bro zatrudniła wybitnych aktorów i śpiewaków, Daniel Ingram pracuje z ORKIESTRĄ i podobno zmieniają program w którym animują (czyli przekwalifikowanie kadry), serio myślisz, że to jest cięciem kosztów xD?

A wiecie czyja zasługa, że u nas jest premiera EG? xD

 

Spoiler

?u=http%3A%2F%2Fcdn24.se.smcloud.net%2Ft

 

Edytowano przez LPHusarz
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w ostatnim trailerze pokazali klasę xD.

Co do filmu, to oby się nie przeliczyli z tymi bajerami. Przypomnijcie sobie Tron: Dziedzictwo, gdzie lwia część kasy poszła na rzecz Daft Punk, a niektóre sceny walki to była porażka.

Bardzo chętnie poznałbym tą piosenkę Sii, a niż znowu Alan Chodzik ją zremiksuje?

 

Rainbow Leon + Tapatalk

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, teraz na coś wpadłem! No bo niby premiera jest u nas, a sneak peak jest po rosyjsku, może Amerykańcom się coś poj3bało i wciąż myślą, że u nas komuna i ZSRR panuje XD?

Wiecie, w myśl zasady: "Polsza? Aaaaa, ROSZJA? Nope? This si not the same?! O_o"

Edytowano przez LPHusarz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, teraz na coś wpadłem! No bo niby premiera jest u nas, a sneak peak jest po rosyjsku, może Amerykańcom się coś poj3bało i wciąż myślą, że u nas komuna i ZSRR panuje XD?

 

Wiecie, w myśl zasady: "Polsza? Aaaaa, ROSZJA? Nope? This si not the same?! O_o"

Nie niby, tylko na pewno, jak nawet EQD o tym pisze.

Ja tam się cieszę. Niech choć raz nam zazdroszczą

 

Rainbow Leon + Tapatalk

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak przy zeszłym sezonie kiedy akurat mieli przerwę i w TV można było obejrzeć odcinki z polskim dubbingiem akurat mieliśmy premierę przed USA, odcinek "The Fault in Our Cutie Marks". Więc być może też tak będzie.

A tak przy okazji to się trochę niecierpliwie jak te shorty/odcinki specjalne (nie wiem jak po polsku by się nazywały wybierzcie sobie ) ) wypadną. Oczywiście też bym chciał aby powstał z tego taki serial. Lubię to uniwersum i jeśli ktoś się za nie odpowiednio weźmie to być może idea serialu uda sie. 

Edytowano przez Im_Not_A_Brony
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
godzinę temu Talar napisał:

Kiedy będzie amerykańska premiera?

Jedyna potwierdzona data to 8 sierpnia na DVD. Premierę w amerykańskim Netflixie wyznaczono na "lato 2017".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...