Skocz do zawartości

Nasze chore przemyślenia


Pixelator

Recommended Posts

4 godziny temu Uszatka napisał:

Przed chwilą miałam taką krótką rozkminę. Najgorszym co może ci się przytrafić u jasnowidzki/wróżki to gdy ona nie widzi twojej przyszłości :wow: 

No fakt, to już chyba lepiej usłyszeć że się niedługo umrze albo coś

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem nad zagadnieniem o nieśmiertelności Alicornów (poruszany jest ten temat na forum). Teza niby prawdziwa, ale ostateczny dowód na to może dać odpowiedź badanie metodą Kartonowa. Myślę, że wynik mógłby zadziwić :)

Edytowano przez Król Etirenus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Słyszeliście kiedyś o teście na samoświadomość z lustrem? Chodzi o to, by postawić np. zwierzę przed zwierciadłem - jeżeli rozpozna że to coś za lustrem to ono, to oznacza że ma samoświadomość. O ile nie będę komentował sensowności założeń eksperymentu, to uważam za ciekawe ewentualne ich konsekwencje. Np. gdybyśmy ustalili, że nie należy zabijać istot samoświadomych, to w każdej rzeźni byłyby takie lustra, w których przed zabiciem świni/kury/krowy sprawdzałoby się czy zwierze rozpoznaje samo siebie - jeśli tak, to je wypuszczamy. Skończyłoby się to tym, że w hodowlach wyewoluowałyby zwierzęta niesamoświadome, a na wolności wręcz przeciwnie.

Koniary tworzyłyby szkoły dla koni w których uczyłyby je jak rozpoznawać swoje odbicie. Podobnie schroniska dla zwierząt. Gdyby powstał jakiś komputer, który potrafiłby przejść nasz eksperyment, musielibyśmy trzymać go cały czas włączonego.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że w jakimś tam przedszkolu czy czymś powinien być przedmiot, gdzie dzieciaki muszą w kółko powtarzać słowa, w których większość ludzi popełnia błędy, np. wszyscy powtarzają słowo "włączać" albo "poszedłem" itd., bo mnie krew zalewa, jak słyszę takie błędu.

 

A już kurwa szczytem mojej irytacji jest gdy ktoś zamiast CelSjusza wymawia celCjusza. NO KU*WA TYP NA MOJEJ UCZELNI, NIBY PROFESOR NADZWYCZAJNY I TAK TO WYPOWIADA NO POWINNI GO WYJE*AĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ZA TAKĄ ZNIEWAGĘ. TAKIE RZECZY POWINNO SIĘ ZALICZAĆ DO ZDRADY KRAJU!!!

To jest najbardziej irytujące słowo świata.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Talar napisał:

Osobiście uważam, że w jakimś tam przedszkolu czy czymś powinien być przedmiot, gdzie dzieciaki muszą w kółko powtarzać słowa, w których większość ludzi popełnia błędy, np. wszyscy powtarzają słowo "włączać" albo "poszedłem" itd., bo mnie krew zalewa, jak słyszę takie błędu.

 

A już kurwa szczytem mojej irytacji jest gdy ktoś zamiast CelSjusza wymawia celCjusza. NO KU*WA TYP NA MOJEJ UCZELNI, NIBY PROFESOR NADZWYCZAJNY I TAK TO WYPOWIADA NO POWINNI GO WYJE*AĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ZA TAKĄ ZNIEWAGĘ. TAKIE RZECZY POWINNO SIĘ ZALICZAĆ DO ZDRADY KRAJU!!!

To jest najbardziej irytujące słowo świata.

Khe khem. Uważam, że język służy komunikacji. A nie mówieniu "poprawnie". Bo wg mnie naprawdę poprawnie to tak, że cię rozumią. Ortografia służy komunikacji, a nie komunikacja ortografii.

Edytowano przez Pixelator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pixelator napisał:

Khe khem. Uważam, że język służy komunikacji. A nie mówieniu "poprawnie". Bo wg mnie naprawdę poprawnie to tak, że cię rozumią. Ortografia służy komunikacji, a nie komunikacja ortografii.

Przeczytaj nazwę tego tematu, tym razem powoli i ze zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być obowiązkowe kursy chodzenia po ulicach i w tłumach. Jak mnie wkurwienie bierze jak cztery beretowe kapcie zajmują całą powierzchnię chodnika albo jak Janusz z Grażyną i swoim gówniakiem zajmują wózkiem ścieżkę rowerową. Oraz jak przy galeriach handlowych na przejściach dla pieszych, ludzie którzy idą prosto przed siebie nie patrząc na ruch w przeciwnym kierunku. Wygląda to jak jakaś bardzo słaba i tandetna wersja pogo, bo "kurwa jestem kimś i będę taranować innych!!!11! Nie będę ustępować jakiemuś plebanowi, bo jestem kimś!!!111"

Boli mnie to, bo byłam w kilku wielkich miastach za granicą to jakoś ludzie potrafią zachować porządek na chodnikach, ale nie w Polsce musi być jak w przysłowiowym "lesie". :/ 

A no i przepraszam za wulgaryzmy, ale inaczej nie potrafię opisać tego chlewu na ulicach xD

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wilczuu napisał:

"NIE DOTYKAĆ" zapisany brajlem byłby niepokojącym napisem do przeczytania 

 

Jeśli pójdziesz do więzienia za unikanie płacenia podatków, żyjesz z podatków za to, że ich nie płaciłeś

 

 

 

Oba już w internatach widziałem... (na Joemonster)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co gdyby, jednak się tam dostali? Czy podzieliby się na obozy w walce o to kto ma rację czy może wspólnie wbiliby się do Canterlotu i chcieli rozmawiać z księzniczkami? A może  od razu by stwierdzili,że rozdzielą się i odkryją nowe miasto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Tykam się tematu ewolucji :wow: 

 

Do tej pory wszystkie stworzenia na Ziemi ewoluowały współmiernie do warunków na tejże Ziemi. Jednak sporo gatunków specjalizuje się w tym procesie do konkretnego otoczenia. Od drastycznej specjalizacji pand wielkich, które potrzebują wielu czynników by przeżyć po takiego lwa, który potrzebuje ich mniej, ale i tak miałby trudności poza sawanną. Z tego powodu podczas drastycznych zmian klimatu następowało masowe wymieranie. 

 

Teraz pojawił się człowiek i człowiek wyewoluował w okresie, w którym klimat zmieniał się drastycznie. Przystosowaliśmy się do praktycznie całego świata. Dzięki temu zmieniamy świat wedle naszego widzi-mi-się. 

 

Część gatunków, które obecnie żyją nauczyła się żyć wśród ludzi, a więc jest to jednoznaczne z tym, że przystosowały się do bardzo zmiennego środowiska i różnorodnego pokarmu. Wszak nasza dieta jest różnorodna, a więc tak samo jest z naszymi śmieciami ;) Dochodzę więc do wniosku, że nasze działania, owszem, doprowadzają wiele gatunków do wymarcia, ale te, które dostosowały się do nas stają się bardziej wszechstronne niż wyspecjalizowane i koniec końców to w sumie chyba jednak ewolucji pomagamy :fluttershy3: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Uszatka napisał:

Uwaga, uwaga. Tykam się tematu ewolucji :wow: 

 

Do tej pory wszystkie stworzenia na Ziemi ewoluowały współmiernie do warunków na tejże Ziemi. Jednak sporo gatunków specjalizuje się w tym procesie do konkretnego otoczenia. Od drastycznej specjalizacji pand wielkich, które potrzebują wielu czynników by przeżyć po takiego lwa, który potrzebuje ich mniej, ale i tak miałby trudności poza sawanną. Z tego powodu podczas drastycznych zmian klimatu następowało masowe wymieranie. 

 

Teraz pojawił się człowiek i człowiek wyewoluował w okresie, w którym klimat zmieniał się drastycznie. Przystosowaliśmy się do praktycznie całego świata. Dzięki temu zmieniamy świat wedle naszego widzi-mi-się. 

 

Część gatunków, które obecnie żyją nauczyła się żyć wśród ludzi, a więc jest to jednoznaczne z tym, że przystosowały się do bardzo zmiennego środowiska i różnorodnego pokarmu. Wszak nasza dieta jest różnorodna, a więc tak samo jest z naszymi śmieciami ;) Dochodzę więc do wniosku, że nasze działania, owszem, doprowadzają wiele gatunków do wymarcia, ale te, które dostosowały się do nas stają się bardziej wszechstronne niż wyspecjalizowane i koniec końców to w sumie chyba jednak ewolucji pomagamy :fluttershy3: 

Może i pomagamy ewolucji, ale nie tej naturalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pixelator napisał:

Może i pomagamy ewolucji, ale nie tej naturalnej.

 

To fakt. I robimy to nie do końca dobrze. Samo to, że nasze szybkie zmienianie środowiska pozostawia gatunki dobrze się przystosowujące to jeszcze jest ok. Ale całą resztę niestety niszczymy póki co :octcry:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Uszatka napisał:

 

To fakt. I robimy to nie do końca dobrze. Samo to, że nasze szybkie zmienianie środowiska pozostawia gatunki dobrze się przystosowujące to jeszcze jest ok. Ale całą resztę niestety niszczymy póki co :octcry:

Flutterka byłaby nami rozczarowana. :fluttercry2:

 

Edit:

 

W sumie, to ona sama niszczy naturalne środowisko, nie pozwalając zwierzętą się zabijać...

Edytowano przez Pixelator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...