Skocz do zawartości

Witam wszystkich :)


Dark Fang02

Recommended Posts

Witajcie ummm... ja jestem już od dawna u was bo miałem 3/4 konta już lecz zapomniałem do nich hasła X3 . Jestem fanem mlp od chyba początków bo w tym samym roku co powstały to widziałem bochaterki i ich przygody . Nie ma rzeczy którą bym się nie zainteresował :yay:. jestem też fanem muzyki Rockowej (tylko USA), Popowej (tylko Michael Jackson) , Rap (tylko USA) , Metal itp. itd. Mam na imię Paweł Kupka (proszę się nie śmiać z nazwiska) i mam 17 lat w październiku i jestem z rocznika (dla nie kumatych) 2000

Jestem wyznawcą chaosu tak jak mój znaczek na OC. Myślę że będę robił fiki jakieś ale nie wiem jakie jeszcze XD. na pewno będę potrzebował pomocy :P . Mam Skype, GG i TS3 (ale ts3 mi mocno zacina się :D) na Skype kontakt to Arkon-minecraft (mogą już poznawać mnie niektórzy XD) i to tylko stary Skype bo mój pierwszy i jak zaprosicie to nazwa się zmieni na Dark Fang czyli na Polski Mroczny Kieł. na gg tak samo się nazywam a na TS3 rzadko bywam przez te moje awarie z netem :D. wiem że jest tu (przepraszam za przeklinanie teraz) za*****ta atmosfera :) i kocham te forum i was moi mili :). Mam nadzieję że będziemy wszyscy Przyjaciółmi a nie wrogami. AAA... i możecie mi mówić Ciastek lub Herbatnik XD (tak nazywają mnie znajomi na GG :P). Jak jakieś pytania to walcie śmiało :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Rainbow Guitar napisał:

Cześć :D

Elo Stary.

 

godzinę temu Miszcz Tencz napisał:

Witam na naszym szanownym forum, mam nadzieję, że wpadniesz do kiedyś do (UWAGA CHAMSKA AUTOREKLAMA) Krain Podmieńców :P

No i takie jedno pytanie: Jak to się stało, że zacząłeś oglądać mlp?

Witaj Toraks :suspicious:. Nie jestem podmieńcem, jestem Chaosem >:D a co do pytania.

Nic nie było na tv ciekawego a widziałem na minimini jakieś kucyki i początkowo były moje założenia że się pośmieję no w sumie się trochę śmiałem ale to dlatego że Pinkie mnie rozbawiała :squee:. Potem zacząłem oglądać i w pewnym momencie uświadomiłem sobie że to nie takie złe i oglądałem więcej i więcej odcinków aż do teraz i od 3 lat oglądam różne fiki np. (mój ulubiony) Fallout Equestria :P . bardzo lubię też piosenki fanów i zwykłe z serialu lecz bym chciał zobaczyć jakąś grę z MLP ale nie jakieś słabe graficznie i inne lecz prawdziwą grę np coś podobnego do Prototype 2 (graficznie i fabularnie :D) z np. Fallout Equestria .

24 minuty temu Profesor Pietruszko napisał:

Uciekaj z tego forum póki nie jest za późno.

Czemuż miałbym uciekać ?? ja się nie boję bo tu już miałem konto XD ale haseł zapomniałem XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Dark Fang02 napisał:

Witajcie ummm... ja jestem już od dawna u was bo miałem 3/4 konta już lecz zapomniałem do nich hasła X3 .

Ja zapisuję wszystkie swoje nick'i i hasła w notatkach. Telefon mam na blokadę, więc nikt mi się tam nie dostanie ;)

No i miłego pobytu na forum... po raz czwarty xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Cassidy napisał:

Witaj ponownie...

czy coś

Bożedoczegozmierzatoforum

Witaj ^.^

19 minut temu GosiElla napisał:

Ja zapisuję wszystkie swoje nick'i i hasła w notatkach. Telefon mam na blokadę, więc nikt mi się tam nie dostanie ;)

No i miłego pobytu na forum... po raz czwarty xD

Nie mogłem bo miałem stary model telefonu lecz teraz lepszy i też blokadę na fona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...