Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

Ogląda ktoś jeszcze? Mi ten serial się zawsze podobał, szkoda, że nie leciał w TV o normalnych porach- kawał dobrego SF, które naprawdę wciąga... W każdym razie oglądać regularnie zacząłem dopiero pod wpływem kucykowego fandomu :). Whooves jest genialny, ale pierwowzór też rządzi, co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Pewnie dostane nagrode złotego szpadla ale... Jesli chce zaczac moja przygoda z Dr Who to od ktoreo sezonu powiniem zacząć? Bo jest tego mnóstwo. I czy w ogóle pytanie o sezony jest odpowiednie? Moze powinienem zapytac od ktorego doktora zaczac ogladanie doktora ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Dziewiątego Doktora, czyli od rebootu serii xd Seria z 2005 roku, więc na pewno znajdziecie. Przyznam szczerze, że naprawdę długo się zabierałem za oglądanie tego serialu. Słyszałem wiele dobrego na jego temat, widziałem sporo rzeczy, ale... jakoś się "bałem" zajrzeć. Bardzo podobnie jak z MLP. Ale w końcu się przemogłem i nie żałuję. Bardzo porządna seria sci-fi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej zacząć od dziewiątego doktora, czyli od nowych serii. Spodziewaj się, że będziesz ryczeć przy... paru odcinkach.. eh... aż mnie ochota wzięła, by jeszcze raz przeryć Doca, przynajmniej do końca 10. Btw: Pozdrawiam wszystkich fanów Doca na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma w sobie coś innego, co jest ciekawe. Mi chyba najbardziej przypadł do gustu 10. Być może dlatego, że go mieliśmy najdłużej xd Nie wiem, jakoś najbardziej sympatycznie wyszedł. A jeśli chodzi o odcinki, też obejrzałem prawie wszystkie od 1 do 5 sezonu, łącznie ze specialami pomiędzy nimi. Ale pominąłem w sumie trzy, które mnie do siebie zniechęciły w jakiś sposób: - bardzo chwalone, dwuodcinkowe Human Nature i The Family of Blood - po około dwudziestu minutach pierwszej części miałem dość i już nawet nie włączyłem dalej :P - The Lodger - jakoś mi tak zaleciało przesadną obyczajowością, że po prostu odruchowo wyłączyłem. I w sumie się zgodzę z tą myślą, że 11 Doktor jest mroczniejszy. Ale z drugiej strony... któż inny

groziłby Dalekom autodestrukcją z pomocą ciastka z dżemem?

xD Ogólnie lubię najbardziej odcinki z nimi, czuć, że to odwieczni wrogowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie sezony Doctora od 9tki poczynając (czyli od reaktywacji tego wspaniałego serialu... być może kiedyś obejrzę i klasyki, ale w tej chwili znalezienie ich jest ciężkie, z tego co wiem), a kończąc na najnowszych odcinkach 11stki. Wspaniały serial SF, świetnie pomyślane uniwersum, a i uśmiechnąć się wielokroć można.

Moim ulubionym Doctorem pozostaje 10tka. Matt Smith (11stka, jakby ktoś nie wiedział) może i bardzo dobrze gra Doctora, ale David Tennant był Doctorem. Ciężko mi znaleźć odcinek, który by mi się nie podobał. Zwłaszcza z serii z 10tką, choć te z 11stką też są świetne.

Tak na moje, to w następnym sezonie przydałoby się trochę takich odcinków "z kontekstu wyjętych" w których by się mierzył z jakimiś nowymi kosmitami. Albo żeby chociaż powróciły kochane, mięsożerne cienie z dylogii Silence in The Library & Forest of the Dead - imo jedne z najlepszych odcinków.

Przydałoby się też więcej takich odcinków jak Midnight - niekonieczne dokładnie takich, ale z większym naciskiem na postać Doctora i jego różne przygody, a nie tylko walka z Dalekami i Cybermen na zmianę.

Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo żeby chociaż powróciły kochane, mięsożerne cienie z dylogii Silence in The Library & Forest of the Dead - imo jedne z najlepszych odcinków.

"Hey, who turned off the lights?" - nawet teraz mnie przechodzą lekkie ciary, jak sobie przypominam tę scenę xd Świetnie to zrobili, naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Obejrzałem tylko tylko jeden odcinek w całości. Chciałbym nadrobić zaległości ale nie wiem jak :/. Nie mam BBC. A na Youtubie też nie ma żadnych odcinków.Wersji z polskim lektorem nawet nie szukałem... Szczególnie chciałbym obejrzeć serie z dziesiątym doktorem odgrywanym przez Davida Tennant'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho normalnie jakaś zaraz 2 dni temu moja koleżanka a teraz ty :derp: ... najłatwiej jest ściągnąć ode mnie z chomika mam 5 sezonów(tych nowych) z polskim lektorem ^^ możesz tez poszukać na forum peb.pl w dziale giełda->seriale i sport. mam nadzieje że mój post okazał się pomocny i życzę dobrej zabawy z Doctorem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...