Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

najlepszy odcinek jest jak po raz pierwszy pojawiają się Płaczące Anioły

Chodzi ci o odcinek "Blink"? Według mnie był on świetny! :yay: To był pierwszy odcinek z 10-tym Doktorem, który obejrzałam. :fluttershy5: Zwykle przy horrorach zamykamy lub zasłaniamy oczy... W tym przypadku to najgorsza rzecz, jaką możemy zrobić. :rainderp:

Edit: kolejny odcinek Doctora na BBC Entertaiment... Był świetny! :)

W sumie, widok Doktora grającego z cyber planistą, będącym w jego głowie był bezcenny. x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z niecierpliwością wyczekuję ostatniego odcinka sezonu. Jego tytuł, The Name of the Doctor, mówi wiele, a zarazem nic. Pewno jak zwykle nas pomamią tym, że poznamy jego imię, ale w ostatniej chwili i tak ono nie padnie :rainderp:

 

Tak czy siak, zapowiada się solidny epizod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedzą imię Doktora, to się serial skończy. Przynajmniej według mnie. :rainderp: A tak nawiasem mówiąc: jak myślicie - który/która z dotychczasowych towarzyszy/towarzyszek Doktora najbardziej przypadła wam do gustu... Mi trudno jest się zdecydować... :lunathink: Powiem, że póki co najbardziej polubiłam Rose, Amy i Clarę. No i Jacka Harknessa. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał obejrzany.

 

Nie potrafię ogarnąć końcówki, może jestem na nią za głupi ale po prostu jej nie ogarnia :rainderp:

 

Wspomnienia wszystkich doktorów bezcenne szczególnie ta retrospekcja z pierwszym doktorem gdy kradł TARDIS

 

No i ciąg dalszy dopiero  w listopadzie. Jak ja wytrzymam do tego czasu? :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sam zrozumiałem i co przeczytałem, ta postać to prawdopodobnie

któreś z wcieleń Doktora (zapomniane między ósmym a dziewiątym), które dopuściło się takich zbrodni, że nie jest godne miana Doktora.

Druga opcja to to, że tą osobą jest Valeyard.

 

Tak czy siak, będzie epicko w listopadzie  :lunaderp:

 

Finał naprawdę świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie Listopad. :lunaderp:

Nie moge się dokczekać ale na razie nadrabiam serie piątą z jedenastym Doktorem.



/która z dotychczasowych towarzyszy/towarzyszek Doktora najbardziej przypadła wam do gustu

 

Oczywiście, że Clara mam nadzieje, że zrobią jeszcze jedną serje z nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor jest jednym z najlepszych seriali tego świata. Nie rozumiem jak można go nie lubić. Co do najulubionej ( czy jakoś tam tak) towarzyszki do Doktora to Donna lub Marta. 

doprowadziło mnie do łez ze śmiechu.  :cadanceawesome:

A najlepszy Doktor? Według mnie David Tennant jest naj genialniejszy ze wszystkich innych. 

Edytowano przez NimfadoraEnigma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Matt Smith odchodzi z serialu, pojawiła się informacja na kanale BBC News. Nowego doktora poznamy w odcinku świątecznym. Jeśli chodzi o jego następce to chodzą słuchy(The Whisperman?) że następne wcielenie będzie miało płeć żeńską :rainderp:

Według mnie szkoda bo Matt jednak wiele wniósł ciekawego do serialu i teraz smutno mi tak jak wtedy gdy odchodził David Tennant.

Edytowano przez Hoshidesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... :( Czemu to się stanie akurat teraz?... Eh, znowu nie będę się mogła przyzwyczaić. Zresztą - nie ma pewności, że akurat ten aktor będzie grał Doktora. Ja np. słyszałam pogłoski, iż Doktora będzie grał... Daniel Radcliffe (tak, ten od Pottera :ming: ). Więc pewności mieć nie można nigdy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, znalazłam na jakiejś stronie listę potencjalnych kandydatów do roli Doktora. Był na niej właśnie Radcliffe, wymieniony wcześniej aktor, który odtwarza postać Sherlocka Holmesa w jakimś serialu produkcji BBC... Zabijcie mnie, nie pamiętam nazwiska. :ming:

Cieszcie się, że Doktora nie będzie grał Bieber... :ming: To by była tragedia. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...