Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

Benedict Chamberbatch (Czy jakoś tak :rainderp: ) Wcale bym się nie zdziwił gdyby on zagrał. Pierwotnie były słuchy że miał zagrać role The Mastera.

Trzeba jeszcze brać pod uwagę że jednym z głównych scenarzystów Sherlocka jest Steven Moffat który obecnie jest także głównym scenarzystą DW więc może będzie go odrobinę faworyzować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu ale raczej do odcinka listopadowego. Do grudniowego mają się zacząć bo jeszcze nie ma nowego aktora na objęcie roli Doktora a w tym ma być już regeneracja.

 

Co do pytania o charakter.

Niestety nie znam dobrze charakterów pierwszej 8 więc będę odnosić się do pozostałej trójki. Według mnie 12 będzie mniej się skupiać na towarzyszach( jak to było z 11 i z państwem Pond) i będą to już przyjacielskie relacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, miło słyszeć o pozostałych Doktorach xd

 

Also, zastanawiam się, co z tą teorią 13 wskrzeszeń. Bo słyszałem teorię, że to jest ograniczenie Władców, który wynosi 13 wcieleń, ale z drugiej strony słyszałem, że to tylko sztuczny limit ustanowiony przez któregoś z poprzednich Doktorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Jaki on będzie miał charakter? Bo po każdej regeneracji Doctor zmieniał się w swoje "przeciwieństwo" (np. z 10th na 11th- z kogoś, kto nie chciał odchodzić i kto był z tego powodu smutny zmienił się w pozytywnie nastawionego do życia faceta ).

 

 

9th: Weteran wojenny, ekscentryczny, z powodu wojny czasu ukrywa swoje emocje (chamski też potrafił być).

10th: Chyba najbardziej ludzki ze wszystkich Doctorów, ekscentryk umiejący zachować spokój ale realista (i inteligent). 

11th: Optymista z pozytywnym nastawieniem do życie (nadal ukrywający swoje przeżycia i emocje). Geniusz (podobnie jak 10th) z zachowaniem dzieciaka.

 

No proszę was, przeciwieństwo? Opisy Felixolena moim zdaniem odnoszą się równie dobrze do całej trójki (pozostałych Doktórów nie widziałem). To kosmetyczne różnice, dostrzegalne raczej w całokształcie zachowania postaci, jeśli już. Na zmianę bardziej chyba wpływa inny aktor niż scenariusz chyba... Zgodziłbym się chociaż, gdyby przy jedenastce napisać "wesołkowaty" zamiast "optymista", ale punkt widzenia zależy od punktu stania :)

Jeszcze jedno:

Dziesiątka smutny? Myślę, że jego następne wcielenie też by  było smutne w tej sytuacjii. Trochę to naciągane.

Edytowano przez OjtamOjtam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tyle : 1. jenny nie jest jego córką tylko klonem stworzonym z jego DNA, nie miała zdolności regeneracji 2. nie wiem jak z jego prawdziwą córką i wnuczką, ale one mogły się raczej zregenerować 3. River na pewno mogła, sama to zaprezentowała, ale poświęciła energie reszty regeneracji aby móc wyleczyć doktora 

Edytowano przez Matyas Corra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam z tatą dwa odcinki DW... Przez niektóre teksty i sytuacje uśmiał się straszliwie. :lol: Były to odcinki "Flesh and stone" i "The vampires of Venice". Jeśli ktoś kojarzy sytuację z końca "Flesh..." i wymianę zdań pomiędzy Doktorem a Rorym dotyczącą wielkości lamp ultrafioletowych z "The vampires..." wie, o co mi chodzi. :derptongue:

Edytowano przez Koschei O'Clock
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benedict Chamberbatch

faktycznie będzie grał kolejnego Doktora.

 

Dowody, proszę, link jakiś xd Poza tym, jego nazwisko to Cumberbatch. 

 

Kilka dni temu pojawiły się plotki, że mają ujawnić 12 Doktora, ale BBC One szybko je zdementowało.

Jednakże nazwiska są warte uwagi, nawet jeśli nie są prawdziwie brane pod uwagę:

 

The three names are: Domhnall Gleeson, Daniel Kaluuya, and Dominic Cooper

 

 

Polskiej społeczności na Filmwebie podoba się ta pierwsza kandydatura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiecie co mnie do pewnego stopnia wkurzyło? Ignorancja twórców. W odcinku z 9th kiedy Rose ratuje przed śmiercią swojego ojca i tym samym pojawia  się sama przed sobą do świata zaczynają wpływać wielkie stwory które pożerają wszystko i wszystkich. A co robi 11th? Bezkarnie pojawia się sam przed sobą, potem szepcze coś sobie na ucho a potrem znowu manipuluje przy czasie. I ja się pytam, gdzie teraz są nauki i zasady 9th? Okazuję się bowiem że twórcy mają ją głęboko i nie przejmują się że świat powinien być zaatakowany przez te stwory, tylko dalej kontynuują odcinek. Jak w tym jest logika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A co sądzicie o odcinku na 50 rocznicę? Ja się cieszę że David wraca. Z odwiedzin Rose już nie skaczę z radości,ale to nadal coś.

I jeszcze ten tajemniczy

Doktor nie Doktor, czyli John Hurt

. Muszę przyznać że skręca mnie z ciekawości o co w nim chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jak na razie 2 prawdopodobne wersje co do

doktora, nie doktora. 1) jest to ten doktor, który brał udział w wojnie czasu, i doprowadził prawie do zagłady 2 ras 2) jest to doktor który pojawił się między 8 a 9, 8 doktor był tylko w filmie, natomiast 9 pojawił się od razu, a skoro nie liczymy tej wersji jako doktora, cyfrowo by się zgadzało. Więc najwidoczniej, zrobił coś, że stracił szacunek innych wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Doktor

Uwielbiam Doktora Who! Po My Little Pony, to mój ulubiony serial.

Czekam na ten specjal na 50-lecie i na Christmas Special, podobno Doktor ma się tam zregenrować, tylko ciekawe kim będzie następny Doktor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude - jedna uwaga - teksty podobno i na pewno zostawiamy dla siebie - nikt nie lubi Spoilerów chyba że są one zaznaczone - a ty właśnie rzuciłeś dość dużego -.-

 

Chodzi ci o regeneracje? Akurat ta wiadomość nie była specjalnie ukrywana ba nawet informowali na kanale BBC News o odejściu Smitha i jego ostatnim odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<facehoof> Nie - chodzi o to że nie każdy czyta(znam osobiście 3 takie osoby) KAŻDĄ informację i spoiler i wolą by serial ich ZASKOCZYŁ - uwierzysz? I z myślą o takich osobach wszelakie spoilery powinny by© poznaczone - bo one też lubią wpaść i pogadać o serialu do momentu w którym sami doszli, bez bicia po twarzy spoilerami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...