Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

No widzisz ja znam więcej osób które też wiedzą o tej zmianie i jakoś nie krzyczeli że to zwykły spoiler dodatkowo wcześniej pisałem już tutaj informacje o odejściu Smitha i jakoś nikomu nie przeszkadzało że to jest spoiler, ale jak już mówiłem ta informacja została mocno opublikowana w wiadomościach brytyjskiej publicznej stacji a u nas też została ujawniona(nie podam strony ze względu na reklame) bez jakiegokolwiek alarmu że to może zepsuć widzom to zaskoczenie o którym piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalekowie mają znacznie większa siłę ognia, są także w stanie przetrwać silniejszy ostrzał, jednak Cybermani mogą z kolei "ulepszać" ludzi, zresztą nie zdziwię się, jeśli w przyszłych odcinkach zaczną to robić z innymi rasami. Jak dla mnie, nie da się określić kto jest gorszy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj BBC ogłosiło kto będzie grał 12th Doctora.

Będzie to (kto nie chce spoilerów niech nie otwiera Spoilera)

Peter Capaldi

Potwierdzenie: https://www.youtube.com/watch?v=6Zim8zL3Q5k

 

Ja tam będę tęsknił za Mattem, bo moim zdaniem jest najlepszy, no ale nic nie wiadomo może Peter też będzie fajny .

 

PS: http://www.youtube.com/watch?v=UydYg5HLCpw (To jest fajne!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej do rocznicowego odcinka tym bardziej zaczynam być niecierpliwy na dodatek jeszcze oczekiwanie na 4 sezon MLP. Jak tu wytrzymać?
 
Od jakiegoś czasu wiadomo kto zagra 12 doktora (zależy jak wytłumaczą z tym doktorem-nie doktorem w ostatnim odcinku)

Peter Capaldi co ciekawe zagrał już w tym serialu jako rzymianin Caecillius w odcinku Ogień Pompeii. W tym samym odcinku grała również Karen Gillan która została potem towarzyszką 11

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to odcinek specjalny zostanie wydany 23 listopada, a 4 sezon My Little Pony także 23 listopada.  :v

Tyle w tym specjalnym odcinku będzie akcji (mam nadzieje :D), już się nie mogę doczekać. :P

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :P Przy pisaniu tamtego posta mylnie wzorowałem się na początkowy termin MLP więc gafę popełniłem ^^

Wczoraj zaczęły się zdjęcia do odcinka świątecznego a Matt będzie musiał paradować w peruce z powodu jego wcześniejszej roli w innym filmie

Podobno wrogiem doktora w tym odcinku będą

Cybermani

Albo inni ze starych wrogów Doktora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to jego wrogami będą

Zygony i Dalekowie

Jak to mówią - Pożyjemy, zobaczymy! :v

EDIT:

I spotka się także z 10 Doctorem, oraz Rose Tyler i razem z nimi będą walczyć.  

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...