Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Doctor nałożył na nią jakiś mechanizm obronny, czy coś. Wtedy gdy do tego dziadka (Nie pamiętam jak się nazywał) zadzwoniła Donna to, gdy Mistrz się zapytał czemu ona się nie zmieniła to ten dziadek odpowiedział "Doctor poddał ją jakiemuś metakryzysowi" .

Edytowano przez Trivus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usłyszałam że pewien zespół (1D) ma ponoć wystąpić w odcinku specjalnym...

Proszę, powiedzcie że to nie jest prawda....

To musi być nie prawda! Jeśli to jest prawda to ... będzie źle :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam odcinek wam się podobał :3 Według mnie to był jeden z najlepszych! Po prostu WOW! Nie będę spoilerować dla tych którzy nie widzieli, ale naprawdę ciesze się z tego co tam się stało :fluttershy5: 
 
A za miesiąc świąteczny odcineczek :ajawesome: 

ale chyba będę ryczeć jak dziecko jak Matt umrze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff, analizy.

Oglądałem cały odcinek z wypiekami na twarzy :D

A nawiązań znalazłem tyle że hoho i do gwiazdki mi starczy xD

Całość, i fabularnie i wykonawczo, mogę ocenić 9/10. Mimo, że jestem wielkim fanem,odejmuję jeden punkt za sentyment do starych Doctorów.

4 z 13 Doctorów nie wystąpiło w serialu. Pierwszych 3(1, 2, 3) jest świętej pamięci a 5 odmówił udziału. Przez co pełna prezentacja wszystkich na końcu odcinka była fałszywa(podejrzewam że gdyby wymazać efekty, to albo stali by tam dublerzy, albo na miejscu tych 4 było by "zielone tło").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek na 50-lecie oceniam 13/10, bo był po prostu mega! Nie mogłam się doczekać faktu, że znowu zobaczę mojego ukochanego, 10 Doctora w serialu i cieszyłam się z tego jak dziecko. Do tego fakt 3 jednocześnie, Rose, jako Bad Wolf, no miazga. Teraz tylko czekać na świąteczny special. Nie będę płakać za 11, ale też i nie cieszę się z Capaldiego. No cóż, 10 był najlepszy <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest Capaldi? To tak na marginesie a odcinek na 50 lecie był tak epicki, że chcę go jeszcze raz obejrzeć. A po za tym nie mogę się doczekać kolejnego czyli świątecznego odcinka. Swoją drogą czy to nie w tym odcinku ma nastąpić zmiana Doctora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...