Skocz do zawartości

Szukamy ogiera dla Applejack


Lyokoheros

Recommended Posts

Temat może wydawać się trochę podobny do pewnych innych co tu są... ale jest to jednak co innego. 

W nim będziemy szukać odpowiedniego ogiera dla naszej Applejack. W końcu całą reszta Głównej Szóstki kogoś mniej lub bardziej wyraźnie ma

Spoiler

Rainbow - Soarina

Fluttershy - Discorda(choć niektórzy ją widzą z BigMaciem)

Rarity - Spike'a(oraz parę innych przelotnych romansów po drodze, niektórzy też widzą ją z Fancy Pantsem)

Pinkie - no w sumie to Cheese by do niej pasował, choć ich relacja - przynajmniej na razie - nijak romantyczna nie była

Twilight - Flasha Sentry

...a tymczasem dla Applejack nie widać w serialu żadnego ogiera, który jawiłby się jako kandydat na jej męża. Co przy wszelkich próbach wymyślania kolejnych pokoleń może być kłopotliwe. Co prawda widziałem już jakieś koncepcje, jak np DoubleDiamond, Coco Crusoe(no tu nawet jakieś uzasadnienie było, choć słabo osadzone w samym serialu) czy nawet Spike.

 

A więc może warto byłoby poszukać jej jakiegoś? 

Co rozumiem przez "poszukanie"? Otóż o zastanowienie się jaka z męskich postaci - których mimo wszystko trochę jednak jest - pasowałaby do Applejack i mogłaby z nią stworzyć dobre małżeństwo. Oraz oczywiście w jaki sposób by doszło do tego, że zostaliby parą, co by ich mogło połączyć, jakby się poznali(o ile byłby to kucyk, którego według naszej wiedzy Applejack nie zna) itd.

 

Edit: Przypomnienie dla wszystkich temat dotyczy WYŁĄCZNIE związków heteroseksualnych Applejack i ich uzasadniania. 

Ani inne ewentualne związki Applejack, ani też treść listy związków(przywołanej bardziej po to by pokazać, że im da się w miarę sensownie kogoś znaleźć) pozostałych powierniczek NIE SĄ przedmiotem tej dyskusji.

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Twilight - Flasha Sentry

 

Nie po prostu nie 

 

A jeśli chodzi o Applejack to czasami jest shipingowana z tym no jak mu tam Caramelem (taki żółtawy ziemniak z trzema podkowami na boku)

Edytowano przez Nightbringer
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Twilight i Flash - można ten ship lubić, można nie. Ale faktem pozostaje, że on jest i ma solidne oparcie w fabule. Tak więc o Twilight - w odróżnieniu od Applejack - nie można powiedzieć, że nikogo nie ma. 

 

Faktycznie, w swoim wyliczeniu pominąłem Caramela. 

Problem z nim jest taki, że zasadniczo nie wiedzieliśmy specjalnie niczego, co by wskazywało na jego bliższą relację z Applejack, ani niczego, co mogłoby stanowić jakiś punkt zaczepienia dla ewentualnego związku(czyli właśnie tego czegu w tym temacie szukamy). Więc nawet nie wiem skąd się taki pomysł na parę wziął.

No i co ważniejsze wiemy, że Caramel przecież ma ukochaną(piosenka z "Dnia Serc i Podków", gdy znaczkowa Liga szukała chłopka dla Cherilee). Owszem, to mogła być wciąż tylko dziewczyna, a nie żona, więc może się to teoretycznie zmienić... ale i tak trochę to przeczy ewentualnemu związkowi z Applejack. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu Lyokoheros napisał:

Rainbow - Soarina

Fluttershy - Discorda(choć niektórzy ją widzą z BigMaciem)

Rarity - Spike'a(oraz parę innych przelotnych romansów po drodze, niektórzy też widzą ją z Fancy Pantsem)

Pinkie - no w sumie to Cheese by do niej pasował, choć ich relacja - przynajmniej na razie - nijak romantyczna nie była

Twilight - Flasha Sentry

 

Soarin jest kumplem Rainbow. Podziwia go i lubi. Ale jaki romans?

 

Shy lubi Discorda, ale nic nie wskazuje na romantyczną relację. A co do Big Maca - w sezonie 7 ma zarywać do Sugar Belle.

 

Spike to dzieciak, który zabujał się w starszej lasce. Tak jak małolaty lecą na swoich nauczycieli. A Rarity raczej nie ma zapędów pedofilskich. W ogóle to podejrzewam, że Spike w końcu znajdzie sobie jakąś smoczycę lub chociaż klacz bliższą mu wiekiem, a Rarity jakiegoś ogiera.

 

Pinkie - zero romantyzmu.

 

Twilight już chyba prędzej poślubi książkę. Bo poza Equestria Girls... Ona nawet nie gadała z kucykowym Flashem.

  • +1 5
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipy opisane w pierwszym poście są kompletnie z dupy, z powodów opisanych wyżej przez Cahan. Poza tym wszyscy wiedzą. że jedynym właściwym shipem dla AJ jest ship z Rainbow Dash, a nie z jakimś losowym ogierem. Ewentualnie, jeśli ktoś lubi [Random], ship ze Zlewem.

  • +1 6
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie(a już kompletną hipokryzją jest mówienie tego i jednocześnie sugerowanie, że ship Applejack z Rainbow ma choć pozory sensu). Ok, w części wypadków faktycznie jeszcze nie widać nic mocno romantycznego, ale i tak generalnie wymienione postacie to są najsensowniejsze możliwe pary. 

Rainbow z Soarinem niby faktycznie nie mieli pokazywanych jakoś mocno romantycznych relacji, ale też widać, że jednak są sobie raczej bliscy, tylko po prostu ani nie weszła ich relacja na ten romantyczny etap, ani też oni sami specjalnymi romantykami nie są. 

Pinkie i Cheese - owszem nie było miedzy nimi nic romantycznego, ale nie zmienia to faktu, że jednak pasują do siebie. 

Twilight natomiast przecież nie w tym equestriańskim Flashu się zakochała, a w tym ludzkim. I to jest akurat niezaprzeczalny fakt. Jak mówiłem, może to się podobać lub nie, ale tak po prostu jest. 

Spike... gdyby to było takie młodzieńcze zauroczenie to by mu przeszło po tych 3 latach. A jednak widać cały czas, że mu to wcale nie przechodzi. Po za tym ok na razie różnica tych 10-15 lat swoje robi, ale z czasem przestanie to mieć takie znaczenie i Rarity wcale nie musiałaby tu mieć żadnych pedofilskich zapędów. W dodatku tak naprawdę widać, że ona jednak odwzajemnia jego uczucia. Owszem, rzadko to okazuje, ale takie sceny jednak są. I bez wątpienia własnie przez tą różnice wieku, wciąż ten związek jest w mocno platonicznej fazie.

Na koniec zostawiłem sobie Fluttershy i Discorda, bo... to co piszesz to kompletnie nie ma odbicia w serialu! Ich relacja zdecydowanie jest romantyczna, widać to w wielu momentach, z czego jednymi z bardziej dobitnych jest zachowanie obu w odcinku "Królestwo Twilight", ale też to co się działo w finale 6 serii(choć tu głównie ze strony Discorda). 

(No i ja jej i tak z BigMaciem nie widzę, napisałem tylko, ze niektórzy ja tak widzą.)

 

Tylko, że to akurat nie jest wcale przedmiotem tego tematu, więc wasze posty - tak naprawdę włącznie z tym moim - nadają się tak naprawdę do wywalenia. Bo to nie jest temat o całej głównej szóstce i ich związkach, ale o Applejack. 

Po za tym, bo chyba dla niektórych nie okazało się to być dość jasne - w tym temacie chodzi WYŁĄCZNIE o związki damsko-męskie. Związków lesbijskich ten temat po prostu nie dotyczy, dlatego proszę by tu o nich nie pisać. Od tego są inne tematy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej zasadzie to ja mam romans ze stadem facetów... A nie, jesteśmy kumplami czy nawet przyjaciółmi :rainderp: . Naprawdę, relacje damsko-męskie to nie tylko związki.

14 minuty temu Lyokoheros napisał:

Rainbow z Soarinem niby faktycznie nie mieli pokazywanych jakoś mocno romantycznych relacji, ale też widać, że jednak są sobie raczej bliscy, tylko po prostu ani nie weszła ich relacja na ten romantyczny etap, ani też oni sami specjalnymi romantykami nie są. 

Są kumplami z drużyny. Równie dobrze Soarin może być ze Spitfire, Fleetfoot czy z kimś zupełnie innym. Koledzy z drużyny zazwyczaj są bliscy, bo na tym polega bycie drużyną. Dash chyba też nie była nigdy w nikim zakochana ani nawet zauroczona.

 

15 minut temu Lyokoheros napisał:

Pinkie i Cheese - owszem nie było miedzy nimi nic romantycznego, ale nie zmienia to faktu, że jednak pasują do siebie. 

Cheese to męska Pinkie. Ale nie ma między nimi nic romantycznego. Pinkie w ogóle nie wykazywała zainteresowania jakąkolwiek płcią. Jej orientacja seksulana jest zagadką.

17 minut temu Lyokoheros napisał:

Spike... gdyby to było takie młodzieńcze zauroczenie to by mu przeszło po tych 3 latach. A jednak widać cały czas, że mu to wcale nie przechodzi. Po za tym ok na razie różnica tych 10-15 lat swoje robi, ale z czasem przestanie to mieć takie znaczenie i Rarity wcale nie musiałaby tu mieć żadnych pedofilskich zapędów. W dodatku tak naprawdę widać, że ona jednak odwzajemnia jego uczucia. Owszem, rzadko to okazuje, ale takie sceny jednak są. I bez wątpienia własnie przez tą różnice wieku, wciąż ten związek jest w mocno platonicznej fazie.

Zdziwiłbyś się ile takie coś potrafi trwać. Spike nie jest nawet smoczym nastolatkiem. Rarity traktuje go jako uroczego dzieciaka oraz wykorzystuje go do swoich celów. Rarity lubi manipulować płcią przeciwną. I raczej podobają jej się postacie typu Trenderhoof czy jakieś gwiazdy ze świata elit.

20 minut temu Lyokoheros napisał:

Na koniec zostawiłem sobie Fluttershy i Discorda, bo... to co piszesz to kompletnie nie ma odbicia w serialu! Ich relacja zdecydowanie jest romantyczna, widać to w wielu momentach, z czego jednymi z bardziej dobitnych jest zachowanie obu w odcinku "Królestwo Twilight", ale też to co się działo w finale 6 serii(choć tu głównie ze strony Discorda). 

Muszę powiedzieć kumplom, że mam z nimi romantyczną relację. Chyba czas założyć własny harem. + Discord dał na koniec tego odcinka kwiaty Celestii... Discord to prastare bóstwo chaosu, lubi Shy, jest o nią zazdrosny, ale na randki raczej nie chodzą.

23 minuty temu Lyokoheros napisał:

Twilight natomiast przecież nie w tym equestriańskim Flashu się zakochała, a w tym ludzkim. I to jest akurat niezaprzeczalny fakt. Jak mówiłem, może to się podobać lub nie, ale tak po prostu jest. 

Zakochała? Ta, jasne... Zauroczenie to nie miłość. Nie da się kochać praktycznie obcej osoby. Oni nigdy razem nie będą. Prędzej Flash wróci do Sunset.

22 minuty temu Lyokoheros napisał:

Tylko, że to akurat nie jest wcale przedmiotem tego tematu, więc wasze posty - tak naprawdę włącznie z tym moim - nadają się tak naprawdę do wywalenia. Bo to nie jest temat o całej głównej szóstce i ich związkach, ale o Applejack. 

Wątpię by AJ w serialu znalazła sobie męża. I póki co nie ma ku temu podstaw. To są gdybania na poziomie "Czy Derpy w wolnym czasie trenuje Kung Fu?".

26 minut temu Lyokoheros napisał:

Po za tym, bo chyba dla niektórych nie okazało się to być dość jasne - w tym temacie chodzi WYŁĄCZNIE o związki damsko-męskie. Związków lesbijskich ten temat po prostu nie dotyczy, dlatego proszę by tu o nich nie pisać. Od tego są inne tematy. 

Jak dla mnie związki lesbijskie są na temat. Zakładanie osobnego tematu na "Szukamy dziewczyny dla Applejack" czy "Szukamy kaktusa dla Applejack" to tak trochę zaśmiecanie forum. Skoro można zrobić jeden temat.

  • +1 6
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Eh, naprawdę Twoje kontrargumenty są tak słabe(+momentami powołują się na rzeczy, których serial nawet nie sugerował i nie mają związku z tematem), że nie ma co na nie odpowiadać. A temat ma konkretne założenia i dotyczy tylko i wyłącznie HETEROSEKSUALNYCH związków Applejack. Na inne są już inne ogólniejsze tematy i właśnie pisanie tu o takich(lesbijskich) jest zaśmiecaniem forum.

 

Dlatego proszę jakiegoś moderatora by wszystkie posty po drugim(w sensie drugiej odpowiedzi - czyli od drugiego postu Cahan) w tym temacie - włącznie z moimi - usunął, bo są nie na temat i jedynie go zaśmiecają.

Edytowano przez Lyokoheros
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Lyokoheros napisał:

Krótko o tym:

  Ukryj zawartość

Rainbow - Soarina

Fluttershy - Discorda(choć niektórzy ją widzą z BigMaciem)

Rarity - Spike'a(oraz parę innych przelotnych romansów po drodze, niektórzy też widzą ją z Fancy Pantsem)

Pinkie - no w sumie to Cheese by do niej pasował, choć ich relacja - przynajmniej na razie - nijak romantyczna nie była

Twilight - Flasha Sentry

 

Rainbow i Soarin mogą być ale ja ją jeszcze widzę z Quibble Pantsen :)

Fluttershy i Discord myślę że to tylko przyjaźń

Rarity i Spike ta jasne  myślę że Spike wie że nic z tego nie będzie

Pinkie i Cheese Niech ją tylko dotknie to pożałuje 

Twilight i Flash Sentry :

A wracając do tematu.... długo myślałem kogo by dobrać do AJ i wydaję mi się że postać idealna dla AJ jeszcze nie pojawiła się w serialu. Za jakiś czas może pojawi się jakiś młody kowboj z westernu który wpadnie jej w oko (a ona jemu) było by ciekawie :) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Lyokoheros napisał:

Rarity - Spike'a

Herezja. Fancy Pants to chyba najlepszy shipping dla Pianki, śmiało mogliby być parą. No i druga kwestia, że Sparity to pedofilia, to jest okej, a związki jednopłciowe nie?

 

12 godziny temu Cahan napisał:

Są kumplami z drużyny. Równie dobrze Soarin może być ze Spitfire, Fleetfoot czy z kimś zupełnie innym.

Ale z ogierów chyba właśnie Soarin najbardziej do niej pasuje, jakoś nieszczególnie widzę w tej roli kogoś innego.

 

12 godziny temu Cahan napisał:

Muszę powiedzieć kumplom, że mam z nimi romantyczną relację. Chyba czas założyć własny harem. + Discord dał na koniec tego odcinka kwiaty Celestii... Discord to prastare bóstwo chaosu, lubi Shy, jest o nią zazdrosny, ale na randki raczej nie chodzą.

12 godziny temu Lyokoheros napisał:

Zgodzę się, Fluttershy może być dobrą przyjaciółką Discorda, ale jednak dużo bardziej do niego pasuje właśnie Celestia - jakiejś tam sympatii do niej można było się dopatrzeć już na początku drugiego sezonu.

 

12 godziny temu Cahan napisał:

Jak dla mnie związki lesbijskie są na temat. Zakładanie osobnego tematu na "Szukamy dziewczyny dla Applejack" czy "Szukamy kaktusa dla Applejack" to tak trochę zaśmiecanie forum. Skoro można zrobić jeden temat.

Prawda. Zwłaszcza, że tak jak wyżej wspomniał Pan @Bertram Quist ogier, który mógłby być  Applejack w romantycznej relacjii zwyczajnie nie pojawił się jeszcze w serialu.  

 

9 godzin temu Bertram Quist napisał:

Za jakiś czas może pojawi się jakiś młody kowboj z westernu który wpadnie jej w oko (a ona jemu) było by ciekawie :) 

Gdyby Braeburn nie był z nią spokrewniony, to mógłby być całkiem niezłym kandydatem dla farmerki.

 

A tak ogólnie z shippów, to do Applejack pasuje według mnie Rarity - ponoć przeciwieństwa się przyciągają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę, czemu wszyscy uczepili się tutaj shipów pozostałych klaczy z Mane6, które, jeśli dobrze zrozumiałem, autor tematu przedstawił jako pewne przykłady, ku którym sam niekoniecznie się skłania. Chciał zapewne jakoś grzecznie uzasadnić, skąd wziął mu się pomysł na temat, który sam w sobie ma jednak traktować o Applejack, a konkretniej o tym, kogo widzielibyście jako jakiegoś jej partnera. Mnie też w sumie ciekawi ta kwestia, a ponieważ sam kiepski jestem w wymyślaniu tego typu rzeczy, to wszedłem w temat mając nadzieję zobaczyć jakieś ciekawe sugestie. Dziwi mnie trochę to, że ta krótka wzmianka o przewidywanych romansach pozostałych bohaterek wywołała tu taką dyskusję xd

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Z nim!

Spoiler

5909c7266a632_al.JPG.099b67dbd6047b1929f120d7db8d7a2b.JPG

 

Ktoś wie jak się nazywa?

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

 

3.05.2017 at 12:18 Skylen napisał:

Nie wiem naprawdę, czemu wszyscy uczepili się tutaj shipów pozostałych klaczy z Mane6, które, jeśli dobrze zrozumiałem, autor tematu przedstawił jako pewne przykłady, ku którym sam niekoniecznie się skłania.

Dokładnie tak. Znaczy część tam wymienionych bardzo gorąco popieram, część nieco mniej, w każdym razie wymieniłem po prostu najlogiczniejsze(moim zdaniem) dla danych bohaterek opcje. Ta lista nigdy nie miała być tematem tej dyskusji. 

Spoiler

A Celestia i Discord? To się nijak ma do serialu, widać wyraźnie, że to bzdura, w odróżnieniu od Fluttercorda, który praktycznie jest kanonen - ale jak ktoś chce się nie zgodzić i o tym napisać, to proszę na prywatną wiadomość, a nie tu - bo nie o tym to temat. 

 

3.05.2017 at 12:18 Skylen napisał:

sam w sobie ma jednak traktować o Applejack, a konkretniej o tym, kogo widzielibyście jako jakiegoś jej partnera.

Dokładnie tak. Przy czyn należy tu zaznaczyć dwie rzeczy, bo temat jest bardzo konkretny po pierwsze chodzi właśnie o partnera nie partnerkę. Tak więc związki lesbijskie nie są na temat. Po pierwsze dlatego, że takich shipów i tak się pojawia od groma i jeszcze więcej(z czego nie widziałem żadnego, który miałby choć minimalnie przekonujące uzasadnienie, po prostu serial nie daje żadnych podstaw do tego typu shippingów - ale oczywiście spora część fanów "wie lepiej"), a po drugie dlatego, że właśnie trudno wydedukować z serialu jakis sensowny(damsko-męski) związek dla Applejack. 

A że miewam przemyślenia na temat kolejnych pokoleń... to tak trochę nie daje mi to spokoju czasem. 

Drugą rzeczą, którą chciałem podkreślić jest to, że nie chodzi tu o szukanie dla niej ogiera na zasadzie "o ładnie by razem wyglądali"(to też nie wpisuje się w ramy i ducha tematu - wbrew temu co pisał Dolar.), ale na faktyczne szukanie uzasadniania. Może równie dobrze być to jakaś zupełnie fanowska postać(jeśli do kogoś to wciąż nie dotarło MĘSKA) - byle jej związek z Applejack miał dobre uzasadnienie. 

 

Ale skoro to już mamy wyjaśnione to przejdę do bardziej merytorycznej części. 

3.05.2017 at 14:04 Hibiscus laevis napisał:

Hmmm... Z nim!

  Ukryj zawartość

5909c7266a632_al.JPG.099b67dbd6047b1929f120d7db8d7a2b.JPG

 

Ktoś wie jak się nazywa?

Niestety nie wiem, ale w tym jego krótkim wystąpieniu widać, że za uczciwy nie był. Wiec o ile by się nie zmienił nie sądzę by był wstanie zbudować trwałą relację z Applejack. W końcu uczciwość była dla niej jedną z najważniejszych cech(nawet jeśli miewała z nią problemy). 

 

Owszem może być prawdą że odpowiedni ogier się po prostu jeszcze nie pojawił(no, ale przecież emisja 7 sezonu właśnie trwa, kto wie, czy nie pojawią się jakieś pasujące, męskie postacie?), ale to nie powód by nie szukać. Bo przecież możemy w tej kwestii się mylić i może jest taki ktoś, tylko tego nie dostrzegamy. 

 

Przy okazji myślę, że odniosę się też do innej części mojego początkowego posta. Otóż mówiłem o spotkaniu się z łączneiem Applejack z Double Diamondem i Coco Crusoe. 

Jak mówiłem w drugim wypadku spotkałem się nawet z pewnym uzasadnieniem. słabo osadzonym w serialu bo słabo, ale jednak całkiem racjonalnym i sensownym:

"Gdy Babcia Smith się zestarzałą i nie mogła już tyle pracować na farmie, Applejack i Big Mac zatrudnili pomocnika, Coco Crusoe. Choć był silny to czasem przypadkiem wyrywał drzewa(?). Applejack spędziła mnóstwo czasu w sadzie pomagając mu. Panowała między nimi przyjacielska rywalizacja o to kto strąci więcej jabłek, była to rywalizacja inna niż między AJ i Dashie, bo oni obydwaj byli ziemskimi kucykami. 

Ostatecznie Babcia zmarła, a Coco był silnym ramieniem, w które Applejack mogła się wypłakać, fizycznie i metaforycznie. Big Mac i Cheerilee mieli problemy w swoim małżeństwie, Apple Bloom opuściła farmę na jakiś czas by pomóc Sweetie Belle z jej karierą, więc dużo czasu Coco i Applejack byli sami na farmie, zajmując się bratanicą/siostrzenicą(w angielskim jest na to jedno słowo, choć chodzi raczej o bratanicę) AJ. Pewnego dnia Applejack zdecydowała, że mogą równie dobrze zawiązać węzeł(?), skoro i tak Coco spędzał cały swój czas na farmie Sweet Apple. Więc wzięli ślub i odtąd już byli razem."

oryginał(wiem, że tłumaczenie miejscami może być nieco niedokładne, ale sens jest zachowany, znakami zapytani oznaczyłem fragmenty których byłem niepewien):

Spoiler

when Granny Smith got older and couldn't work as much on the farm anymore, Applejack and Big Mac hired a farm hand, Coco Crusoe. Although he was strong, sometimes he uprooted trees by accident. Applejack spent a lot of time out in the orchard helping him. They had a friendly rivalry going on over who could buck the most apples; it was a rivalry different from that of AJ and Dashie's, because they were both earth ponies. 
Eventually, Granny passed on, and Coco was Applejack's strong shoulder to cry on, both physically and metaphorically. Big Mac and Cheerilee were going through issues in their marriage, Apple Bloom had left the farm for a while to help Sweetie Belle with her career, so a lot of the time it was Coco and Applejack alone on the farm, caring for AJ's niece. One day, Applejack decided that they might as well tie the knot, since Coco spent all his time on Sweet Apple Acres anyways. So they got married and have been together ever since.

Choć autorka pomysłu sama stwierdziła, że w zasadzie wzięła losowego kucyka(do swojego drzewa genealogicznego - stąd wzmianki o innych występujących tam parach), a uzasadnienie to wymyśliła na szybko. Niemniej jednak stanowi to idealny przykład tego o co w tym temacie chodzi. 

Edytowano przez Lyokoheros
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 3.05.2017 o 14:04, Gray Leaf napisał:

Hmmm... Z nim!

  Ukryj treść

5909c7266a632_al.JPG.099b67dbd6047b1929f120d7db8d7a2b.JPG

 

Ktoś wie jak się nazywa?

 

 

 

Moim zdaniem zdecydowanie za stary jak dla niej.

Mógłby być ten cały Trent, w którym kochała się Rarity, ale koleś zdecydowanie zbyt mało wiejski jak dla niej, mimo iż się zakochał w AJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...