Skocz do zawartości

[Ankieta][Inicjatywa] Ostateczne rozwiązanie kwestii MLPPOLSKA


Czy popierasz pomysł przekształcenia MLPPolska w forum o tematyce ''ogólno-kreskówkowej''?   

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz pomysł przekształcenia MLPPolska w forum o tematyce ''ogólno-kreskówkowej''?



Recommended Posts

Napisano (edytowany)
2 minuty temu The Silver Cheese napisał:

 

Ooo ciekawe. Czyli my wszyscy jesteśmy dorosłymi niskiego sortu? Sorry, ale to co napisałeś wyżej jest już wobec każdego użytkownika tutaj wredne.  

 

Chyba nie zrozumiałeś...

 

Jak jakaś strona upada, to strony z filmami kategorii 18+ wykupują domenę i robią z niej reklamę. 

Sorry, ale chyba nikogo tym nie obrażam. 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza

Ode mnie będzie krótko. Zagłosowałem na nie.

 

Owszem, forum umiera pod tym względem, że aktywność spada i spada. Chociaż sporo osób hurraoptymistycznie twierdzi, że nie. Pojawiają się nowi użytkownicy? Super, tylko co z tego? :rainderp: Codziennie ludzie piszą X nowych postów? Fajnie, ale wciąż jest ich kilkanaście razy mniej niż w 2012 czy 2013 roku, do tego spora ich część to bezwartościowy off-topic.

Więc albo coś się zmieni, albo najbliższe lata będą po prostu spadkiem aktywności, zmierzającym do zera. Jedni nazwą to umieraniem, inni że "wszystko jest okej". :dunno: 

 

Mimo to pomysł uważam za chybiony. Mocno chybiony. Po prostu w moim przeczuciu skończyłoby się to tak, że nowych użytkowników przybyłoby niewiele, natomiast starych odpadło całkiem sporo. Kucykowej zawartości również by dzięki temu nie przybyło, a jedynie tego, co osobiście nazywam off-topem.

 

BTW, to gdyby to forum było nie o MLP, tylko "ogólnokreskówkowe", to nigdy bym się na nim nie rejestrował. :rdblink:

  • +1 3
Link do komentarza
Napisano (edytowany)

@Foley To właśnie boli w me serduszko, że ludzie nie myślą z wyprzedzeniem tylko czekają, aż coś pierdyknie.  A do momentu jest nastawienie ,,Działa- nie tykaj, bo zepsujesz.'' 

 

W sumie o to chodziło, by zobaczyć co ludzie o tym myślą, szkoda że nie da się wyjść na forum z inicjatywą bez oberwania łapkami w dół, no ale cóż. Tak te forum działa. XD W sumie i tak one mi latają.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za odzew, temat chyba już wyczerpany. 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 1
Link do komentarza
godzinę temu Bertram Quist napisał:

Przesadzasz mówiąc że się tu nic nie dzieje i że MLPPolska boi się zmien. Powstają przecież nowe działy. Ostatnie powstały 3: Minuette, Zecora i Trixie

Jakie nowe działy? Te działy były parę lat już, tylko siedziały w archiwum, więc ciężko o tych działach mówić o tym, że są nowe, a tym bardziej, że są to jakiekolwiek zmiany. :drurrp:

 

 

Jak dla mnie pomysł jest w porządku i nie uważam, że to jest zmiana tematyki, a bardziej jej rozszerzenie. Przynajmniej ja ten pomysł tak widzę, że motywem przewodnim będzie MLP, ale też o innych kreskówkach, które dostaną swoje działy. 

Na forum MLP zarejestrowałam się przez pewne osoby i przez ludzi, których tutaj poznałam zostałam. Nie przez tematykę, chociaż MLP oglądam na bieżąco, a bardziej przez no, ludzi, klimat. Nie czuję by dodane działy miały go jakoś zepsuć. Dużo osób nawet nie ogląda na bieżąco serialu. 

Nie widzę tego jako zmiany domeny czy zmiany logo i innych takich, ale dodanie innych kreskówek bardziej tak z boku.

Ale widze, że raczej nic z tego. Szkoda, ale fajny i ciekawy miałeś pomysł ^^ 

Link do komentarza
godzinę temu WilczeK napisał:

W sumie o to chodziło, by zobaczyć co ludzie o tym myślą, szkoda że nie da się wyjść na forum z inicjatywą bez oberwania łapkami w dół, no ale cóż. Tak te forum działa. 

 

A nie działa tak opinia userów :v? Jak się pomysł nie podoba, to nie oznacza, że jesteśmy jakimś ludźmi, którzy paszoł won ze zmianami. Powiedzieliśmy ci co o tym sądzimy, zaakceptowałeś nasze zdanie, a potem nagle wyskoczyłeś z czymś takim:

 

godzinę temu WilczeK napisał:

Ja chciałem po prostu zapobiec temu, że jak ktoś za te dwa lata wejdzie na www.mlppolska.pl to nie wyświetli mu się jakaś strona dla dorosłych niskiego sortu.  

 

A to miłe niestety nie było i tak jakby ukazał prawdziwy sens twojej zaproponowanej zmiany.  

 

Zatem tym bardziej nie rozumiem twojego narzekania teraz. Sam dolałeś oliwy do ognia w powyższym cytacie i narzekanie, że forum nie chce zmian jest teraz fałszywe. Można dać działy poświęcone konkretnym kreskówką, ja nic nie ma do takiego pomysłu. Tylko, że potem wyjdzie, że coraz więcej ludzi zacznie prosić o kolejne działy dla konkretnej kreskówki i co wtedy? Miraculum, Samurai Jack, Pokemony, Gravity Falls, Star vs the forces of evil, Steven Universe, Wander Over Yonder, Fineasz i Ferb ... mam wymieniać dalej? Tego będzie ZA DUŻO, albo jak trafnie to ujął @KłapouchyGore, będzie burdel. Aż tyle, że bardziej opłacalne byłoby założyć nowe forum. No ale to moja opinia, nie wiem jak reszta do tego podchodzi.   

  • +1 1
Link do komentarza
6 minut temu The Silver Cheese napisał:

ylko, że potem wyjdzie, że coraz więcej ludzi zacznie prosić o kolejne działy dla konkretnej kreskówki i co wtedy?

To akurat mały problem, bo to samo analogicznie jest z postaciami z MLP. Jeśli ktoś jest chętny prowadzić dział (tudzież z kreskówkami muszą być jeszcze chętni ogólnie na cały dział) to się go zrobi. Jak będzie martwy to do archiwum.

  • +1 1
Link do komentarza
Właśnie teraz DerpKapitan napisał:

To akurat mały problem, bo to samo analogicznie jest z postaciami z MLP. Jeśli ktoś jest chętny prowadzić dział (tudzież z kreskówkami muszą być jeszcze chętni ogólnie na cały dział) to się go zrobi. Jak będzie martwy to do archiwum.

 

Tyle, że kreskówek jest od groma, a postaci w MLP nie jest aż tyle, dodając jeszcze, że skupiamy działy na tych postaciach, które zagościły w serialu na dłużej i miały poświęcone do tego jakieś odcinki lub są w fandomie dość znane. Przyrost seriali do postaci MLP byłby nie porównywalny w moim odczuciu :rarity4:

Link do komentarza
18 minut temu The Silver Cheese napisał:

 

Tyle, że kreskówek jest od groma, a postaci w MLP nie jest aż tyle, dodając jeszcze, że skupiamy działy na tych postaciach, które zagościły w serialu na dłużej i miały poświęcone do tego jakieś odcinki lub są w fandomie dość znane. Przyrost seriali do postaci MLP byłby nie porównywalny w moim odczuciu :rarity4:

Przyrost seriali godnych uwagi jest porównywalny do godnych uwagi postaci w mlp. Jakoś nigdy nie było problemu że ktoś chciał dział tylko po to by był i nic z nim nie robił, to czemu w tym wypadku miałby? Nie rozumiem.

  • +1 1
Link do komentarza
28 minut temu DerpKapitan napisał:

Przyrost seriali godnych uwagi jest porównywalny do godnych uwagi postaci w mlp. Jakoś nigdy nie było problemu że ktoś chciał dział tylko po to by był i nic z nim nie robił, to czemu w tym wypadku miałby? Nie rozumiem.

 

Bardziej chodziło mi o sam fakt rozrostu tego wszystkiego. Kontentu w każdym taki dziale dla kreskówki byłby dość spory, uwzględniając, że nic nie robimy z treściami MLP. Co się dzieje? Strona robi się coraz to większa, treści przybywa. No i jak chcemy potem pogodzić MLP oraz inne bajki, kreskówki? Jedna część ożyje, druga pójdzie w odstawkę, a nowi userzy, gdyby oczywiście idea weszła w życie, mogliby nawet na MLP nie zwrócić uwagi, ba nawet zacząć pluć na istniejący kontent. "Będą bany", no ok, tylko czy to coś da w kwestii stosunku do serialu, zmieni to zdanie hejtera? Moim zdaniem nie. Dlatego moim zdaniem lepszy byłby pomysł nowego forum z ideą Wilczka, a nie tworzenia działów. Oczywiście to tylko moje domysły, które opieram na doświadczeniu w internetach. 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza

@The Silver Cheese

Wtf? Możesz skończyć tę paranoje i przestać wyciągać wnioski, za przeproszeniem, z dolnej części pleców? Nie podoba Ci się pomysł to nie, napisz po ludzku, ale jak widzę jakie chore rzeczy tutaj wypisujesz i jeszcze podpisujesz, że opierasz się na doświadczeniu (chyba jednak siedzimy na innych forach) to robi się wręcz niedobrze. 

Link do komentarza
1 minutę temu DerpKapitan napisał:

Wtf? Możesz skończyć tę paranoje i przestać wyciągać wnioski, za przeproszeniem, z dolnej części pleców? 

 

Hmmm....

 

2 godziny temu Foley napisał:

Po prostu w moim przeczuciu skończyłoby się to tak, że nowych użytkowników przybyłoby niewiele, natomiast starych odpadło całkiem sporo. Kucykowej zawartości również by dzięki temu nie przybyło, a jedynie tego, co osobiście nazywam off-topem.

 

Hmmm........

 

3 godziny temu Bertram Quist napisał:

Fani innych bajek pojawili by się na forum robiąc zamieszanie. Zauważmy źe fani innych bajem nie muszą lubić mlp więc było by wiele hejtów  i Anti Bronies. 

 

Hmmmm.......

 

17 minut temu The Silver Cheese napisał:

Pomysł na przekształcenie forum na ogólnokreskówkowe miałoby swoje plusy, ale patrząc z punktu widzenia MLP ... SPOOOORO rzeczy należałoby usunąć. Tak, usunąć, bo nie wiem czy dawanie całego kontentu w jeden dział, np. MLP miałoby sens. Zwłaszcza gdyby doszły te działy o kreskówkach to MLP ma z 10k tematów +- 3k tematów offtopowych, a taki Samurai Jack czy Grafity Falls tylko by miało 1 - 15 tematów na początek?

 

Hmmm.....

 

Tak. Widzę, że biorę argumenty zza pleców. Od userów tutaj nawet :P, które są bez sensu twoim zdaniem, nie są ludzkie. Pomijając też, że większość użytkowników w internecie lubiących anime, seriale czy inne kreskówki w 100% zaakceptują fakt, że lubimy oglądać bajkę dla małych dzieci. Nie znamy granic innych użytkowników i nie wymagajmy od innych tolerancji na siłę, ale jeśli chodzi o MLP to ta granica jest niestety cieńka, chociaż może to przesada, bo naczytałem się bardziej hejtu w komentarzach po angielsku, a nie po polsku, więc może się mylę co do polskich użytkowników. 

 

Nie napisałem "Wal się z pomysłem, jest durny", nie napisałem też "wprowadźmy to, polać mu piwo", ale merytorycznie przedstawiłem czy idea Wilczka miałaby sens. Powtórzę się, bo widać, że ty @DerpKapitan nie potrafisz mnie zrozumieć. Jak mają być wprowadzone działy z punktu widzenia eksperymentu to niech tak będzie, ja nie mam nic przeciwko (nie mam nawet takiej mocy sprawczej aby temu zapobiec), zobaczymy czy się to przyjmie. I wyżej w poście napisałem wszystko w formie przypuszczającej. Nie mówię, że tak będzie w 100% jednak mogą być pewne nieprzyjemne okoliczności kiedy nagle pojawią się osoby nie będące fanami kolorowych koników. 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza

No ok, ale Ty mi podałeś nie swoje argumenty, tylko kolegów, z którymi mogę się jeszcze jako tako zgodzić. Natomiast z Twoimi nie koniecznie. Bo Twoje są wręcz histeryczne. 

 

14 minuty temu The Silver Cheese napisał:

Nie znamy granic innych użytkowników i nie wymagajmy od innych tolerancji na siłę

Ok, za to znasz wszystkich fanów MLP i wiesz, że oni są święci i grzeczni? To nie ma sensu w ogóle :drurrp:

Wiesz po co jest regulamin w ogóle? Jak ktoś robi coś złego to się go każe. I NIE MA ZNACZENIA CZY WOLI MLP CZY STEVENA UNIVERSA. Serio. 

 

Poza tym nie wiem czemu ktoś rejestrując się na forum o domenie mlppolska ma nienawidzić mlp. Ale jeśli przez wprowadzenie działów z innych kreskówek nagle ma się to nagle dziać to czemu się teraz tak nie działo? Nawet jeśli się będzie reklamować, że jest to też o innych bajkach, to jednak trzeba być ślepym, by nie zauważyć jaka kreskówka jest motywem przewodnim forum.

 

14 minuty temu The Silver Cheese napisał:

Pomijając też, że większość użytkowników w internecie lubiących anime, seriale czy inne kreskówki w 100% zaakceptują fakt, że lubimy oglądać bajkę dla małych dzieci.

Nie wiem co Cię kierowało pisząc te zdanie. Ale proszę. Przeczytaj je jeszcze raz i pomyśl, dlaczego nie ma one sensu.

 

Radzę nie robić z fanów mlp wielkich męczenników, którzy muszą dzielnie znosić hejty, bo to jest zwyczajnie głupie.

Edytowano przez DerpKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
3 minuty temu DerpKapitan napisał:

Ok, za to znasz wszystkich fanów MLP i wiesz, że oni są święci i grzeczni? To nie ma sensu w ogóle :drurrp:

 

Wiesz po co jest regulamin w ogóle? 

 

Istnieje i wiem po co został napisany, a czy wszyscy to regulamin przeczytali, a bany się nie pojawiały? To w takim razie też wszystkich znasz, wiesz, że tego regulaminu przestrzegają :grumpytwi:? Wiem po co to jest, ale niestety nie do każdego dociera, że hejt, dawanie obrazków r34 lub gore jest karane i nawet po banie dalej są podobne przypadki. Nie do każdego dociera, że robi źle. 

 

5 minut temu DerpKapitan napisał:

Poza tym nie wiem czemu ktoś rejestrując się na forum o domenie mlppolska ma nienawidzić mlp.

   

Gimbus - hejter, troll? Tych mało nie jest w necie, ale tych jeszcze tutaj nie spotkałem. Gdybyśmy wprowadzali nowe bajki do obiegu należałoby zmienić styl forum, aby też byłoby to przyjazne dla innych. Serio, jak już osoby, które nie oglądają lub nie lubią MLP (nie uwzględniając hejterów) miałyby patrzeć na obecnym wygląd strony? Skoro forum o wielu bajkach to niech też tło się dostosuje do takich zmian, całe forum przede wszystkim. I to nie jest przypuszczenie, ja bym się pokusił o dość pewny scenariusz. Znalazłyby się osoby, które zaczęłyby się czepiać. Niby błahostka, ale forum wtedy zaczęłoby się zmieniać, ale nie tylko z punktu widzenia stylistyki, a MLP odchodziłoby wtedy na bok. No i czy głupio tak dawać jedną konkretną bajkę jako motyw przewodni? Nie jest to już jakaś ignorancja, idealizowanie wobec innych fajnych kreskówek? To nie byłoby fair wobec ludzi kochających inne bajki. 

 

18 minut temu DerpKapitan napisał:

Nie wiem co Cię kierowało pisząc te zdanie. Ale proszę. Przeczytaj je jeszcze raz i pomyśl, dlaczego nie ma one sensu.

    

Ironia? Sarkazm? Nie czuć tego w ogóle :twilight3:? Tutaj przykład w komentarzach, że nadal ludzie dla beki, a niektórzy nawet na serio MLP nie lubią (te są daleko w tyle, bo zostały wyparte przez osoby broniące i lubiące MLP):

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza

Tak tylko mówię, nie czytałem waszych literek bo mi się nie chciało. :rd10:

7 godzin temu WilczeK napisał:

Każda moda ma swój nagły wzrost i spadek

Tylko moda na sukces nie ma końca.

7 godzin temu WilczeK napisał:

Na świecie jest wiele fajnych kreskówek, które mają swój mniejszy, bądź większy fandom, jednak nie mają swojego forum, które by tych ludzi jednoczyło.

Skąd wiesz, sprawdzałeś? Może siedzą na diskordach albo na grupkach na fejsiku albo gdzieś jeszcze?

7 godzin temu WilczeK napisał:

Dajcie znać co o tym myślicie?

...o co w tym momencie pytasz?

7 godzin temu WilczeK napisał:

Czy wgl. są na to jakieś szanse?

Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo.

7 godzin temu WilczeK napisał:

Czy mogło by to ocalić forum? 

Nie.

7 godzin temu WilczeK napisał:

Make MLPPolska great again!

SPÓJRZ NA MÓJ AVEK I POWIEDZ TO JESZCZE RAZ. WE NEED TO BUILD A WALL! AND WE HAVE TO DO THIS!

7 godzin temu WilczeK napisał:

Wiem że pewnie fanatycy kucy mnie zetną, po czym spalą, no ale jestem gotowy na takie poświęcenie. 

Całe szczęście, nasz męczenniku <3

7 godzin temu WilczeK napisał:

Jest to jedynie moja inicjatywa, która nic nie znaczy.

W tym momencie cała inicjatywa przestała mieć jakąkolwiek, nawet pozorną, siłę sprawczą x3 Po co to piszesz, żeby mieć potem powód do żalenia się, że nikt nie słucha tego co mówisz? :rd10:

 

A teraz może coś na temat:

Społeczność mamy chyba dość hermetyczną a sam temat jest dość wąski, więc miliardów userów jak np. na darkwarez się nie spodziewaj x3 Poza tym kiedy chodzi o wymianę informacji w kierunku spotykania się w prawdziwości to są do tego szybsze metody niż forum. Bo chyba tak to teraz działa, prawda? Grupki ludzi tak bardzo się ze sobą zaznajomiły że z nieśmiałego forum przeszli do umawiania się na wude na fejsiku.

5 godzin temu WilczeK napisał:

Myślę, że największym problemem tej inicjatywy, jest to. Że głosuje ta grupka co została, a nie ci co odeszli. 

Chwila. Co. Dziwisz się ludziom, którzy tu zostali pomimo tego jak tu jest, próbujesz im to zmienić i dziwisz się jeszcze raz, kiedy nie chcą zmiany? A ci co odeszli to jak mają zagłosować? I dlaczego? Przecież już ich tu nie ma.

4 godziny temu WilczeK napisał:

nie jestem jakimś dyktatorem, nawet nie mam do tego kompetencji.

Ja mam. :rd6:

5 godzin temu WilczeK napisał:

jak ktoś za te dwa lata wejdzie na www.mlppolska.pl to nie wyświetli mu się jakaś strona dla dorosłych niskiego sortu.

WTF xD Chyba Twoje czarne wizje są pod wpływem...czegoś dla dorosłych niskiego sortu :rainderp: To miejsce ma, ile, 6 lat? To całkiem sporo. Dużo się przez ten czas działo, więc może teraz niech nie dzieje się za dużo? Z resztą za 2 lata może nawet i nie być już forume :kappa:

  • +1 2
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

To może ja się wtrącę: zrobić kategorię "Inne seriale animowane", podkategorie "Seriale zachodnie" i "Seriale wschodnie", a w nich dopuszczalny tylko jeden temat o danej kreskówce.

 

Spoiler

A skoro już sobie rezerwujemy seriale to ja poproszę Tabalugę i/lub Króla Maciusia.

 

Edytowano przez Kuracyja
  • +1 1
Link do komentarza
godzinę temu Kuracyja napisał:

To może ja się wtrącę: zrobić kategorię "Inne seriale animowane", podkategorie "Seriale zachodnie" i "Seriale wschodnie", a w nich dopuszczalny tylko jeden temat o danej kreskówce.

 

  Ukryj zawartość

A skoro już sobie rezerwujemy seriale to ja poproszę Tabalugę i/lub Króla Maciusia.

 

Dobry pomysł, ale jeśli już to "inne filmy i seriale animowane".

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...