Skocz do zawartości

Cześć wszystkim :)


Magda250

Recommended Posts

Cześć @Selenium v.2

1. Kiedyś wolałam Marvela, potem polubiłam DC. Tak więc teraz jestem fanką obu :)

2. W tej chwili oglądam MLP i "Iron Fista" na Netflixie. Jeszcze niedawno oglądałam "Daredevila" (oczywiście tego zrobionego dla Netflixa), "Teen wolf" i "Grę o tron". Mam tak, że oglądam jakiś serial do samego końca, a po jakimś czasie znów do niego wracam.

3. Pegazy :D 

4. Może to nie jest najlepszy mem jaki w życiu widziałam, ale odnosi się do 2 rzeczy, które lubię :)

received_1243641115744578.jpeg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Długo zastanawiałam się gdzie mogę to napisać, ale wybrałam ten temat. Potrzebuję pomocy. Muszę projekt na WOS, mam zrobić ankietę, a wypełnić musi ją min. 30 osób. Pomożecie Pegasister w potrzebie? Mam czas do środy, więc nie jest to zbyt długo :/

https://docs.google.com/forms/d/1iEg9JcYg7L694DBE1FYH-n0YzU9DIEAAgxYwiXimN6U/edit?usp=drive_web

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Magda250 napisał:

Długo zastanawiałam się gdzie mogę to napisać, ale wybrałam ten temat. Potrzebuję pomocy. Muszę projekt na WOS, mam zrobić ankietę, a wypełnić musi ją min. 30 osób. Pomożecie Pegasister w potrzebie? Mam czas do środy, więc nie jest to zbyt długo :/

https://docs.google.com/forms/d/1iEg9JcYg7L694DBE1FYH-n0YzU9DIEAAgxYwiXimN6U/edit?usp=drive_web

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Zrobione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Magda250 napisał:

@Zirathel Ratujesz mi życie :rdblink:

Również wypełnione, ale podejrzewam, że ogórki by cię nie zabiły, gdybyś zrobiła oddzielny temat w jakimś off topie. Więcej osób, by tą ankietę wypełniło pewnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.05.2017 at 19:18 Magda250 napisał:

Mam na imię Magda, w styczniu skończyłam 18 lat, mieszkam 10 minut od Warszawy. Kucykami interesuję się od stycznia tego roku. Lubię czytać, ale ostatnio nie mam czasu na prawie ni , poza lekturami szkolnymi :( W wolnych chwilach przeglądam fanarty i czytam fanfiki. Przeglądam wszystkie memy, które dostanę, sama uwielbiam dzielić się tymi znalezionymi przeze mnie. Lubię rysować, ale nie mam za grosz talentu, czasem koloruję. Lubię kino, superbohaterów i oczywiście My Little Pony :)

Więc tak, witam cię serdecznie Magdo na naszym kopytnym forum. Albo po prostu, witaj w stadzie, nowa klacz... E, dobra, nie ważne :) To co wazne, to to, że jesli lubisz czytać i zdobędziesz nieco czasu, to nuda cię tu nie dopadnie. Baza opowiadań, jest naprawdę potężna, a ciągle powstają nowe, więc nudzić się nie bedziesz, znajdziesz coś dla siebie :)

 

Skoro jesteś blisko Warszawy, to zapewne byłaś na Warszawskim Twilight meecie :) Co sądzisz o takich spotkaniach, o fandomie, o naszej twórczości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Accurate Accu Memory :) Bardzo często przeglądam dział opowiadań, mam już baaardzo długą kolejkę fanfików do przeczytania ;) Wiosenny Warszawski Twilightmeet był moim pierwszym meetem, ale nie ostatnim. Karaoke było świetne, zdobyłam przepiękny naszyjnik i przypinkę. Myślę, że meety to świetna okazja do spotkania się z innymi, którzy lubią to samo, co Ty. Co do twórczości... Trafiają się naprawdę prześliczne arty, takie, na które mogłabym patrzeć całymi dniami <3 Ale są też takie, o których wolalabym jak najszybciej zapomnieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...