Skocz do zawartości

Cześć wszystkim :)


Magda250

Recommended Posts

Mam na imię Magda, w styczniu skończyłam 18 lat, mieszkam 10 minut od Warszawy. Kucykami interesuję się od stycznia tego roku. Lubię czytać, ale ostatnio nie mam czasu na prawie ni , poza lekturami szkolnymi :( W wolnych chwilach przeglądam fanarty i czytam fanfiki. Przeglądam wszystkie memy, które dostanę, sama uwielbiam dzielić się tymi znalezionymi przeze mnie. Lubię rysować, ale nie mam za grosz talentu, czasem koloruję. Lubię kino, superbohaterów i oczywiście My Little Pony :)

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :twilight2:. Mamy nadzieję, że poznasz tutaj fajnych ludzi jak i miło będziesz spędzała tu czas. Jak nie masz nic przeciwko to zadam parę pytań:

1) Oglądasz inne kreskówki poza MLP?

2) Co sądzisz serii o MLP Equestria Girls?

3) Twoje ulubione bohaterki z serialu?

 

Raz jeszcze witamy i :bronies:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, pytaj ile tylko chcesz :)

1) Jak tylko zjadę coś ciekawego. Moja siostra śmieje się, że mam 18 lat a nadal oglądam kreskówki. Czasem te nowsze, czasem te, które oglądałam, gdy byłam młodsza.

2) Ogólnie to lubię MLP:EG, ale jest tam kilka rzeczy, które mnie denerwują.

3) Zdecydowanie Rainbow Dash i Pinkie Pie. Tylko trochę mniej od nich Applejack.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie o ulubionego taboreta było. Gdzie mieszkasz było, ile masz lat, powiedziałaś... (trochę daleko ode mnie mieszkasz).
Ulubiona muza? Zespoły może bardziej?
Wolisz czytać książki na papierze, czy w internecie?
Ulubione uniwersum (fantasy, sci-fi, czy historyczne, albo też inne)?
Masz zwierzaka?
Jak się czujesz na forum, wśród ludzi, którzy lubią gadające kucyki, wesoło hasające po łące?

To by było na tyle ode mnie i raz jeszcze witaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Wiesz co? Nie mam jednego zespołu, czy wykonawcy, którego lubię. Słucham tego co wpadnie mi w ucho. Tak więc na mojej liście ulubionych utworów znajdują się baaardzo różne utwory i gatunki ;)Co do czytania to to bardzo zależy. Jak jadę do szkoły to wolę poczytać coś w wersji elektronicznej. Normalnie mam tak wypchną torbę, że na tradycyjne książki już nie mam miejsca. W wersji elektronicznej czytam różne fanfiki, w wersji papierowej lektury i książki, że się tak wyrażę "moje". Najmniej lubię uniwersum historyczne, chociaż, jeżeli mnie wciąnie to też może być. W zasadzie to lubię każde, o ile tylko jest dobre. Cóż, miałam jeszcze niedawno. W tej chwili ja oraz moja rodzina zajmujemy się psem babci.

Jak czuję się na tym forum? Hmmm.... Dobrze :) Jeszcze nie do końca się w nim orientuję, ale czuję, że tu mogę porozmawiać z ludźmi, którzy lubią to co ja. I mogę to robić bez większego ryzyka wyśmiania, że lubię to, co lubię :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Magda250 napisał:

Póki co siedzę i nerdzę ;)

To tak jak ja od soboty :yay:. Ale panuje tu taka przyjemna atmosfera, że już czuję się, jakbym był tu od dawna. 

Tobie życzę tego samego. Witaj na forum :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilczeK LOL, widziałam już super dużo tych memów, ale ten widzę po raz pierwszy :)

@Mielcar Cóż, niestety nie mam w tej chwili danych memów pod ręką, ale mogę dać takiego, którego znalazłam ostatnio. Odnosi się nawet do MLP :)

@Gurix525 No właśnie, ta atmosfera jest genialna :) Czuję się tu normalnie lepiej niż w domu ;)

@FirstChoice Ja też je lubię, ale jak byłam mała to marzyłam o tym żeby je zmienić. Polubiłam je dopiero z biegiem czasu :)

 

20170226145318uid.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Cześć!

 



Ulubiona postać tła? 

Czym się interesujesz poza rysowaniem?

Grasz w jakieś gry?

Pepsi czy cola?

Boso czy skarpetki?

Śmierć czy zniszczenie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemowit Cześć :)

1. Myślę, że to będzie Cloud Kicker.

2. Jeszcze bardziej od rysowania lubię śpiewanie. Na szczęście w tej dziedzinie mam trochę więcej talentu :)

3. Czasem, ale nie jestem w tym zbyt dobra. 

4. Cola

5. Zdecydowanie skarpetki. 

6. Żadne ;)

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...