Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Imię: Lavender Craft, L.C

Płeć: Klacz

Rasa: Pegaz

Wiek: 20+ lat

Miejsce Zamieszkania: Trodsdale, Equestria

Urodzona: Manehattan, Equestria

Rodzina:

Richmond Craft (Ojciec, Jednorożec)

Violette Sprout (Matka, Pegaz)

Nutshell Break (Starszy Brat, jednorożec)

Zawód Wyuczony: Archeolog

Zawód Wykonywany: Kwiaciarka

Występuje w Fanfikach: "Kriostaza" “Tajemnica Lodowca"  "Miasto Umarłych" "Istota II"

Cutie Mark: Lawendowa Gwiazdka

Wygląd:

 

lavender_craft_by_x_blackpearl_x_db4uh23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historia: Już od wczesnych lat mała L.C podpatrywała poczynania ojca. Uwielbiała słuchać opowieści o skarbach i antycznych światach pełnych magii. Obrała sobie cel w życiu. Zapragnęła zostać prawdziwym archeologiem. Gdy dorosła, udała się na studia w Trodsdale. Swoją pasją zaraziła także najlepszą przyjaciółkę Ruby Shine. Razem osiągały najwyższe oceny w klasie. Miały wielki zapał do nauki. Przyszedł w końcu czas na praktyki. Jako miejsce pierwszych wykopalisk wybrano Jaskinie pod jeziorem Featherline. Niestety zdarzył się tragiczny wypadek. Lavender wpadła do jednej z jaskiń i utknęła między skałami. Uwolnienie jej wymagało połamania jej skrzydeł, które póżniej poddane zostały amputacji. Tak właśnie zakończyły się marzenia o nieodkrytych skarbach. L.C załamała się. jeszcze dwa lata po studiach wymagała leczenia psychicznego. Uspokoiła się gdy dostała prezent. Szczeniaczka, suczkę rasy Husky którą nazwała Szarika. Od tamtej pory prowadziła proste życie. Otworzyła sklep z kwiatami i rozsiewała uśmiechy na twarzach wielu kucyków w Trodsdale. Razem z Ruby wynajęły wspólne mieszkanie. Pewnego dnia Ruby wybrała się na wyprawę na północ wraz z przyjaciółmi ze studiów i słuch o niej zaginął. Odnaleziono jedynie ich zdewastowany obóz na lodowych pustkowiach. Lavender nie mogła pogodzić się ze stratą przyjaciółki i ukochanego zwierzaka. Postanowiła na własne kopyto zbadać całą tę sprawę i dowiedzieć się prawdy. Postanowiła poprosić o pomoc Księżniczkę Twilight Sparkle, jedyną ocalałą z  Północnej wyprawy.

 

Przed Incydentem w Featherline  L.C była zadziorna. Miała gdzieś zasady bhp. Pchała się w każde niebezpieczeństwo. Marzyła o skarbach i zbyt łapczywie patrzyła na złoto i diamenty.  Po incydencie jej zachowanie zmieniło się o 180 stopni. Stała się łagodna i z chęcią dzieliła się wszystkim co miała. Była też bardzo bojaźliwa. Jednak od strachu silniejsza jest przyjaźń. Dla Ruby i Szariki gotowa jest oddać wszystko a nawet więcej.

 

Edytowano przez D.E.F.S
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu KłapouchyGore napisał:

Amputacja skrzydeł była, Od jakoś treści Gore nie widzę, nie podoba mi się to, gdzie "kikut"?

Nie jestem sadystą, lecz zabieg ten, jak i "kikuty" w miejscu skrzydeł są potrzebne w dalszych opowieściach o L.C i Twilight. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Bardzo ładna, dopracowana historia, nie za długa, ale bardzo przyjemna. Bardzo dobry OCek podoba mi się. Wygląd, też świetny, gratuluję dobrego OCka! :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Król Etirenus napisał:

I zawsze istnieje możliwość przeszczepu skrzydeł lub ewentualnie pójście do tamtejszego kucykowego Paronamiksa tzn. czarownika, by te skrzydła wyczarował.

Owszem istnieje taka opcja. Historia Lavender nie jest jeszcze zakończona. Jak na razie istnieje zarys historii na dwa fiki z jej udziałem. Więc i tą myśl można wykorzystać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu Darth Evill (Fire Sky) napisał:

Owszem istnieje taka opcja. Historia Lavender nie jest jeszcze zakończona. Jak na razie istnieje zarys historii na dwa fiki z jej udziałem. Więc i tą myśl można wykorzystać

Zawsze można wykorzystać pomysł z metalowymi skrzydłami, jak Rainbow w finale sezonu 5. 
Nawet w porządku postać, art podoba mi się najbardziej, bardzo przyjemny ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...