Skocz do zawartości

Rarity Kwadratowa Oaza


Jasobietylkobuduje

Recommended Posts

Dzień dobry, Jasobietylkobuduje i witajcie w Kwadratowej Oazie. Tak zaczynam każdy odcinek, nagrywanie sprawia mi niesamowitą frajdę, staram się robić to profesjonalnie, mam 30 lat i moim marzeniem jest by ta gra jaką jest minecraft była znana coraz szerszej publiczności, a swoją cegiełkę dokładam tworząc tą oto serię. Będe zobowiązany za jakąkolwiek aktywność czytaj zasięg czyli suby komentarze i lajki. pozdrawiam serdecznie jasobietylkobuduje
link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCDXK--EeRL4QE_lpRpVVKNw
link do twitcha: https://www.twitch.tv/jasobietylkobuduje
odcinek pierwszy prolog: https://www.youtube.com/watch?v=DF4rRipNeBU
 

Edytowano przez Jasobietylkobuduje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka porad technicznych:

Ścisz tą muzę, jak się na profil wchodzi, bo mi to ryknęło jak diabli, a tu ludzie chcą spać.

Pod każdym filmem daj link do modów, ewentualnie filmiku, gdzie opisujesz mody, jakich używasz, żeby uniknąć spamu.

Używaj interpunkcji w tytułach.

W ogóle samo intro jest zdecydowanie głośniejsze, niż gra, nie mówiąc już o głosie.

Nie wiem, czy pojawia się to na filmie, ale jeśli nie, to podawaj tytuły muzyczek, które lecą w tle.

Na razie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim bardzo dziękuję za aktywność. Intrem zajmę się już jutro, już od kilku osób słyszałem o tym problemie, że za długie także te 30 sec. wcisnę krakowskim targiem w 20:D i je ściszę, na filmach muszę każdorazowo je ściszać więc je po prostu edytuje i to zmienię, dziękuję za to spostrzeżenie. Następnie zmienię film początkowy z intra na jakąś przemowę ode mnie by było bardziej profesjonalnie.

Modyfikacje masz racje opisze dokładnie by każdy wiedział na czym gram i może nawet dam link do paczki by każdy mógł ją sobie pobrać

Dodatkowo wiem o szumie w mikrofonie też nad tym popracuje, na razie jak pisałem początki ale pragnę zdążać jak najszybciej do pełnego profesjonalizmu.

Jeszcze raz dziękuje za aktywność która mnie niesamowicie mobilizuje do dalszej pracy, jestem zobowiązany, pozdrawiam, Jasobietylkobuduje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po miesiącu Drodzy moi przyszli Oglądacze, mam już 22 odcinki, większość się zniechęca po paru, ja się dopiero rozkręcam, przez ten czas nabudowałem sporo, a dziś wstawiłem odcinek specjalny, oprowadzam w nim po całej Kwadratowej Oazie jak i zdradzam pierwszą z licznych niespodzianek dotyczących kanału. Zrobili byście mi wielką przyjemność jakbyście do mnie zawitali i zagościli bo będzie się działo, dzisiejszy odcinek to przedsmak tego przedsięwzięcia, Pozdrawiam gorąco bo zimno Jasobietylkobuduje!

link do odcinka specjalnego 22 z góry dziękuje;)

https://www.youtube.com/watch?v=_EFnvL-FwRw

Edytowano przez Jasobietylkobuduje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witajcie, już pół roku nagrywam, jest już 70 odcinków i właśnie dzisiejszy 70ty opowiada o i pokazuje całą Kwadratową Oazę. Już niedługo pierwsze Kwadratowe autografy czyli budowle różnych youtuberów ubarwione w wywiad, który z nimi będe przeprowadzać podczas odcinka z budowy, oraz już zaczęte WidzówX czyli konstrukcje moich oglądaczy w Kwadratowej Oazie. Zapraszaqm na kanał i zachęcam do aktywności. Pozdrawiam Jasobietykobuduje - Jasu
Link do 70tego odcinka specjanego, Hej;)  https://www.youtube.com/watch?v=eL5DhPIB8bg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja mam obejrzeć tą serię po 70 odcinków po 30 minut to może ty obejrzysz serię MLP ponad 100 odcinków po 20 minut, bo sądząc co wcześniej pisałeś, to jest to tylko chamska promocja kanału, który raczej się nie rozwinie... Zdradzę Ci taki mały sekret...

Spoiler

MINECRAFT NIE ŻYJE!!!

Co prawda, jest parę ludzi którzy jeszcze go nagrywają, więc można chcieć do nich dołączyć, ale główna widownia odeszła... Trochę jak ten fandom, ale dyskusja na temat fandomu jest w innym dziale :rainderp: Sam grałem w Minecraft i Ci powiem, przestałem po 2 latach... Jak ty po pół roku masz już tyle modów a zamierzasz grać do 60-tki to mogę Ci życzyć tylko powodzenia...

Spoiler

BTW, jak zacząłem to miałem 11 lat... 

 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Czy ktoś mi wyjaśni na czym polegał fenomen tej gry :rainderp:? W Minecraft moi koledzy grali w 1-3 klasie, potem gierka się znudziła. Ja nigdy w nią nie grywałem i ciesze się z tego bardzo mocno, a reklamowanie twoich rozgrywek na forum o kucykach (chociaż kucy nie oglądasz) to chamstwo. Reklamuj się na jakimś Minecraftowym forum, a nie kucykowy. A tutaj wróć jak obejrzysz chociaż jeden odcinek kolorowych parówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fenomen Minecraft'a polegał na niezbyt dobrej grafice w 2011 roku. Gdy gry właśnie dostawały taki graficzny boost i wszystko było takie piękne, powstał sobie taki Minecraft, i tu zaskoczenie bo gra która nie jest taka ładna sprawia tak dużą ilość frajdy, na tak prostych zasadach, jak niszczenie i stawianie klocków xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie nie wiem czego

Jakoś widzów trzeba pozyskać i wcale to nie jest żałosne

I przypominam że miejsce w którym wstawił ten post ma opis "Inne, niekoniecznie powiązane z fandomem prace..." 

Sooo.. nie wiem czego się czepiacie, niech robi co chce

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie jest to temat do dyskusji o Minecrafcie jako takim, tylko o twórczości tego konkretnego użytkownika. Jak macie coś ciekawego do powiedzenia na temat tej twórczości to mówcie. Sam regulamin nie zabrania przebywania na forum osobom, które z serialem nie mają nic wspólnego. Póki co ostrzeżeń nie będzie za offtop, ale potraktujcie ten post jako takie ostrzeżenie. Dodatkowo usunąłem zbędne posty.

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuje za odpowiedzi, wziąłem jedne sobie do serca, a inne nie tyko:)

Staram się, przykładam, obiecałem wam, że wybuduję kucyka za to że dałem taki temat u was na forum to będzie.

Mc żyje i ma się dobrze, poza tym to seria oryginalna ponieważ będę w niej zbierać autografy od znanych youtuberów, będą budować dla mnie taki kwadratowy autograf i dodatkowo podczas budowania będę przeprowadzać z nimi wywiady, na dniach pierwszy taki odcinek z autografem, może i normalna rozgrywka z mc podupada, ale autografów z wywiadami jeszcze nie było i to mój atut, zawsze staram się być oryginalnym, a kucyka macie obiecanego, już parę osób z waszego forum mnie ogląda i wielkie dzięki za wsparcie, pozdrawiam Jasobietylkobuduje - Jasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Napisano (edytowany)

krótko: obiecałem, że zrobię i jest gotowa Rarity w mojej Kwadratowej Oazie specjalnie dla waszego forum;) był to mój punkt honoru, mówili z was niektórzy, że to forum o mlp, ze to nie minecraft, a ja dowiodłem, że da się połączyć choć w taki sposób;P także specjalnie dla was dzisiejszy pixel art rarity z emo grzywką, zapraszam serdecznie.

Ps. już zacząłem zbierać autografy, mam na razie jeden ale już za 3-4 dni kolejny, tym razem od yt-bera z top 50 ;) pozdrawiam Jasu

 

Edytowano przez Jasobietylkobuduje
  • +1 6
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna Rarity z mokrą grzywą <3 

Spoiler

Nadal jednak uważam, że reklamowanie się na forum o kucykach, kiedy nie posiada się dużego zainteresowania kucykową serią jest złe, ale słowa dotrzymałeś. Powodzenia w serii :fluttershy5:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
10 godzin temu Mielcar napisał:

Nadal jednak uważam, że reklamowanie się na forum o kucykach, kiedy nie posiada się dużego zainteresowania kucykową serią jest złe, ale słowa dotrzymałeś. Powodzenia w serii :fluttershy5:

Podpisuję się pod tym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...